Pomoc - Szukaj - Userzy - Kalendarz
Pełna wersja: Miranda - Problem z lista kontaktow
Forum PSX Extreme > Platforma > PC > Hardware
Cegla
Mirande mam juz jakis czas i kiedys mialem taki sam problem jak teraz, ale w niewyjsanionych okolicznosciach udalo mi sie go pozbyc, teraz nie daje rady.


Okienko z lista nie da sie ani przenosic, ani nie da sie zmieniac jego rozmiarow, w dodatku cala reszta okien dostosowuje sie do wielkosci okna mirandy. Ktos wie jak temu zapobiec? Przejrzalem cale opcje i nic nie znalazlem.
sentinel
options -> contact list -> window; sprawdź ustawienia opcji 'easy move', 'automatically resize window to hight of list' i ewentualnie podobne opcje w ustawieniach pluginu okna rozmowy. konkretniej nic nie można powiedzieć - nie podałeś informacji z 'versioninfo'.
Cegla
easy move mam zaznaczone. Automatically resize tez nie pomaga. Nie wiem ale cos zaznaczylem i dziala smile.gif

Teamt do zamkniecia smile.gif.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2008 Invision Power Services, Inc.