Skocz do zawartości

"Kroniki bezawaryjnej pracy X360"


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jako że mykam na wakacje to 3 dni przed czasem :)

Produkcja 30 maj 2006

kupiona w moje 20 urodziny w Niemczech czyli 10 lipca 2 lata temu

 

Używana bardzo często tylko bardzo krótko (20 min - 60 min) gdyż czasu na granie nie mam :) Obecnie od miesiąca offline ale męczę na x'sie GTA4, NG2 i BF:Bad Company.

Nic się nie wiesza mimo upałów. Chodzi pyknie od 2 lat i oby tak nadal było.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Miałem X360 z datą produkcji 11.2006 , bardzo dobrze działała zero awaryjności, sprzedałem w lipcu 2008( chyba źle się czułem tego dnia, albo miałem coś z głową ) kupiłem nowego X360 miesiąc temu ( dla nowych flaków oraz od uzależnienia, na pewno nie sprzedam), data produkcji 17.06.2008

Działa , zobaczymy jak długo........

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

x360 premium rok produkcji hmm... z listopada 06.Zakupiony 15 miechów temu poza okazjonalnymi zwiechami(raz od święta) nie miałem z nim problemów.

Niech mu gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie,nigdy nie... :lol:

 

edit:1,5 roku i nadal działa "Jesus loves me"

Edytowane przez Master JIN
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No i minal nam roczek. Data produkcji wiem ze po sierpniu chyba 07 ale reki nie dam uciac:) (na pewno ma HDMI)

Kupiona na poczatku zeszlego roku w grudniu. Do tej pory 2 zwichy (na pewno jedna podczas Assasina Creed i raz w Gearsach). Jedyny problem jaki sie ostatnio zaczal pojawiac (na szczescie znikl) to czasami jak naciskalem guzik wyjazdu tacki to nic sie nie dzialo dopiero jak z pada odpalilem bylo ok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...