leć za zielonymi drzewami. Też miałem z tym problem. W koncu znajdziesz wodę;]
wiec tak, zastanawialem sie dzisaj co kupic, lair , cod4, nfs prostr i postawilem na laira, chciacialem sprawdzic cos nowego, mialem lekkie obawy ale jednak ciekawosc wygrala...
no i jestem bardzo a to bardzo mile zaskoczony!
ale od poczatku: grafika mnie zawiodla na calej linii, spodziewalem sie mega super fajerwerków a tu naprawde przecietnie, strasznie nierowny poziom, raz grafika cudowna, aby za chwile straszyc pikseloza. wedlug mnie grafika to maksymalnie 7/10
sterowanie, to czego sie najbardziej obawialem, jak dlamnie jest mega wypasne!! poprostu cudownie steruje mi sie smokiem za pomoca wychylen pada!
naprawde dziwioe sie tym co twierdza jak to straszne jest sterowanie w tej grze. byc moze mam juz nowsza wersja z usprawnionym sterowaniem,ale w moejej ocenie sterowanie zasluguje n a conajmniej 8.5/10
fabula, bardzo fajna , az chce sie dalej i dalej i dalej grac... kupilem gre okolo 12 dzisaj i non stop gralem az do tego momentu.
a misja w nocy co unika sie swiatel ,aby na koncu zniszczyc elektorwnie, to wedlug mnie cudo!!
po spedzeniu 4 bardzo inetenyswnych godzin nad ta gra daje jej 9/10 i w moim domowym rankingu jest na drugim miejscu zaraz za ratchetem!.
Tym co mieli obawy co do sterowania to moge z reka na sercu polecic, niema obaw sterowanie jest bardzo prosciutkie.
za to ci co spodziewaja sie po tej grze mega wypasionej grafy musze powiedziec sory ale nie tu... dodam ze gram na 42 calach full hd
Dziwne... większość recenzentów wychwala grafika a jedzie ostro po sterowaniu. No ale cieszą pochlebne opinie o tej grze, sam mam zamiar ja sprawdzić, ale jak znajdę na allegro egzemplarz za 100zł.
Nightrunner może cos skrobniesz, bo widziałem że ostatnio grałes w LAIR
nightrunner
3 12 2007, 09:33
CYTAT(YETI @ 2 12 2007, 20:47)

Dziwne... większość recenzentów wychwala grafika a jedzie ostro po sterowaniu. No ale cieszą pochlebne opinie o tej grze, sam mam zamiar ja sprawdzić, ale jak znajdę na allegro egzemplarz za 100zł.
Nightrunner może cos skrobniesz, bo widziałem że ostatnio grałes w LAIR

yyy chyba coś Ci się pomyliło

nie posiadam Laira ani nie grałem u siebie na konsoli

heh
Ja pykałem w to tydzień temu .Dla mnie straszna nuda. Przeszedłem kilka pierwszych misji i odpuściłem sobie.Spyliłem ją na allu . Początek jest nawet ciekawy, taka innowacyjność sterowania itd, ale po krótkim czasie gra brzydnie .Smętne jest to ,że 90 % misji polega na lataniu smokiem i strzelaniu fire-ballami. Grafika jest OK.
Dr.Czekolada
3 12 2007, 18:24
Ja może coś skrobnę (zamówiony preorder, a sklep przysłał z giga opóźnienem - thx

). Generalnie nie ma mowy o narzekaniu o ,,osławionym" sterowaniu w Lair, spora precyzja z jaką gra wykrywa ruchy Six-a są wystarczające. Największy problem to co najwyżej manewr 180 , trzeba wychylić pada do góry i tak zostawić na chwilę (nie opuszczamy go w dół).
Ogólnie sama gra nie jest tytułem który poleciłbym osobom siadającym przed konsolą zmęczonym, gra naprawde zmusza do wysiłku. Jeśli chodzi o miodność, jest naprawde fajnie - będziemy mieć od cholery roboty

, broń to, zniszcz tamto, unikaj tamtego - przede wszystkim na tym polegają misję, nie znaczy to jednak że nie są różnorodne i przynudzają. Zasadniczym celem powietrznych jednostek to ochrona ważnych budynków czy też transportów - ważnych dla Asylian w starciu przeciwko Mokal-om, i ,,główna" ofensywa w ogule, w zasadzie to nawet zabawne, w tej opowieści smoki grają pierwsze skrzypce, to tak jak jakby zabrać dzisiejszym wojskom całe uzbrojenie. Wrażenie robą również inne ,,potworki" - gigantyczne owady (ba, człowiek to dla nich malutkie karaluchy

), Manty (,,żyjące sterowce"), itp itd.
Graficznie ... hmmm.... chyba jest różnie, tzn ogólnie grafa jest w deche, ale czasami widać malutkie uproszczenia w oprawie (i ,,skoki" animacji w filmkach

), czuć też babole w fizyce (spadające ciało na które najechała kamera, pokazuje jak przenika przez powierzchnię ziemi o_O), ale w sumie jest OK !. Podsumowując, jak dla mnie tytuł godny polecenia, nie żałuję pieniędzy, tytuł jest stworzony do masterowania (dla hardcorowców jak znalazł

), jest lista najlepszych wyników, forum internetowe (bezpośrednio z menu gry) i community z przyjaciółmi (jak w Resistance). Gdybym miał postawić ocenę wersji PAL (nie miałem styczności z NTSC), byłaby to 8/10, jeśli twórcy zamierzają rozbudowywać Lair-a o różnorodne dodatki (PS Store), można postawić 9/10 (a może i 10/10 ?

), to tytuł który aż prosi się o jeszcze więcej innowacji !, mam nadzieje że się ich jeszcze doczekamy

.
Jestem nad-człowiekiem. Kolejne stadium ewolucji. Na to wychodzi, bowiem wlasciwie wszyscy narzekaja na potwornie trudne, skomplikowane i jakie tylko sterowanie w Lair uniemozliwiajace granie. Jako wyzsza forma zycia z litoscia patrze na te jednostki zupelnie nie rozumiejac ich argumentow. Co jest trudnego w tym sterowaniu? Tak trudno wbic sobie pod kopule, ze nie steruje nie kreci sie galkami a "trzyma lejce". Nie wiem czy ktokolwiek z was jezdzil kiedys konno, ew. widzial konia w TV (buhaha:) ), wnioskujac po opinach na temat sterowania - jednak nie. Pozwole sobie poinstruowac. Co trzeba zrobic zeby biegnacy kon nawrocil? Szarpnac mocno za lejce. Wiec szarpniecie padem "odwraca" smoka. Co trzeba zrobic zeby kon"dodal gazu"? Nalezy "trzasnac" lejcami w dol. Trzasniecie padem w dol powoduje u smoka... tak, przyspieszenie. No doprawdy, wyzsza szkola jazdy. Naprawde ciezko to opanowac. Sory, ze sie "unosze", ale widzac 55% na agmerankings dla te gry jestem w szczerym szoku, rwe wlosy z glowy, tarzam sie po podlodze. Za te "lejce" ktorych zachodni recenzenci nie mogli "przyjac do wiadomosci" (a ciemu nie ma śtelowania gałećkami?) Lair otrzymal ocene rowna totalnym przecietniakom. Fakt, wytykana "lockowanie" sie na celach moglo zostac lepiej rozwiazane - w bitewnym haosie czasem namierzy sie niechcacy inny obiekt. I to wlasciwie wszystkie zarzuty jakie przedstawioano tej grze. Ze tylko sie lata i strzela? Na Thora, przeciec to latana strzelawka. Przy Ace Combat jakos nikt sie nigdy nie plul ze nie mozna wysiasc z samolotu i pobujac sie fura po miescie i wozic towary:). Ze liniowa? Dajcie spokoj. Mamy otwarta lokacje i wytyczone (jedno po drugim) cele misji. Standardowa procedura w tym gatunku. Nie wiem co w tym dziwnego. Ba, gotow jestem zaryzykowac stwierdzenie, ze Lair jest jedna z najbardziej zroznicowanych strzelanek tego typu. Choc wlasciwie zestaw jest dosc sztampowy (nacieranie, odpieranie ataku, eskorta, walki z bossami) to zdarzaja sie rowniez prawdziwe perelki jak misja "na tajniaka" gdzie pod oslona nocy w pojedynke trzeba bylo sie wedrzec do obozu wroga do ktorego prowadzil wawoz najezony reflektorami. Przy wspanialem muzyce Johna Debneya akcja wbija sie w pamiec na dobre. Podobnie jak niezwykle klimatyczny "atak" na ogromny posag w ksztalcie glow. Szkoda tylko, ze animacja czesto nie wyrabia. Swietna gra. 7+/10.
Gawlick
31 01 2008, 17:55
Takie pytanko na szybko, czy idzie jakoś odblokować wiecej smoków do latania niż Plains i Ice? W stajni niby jest jeszcze miejsce wolne lub nawet dwa
Zapewne można jeszcze latać tymi wielkimi smokami i zapewne jest to do odblokowania przy zdobywaniu złotych medali, ale mi się nieststy nie udało
Musiolik
21 02 2008, 22:54
Musiolik
24 02 2008, 01:25
Lair Analog Controls Confirmed For Marchhttp://n4g.com/ps3/News-114914.aspxCzyli z 'słabej' gry robi się b. dobra gra? Być może się skuszę teraz na nią.
Dr.Czekolada
24 02 2008, 12:05
Nie nie zrobi się, six axis moim zdaniem był najważniejszym czynnikiem, sam gameplay był na drugiej linii (w wersji PAL przynajmniej) a dodanie analoga to rzadna ,,cudowna" wiadomość. Lair sam w sobie jest prostą grą w której latamy tu i tam, trzymamy autocelowanie i próbujemy upiec wrogie jednostki/infrastruktury, thats all.
QUOTE(Musiolik @ 24 02 2008, 01:25)

Lair Analog Controls Confirmed For Marchhttp://n4g.com/ps3/News-114914.aspxCzyli z 'słabej' gry robi się b. dobra gra? Być może się skuszę teraz na nią.
Dodali jednak sterowanie dla kalekow. Żenua. Przy ew. kolejnej produkcji tego developera wnosze o dodanie czegos na wzor "demo mode" gdzie Gracz bedzie tylko obserwowal akcje i mashowal jeden wielki przycisk specjalnego kontrolera dodanego do gry. Wtedy wszyscy beda zachwyceni. Coz za grywalnosc! Mmm!
zastanawiam sie nad kupnem tej gry.. jak wyglada dlugosc rozgrywki .. itp.. co do sterowania to dla mnei to na plus, zawsze jakies urozmaicenie ..oczywscie mowie o czujnikach ruchu.. steroawnie analogiem jest juz zbyt nudne...
Shadow864
28 02 2008, 18:27
CYTAT(Styku @ 27 02 2008, 23:28)

zastanawiam sie nad kupnem tej gry.. jak wyglada dlugosc rozgrywki .. itp.. co do sterowania to dla mnei to na plus, zawsze jakies urozmaicenie ..oczywscie mowie o czujnikach ruchu.. steroawnie analogiem jest juz zbyt nudne...
Sterowanie nie jest problem , jest nim natomiast chaos. Np musisz bronic ludzi na wzgorzu , nadchodza jakies bestie masz rozkaz je zniszczyc ale nagle pojawia sie takie latajace cos co bombarduje twoich ludzi wiec lecisz zeby i to zniszczyc a w tym momencie pojawiaja sie jeszcze statki i wsumie nie wiesz co robic. Latasz i nagle sie okazuje ze przegrales bo juz wszyscy zgineli. Po ktoryms razie jak grasz juz wiesz co i jak ale za pierwszym czy drugim a nawet trzecim razem sporo misji jest nie do przejscia. Na poczatku gra wywarla na mnie bardzo pozytywnie jednak po przejsciu gry uzaje ze jest to sredniak ktorego sterowanie jest bardzo duzym plusem. Jest caly system medali które dostajesz za przejscie misji ale jak dla mnie bylo to zatrudne zadanie i srebra to maks co wyciagnalem:) Jak bys chcial kupic uzywana ale prawie idealna wersje PL za 100zł to daj znac na PW albo GG.
Musiolik
10 04 2008, 12:26
jestem ciekaw czy w tym updejcie bedzie mozliwe granie na analogach, chetnie bym przeszedl jesce raz gierke , i odblokowal tego Xwinga:-)
Musiolik
10 04 2008, 15:48
CYTAT(diolek @ 10 04 2008, 16:37)

jestem ciekaw czy w tym updejcie bedzie mozliwe granie na analogach, chetnie bym przeszedl jesce raz gierke , i odblokowal tego Xwinga:-)
Tak, będzie możliwa gra na analogach, właśnie to jest jakby główny feature update'a.
rkBrain
12 04 2008, 16:21
Najzabawniejsze jest to, że sterowanie sixaxis jest bardzo dopracowane. Ci, którzy piszą inaczej powinni dostać solidnego kopa. Nie wiem czy zawinili tu recenzenci czy nie umiejący czytać ze zrozumieniem gracze. Sterowanie jest intuicyjne i dobrze zrobione. Kwestia ogrania. Przecież to jest nowość na rynku i pierwsza taka gra. Wiele osób spodziewało się, że usiądzie i zacznie od razu wymiatać. To co psuję całą rozgrywkę to ogólne błędy, które ma każda inna gra. Schrzanione auto-celowanie, przenikanie postaci oraz Quick-Time Event. Dobrym przykładem jest walka z morskim wężem. Trzeba zrobić unik. Problem w tym, że nikt nie wie kiedy. I nie ma znaczenia czy używamy w tym momencie sixaxisa czy zwykłych buttonów. Moim zdaniem to najbardziej chora sytuacja minionego roku i istny paradoks. Wszyscy chcą nowych innowacyjnych gier a kiedy takie się ukazują tą są nierzetelnie recenzowane. Również gracze nie potrafią dostrzec błędów, które rzucają się w oczy. Sęk w tym, że gra jest niedopracowana co wywołuję ogromną frustrację. Ta natomiast została przeniesiona na wcześniej nikomu nie znany element gry, któremu trzeba było poświęcić trochę czasu by go opanować. Sytuacja jest dosyć poważna. Nie ma co liczyć an kontynuację lub inne tego typu gry od tego developera. Trzeba czasem pomyśleć zanim coś się napisze lub powie. Najlepsze szykuje się jednak dopiero teraz. Po raz pierwszy w historii zostanie wydany patch, który będzie "naprawiał" rzeczy dopracowane i nie wymagające zmian oraz pozostawiał rzeczy, które zawierają błędy. Sterowanie niczego nie zmieni a "gracze" znowu będą pisać, że gra do niczego się nie nadaje.
CYTAT(rkBrain @ 12 04 2008, 17:21)

Najzabawniejsze jest to, że sterowanie sixaxis jest bardzo dopracowane. Ci, którzy piszą inaczej powinni dostać solidnego kopa. Nie wiem czy zawinili tu recenzenci czy nie umiejący czytać ze zrozumieniem gracze. Sterowanie jest intuicyjne i dobrze zrobione. Kwestia ogrania. Przecież to jest nowość na rynku i pierwsza taka gra. Wiele osób spodziewało się, że usiądzie i zacznie od razu wymiatać. To co psuję całą rozgrywkę to ogólne błędy, które ma każda inna gra. Schrzanione auto-celowanie, przenikanie postaci oraz Quick-Time Event. Dobrym przykładem jest walka z morskim wężem. Trzeba zrobić unik. Problem w tym, że nikt nie wie kiedy. I nie ma znaczenia czy używamy w tym momencie sixaxisa czy zwykłych buttonów. Moim zdaniem to najbardziej chora sytuacja minionego roku i istny paradoks. Wszyscy chcą nowych innowacyjnych gier a kiedy takie się ukazują tą są nierzetelnie recenzowane. Również gracze nie potrafią dostrzec błędów, które rzucają się w oczy. Sęk w tym, że gra jest niedopracowana co wywołuję ogromną frustrację. Ta natomiast została przeniesiona na wcześniej nikomu nie znany element gry, któremu trzeba było poświęcić trochę czasu by go opanować. Sytuacja jest dosyć poważna. Nie ma co liczyć an kontynuację lub inne tego typu gry od tego developera. Trzeba czasem pomyśleć zanim coś się napisze lub powie. Najlepsze szykuje się jednak dopiero teraz. Po raz pierwszy w historii zostanie wydany patch, który będzie "naprawiał" rzeczy dopracowane i nie wymagające zmian oraz pozostawiał rzeczy, które zawierają błędy. Sterowanie niczego nie zmieni a "gracze" znowu będą pisać, że gra do niczego się nie nadaje.
to jest twoje zdanie:), przeszedles cala gra? jak przejdziesz to cala ta innowacyjnosc powinna cie juz zmeczyc, ja przeszedlem gre , i drugi raz doszedlem do polowy i podarowalem sobie, poczekam na pacza, bo zaczelo mnie meczyc juz wywijanie padem. wedlug mnie w kazdej grze powinien byc pozostawiony wybor dla gracza czy woli innowacyjne wymachiwanie czy tez po bozemu

. a to ze barfdzo dobrze sie gra to swoja droga, a ci co opisywali gre w gazetach, stronkach www , to w wiekszosci grali jeszce na wersji bez pacza , przez co mieli opoznienia

. ot co.
Gawlick
12 04 2008, 17:55
No ja przeszedłem w sumie 3 razy i sterowanie jak nie meczyło tak nie meczy. Troszke gorzej jest z lockowaniem na przecienikach i takich sprawach IMO.
CHINDOOS
13 04 2008, 14:51
Ja po części się zgadzam. Sterowanie jest dobrze zrobione i dość łatwo je opanować. Z drugiej strony natomiast malkontenci powinni mieć możliwość wyboru sterowania od samego początku, żeby każdy grał tak jak mu wygodniej.
JackFrost
15 04 2008, 02:46
Ściągnąłem patcha i dopiero teraz przy sterowaniu analogiem (i włączonym celownikiem

) mogę się zgodzić z tym co stwierdził jeden z inteligentnych recenzentów, mianowicie, że smoka kontroluje się jak odrzutowiec

po graniu na czujnikach ruchu sterowanie analogiem wydaje sie dziwne i takie pozbawione życia. Dobrze, że można to wyłączyć, szkoda jedynie, że twórcy na stałe podczepili pod krzyżak komendę nurkowania do przodu (teraz ruchem można tylko zawrócić) i naprawdę głupio się czuje gdy teraz odpala to naciśniecie przycisku

gratulacje dla recenzentów faktycznie spartolenie tego swoim bezsensowym narzekaniem.
Dla mnie jest to zupełnie niezrozumiałe jak można tak jeździć po tej grze. No tak, jest parę błędów ale nic tak wielkiego jak w opisują w recenzjach, wszystko tam wyolbrzymiają do rozmiarów niegrywalności... dla mnie to gra zupełnie na poziome RS z GC, w paru miejscach na pewno traci ale w innych nadrabia imo nawet z nawiązką.
W tym patchu smoków nie ma, pewnie będą do ściągnięcia z PSStore ale jest jeden fajny dodatek
Nie wiem czy jest od razu dostępny czy po przejściu gry itp. dlatego
uwaga SPOILER:
http://img170.imageshack.us/img170/752/041508022237kc1.jpghttp://img170.imageshack.us/img170/3184/041508023121qb0.jpg
CYTAT(JackFrost @ 15 04 2008, 03:46)

W tym patchu smoków nie ma, pewnie będą do ściągnięcia z PSStore ale jest jeden fajny dodatek
Nie wiem czy jest od razu dostępny czy po przejściu gry itp. dlatego
uwaga SPOILER:
http://img170.imageshack.us/img170/752/041508022237kc1.jpghttp://img170.imageshack.us/img170/3184/041508023121qb0.jpgNieee, no bajer
Chociaż nie wiem czy to nie jakiś fake zrobiony w photoshopie (strasznie niewyraźne), bo pomieszanie klimatów konkretne hehe
grzes_l
15 04 2008, 08:50
W updacie sa dwie naprawde ciekawe rzeczy.
1. Mysle ze rewolucyjna - jest napisane (jeszcze nie testowalem) ze bedzie mozna grac w Laira przez Remote Play na PSP!!! To pierwsza gra na PS3 z ta mozliwoscia...
2. DS3 support. Wreszcie.
Lair pierwsza gra na PS3 ktora dziala na PSP przez Remote Play.
Ustawienia sterowania specjalnie pod PSP. Sprawdzone osobiscie.
Niestety Save'y nie sa laczone. Tzn gra na PSP ma swoje save'y gra na PS3 ma swoje (tak przynajmniej to wyglada po pierwszych paru minutach zabawy).
CYTAT(grzes_l @ 15 04 2008, 09:50)

Niestety Save'y nie sa laczone. Tzn gra na PSP ma swoje save'y gra na PS3 ma swoje (tak przynajmniej to wyglada po pierwszych paru minutach zabawy).
A próbowałeś przenieść save'y na PS3?
grzes_l
15 04 2008, 10:12
Wszystkie save'y sa na PS3. Nic nie jest na PSP.
Savy z PS3 sa niedostepne z PSP. Save PSP najswiezszy widze normalnie na konsoli w Game Data Utility.
Moze dlatego ze jeszcze nie updateowalem mojej PSP najnowszym updatem? Wieczorem sie jeszcze pobawie.
wendiego
15 04 2008, 15:08
Remote Play dla Laira był dostępny dużo wcześniej, teraz najwyraźniej zmienili tylko sterowania, bo wcześniej grało się w to bardzo ciężko, ze względu na brak żyroskopu wczytującego ruchy w PSP
grzes_l
15 04 2008, 19:12
Nie wiedzialem tego.Widzialem tylko ze w opisie update jest wyszczegolnione.
EDIT
Apropos update LAIR.
Zla wiadomosc. Oczywiscie musieli cos spieprzyc. Nie widzialem saveow starych bo po prostu Lair po updacie nie widzi ich. Wyglada na to ze czekamy na kolejny update...
JackFrost
16 04 2008, 00:25
CYTAT(Łebi @ 15 04 2008, 08:22)

Nieee, no bajer
Chociaż nie wiem czy to nie jakiś fake zrobiony w photoshopie (strasznie niewyraźne), bo pomieszanie klimatów konkretne hehe
Pstryknięte komórką stąd blur, sam je wczoraj zrobiłem wiec to raczej nie szop
CYTAT(grzes_l @ 15 04 2008, 20:12)

Zla wiadomosc. Oczywiscie musieli cos spieprzyc. Nie widzialem saveow starych bo po prostu Lair po updacie nie widzi ich. Wyglada na to ze czekamy na kolejny update...
Ściągnąłem update i mój save jak był tak jest.
grzes_l
16 04 2008, 08:01
Wyglada wiec na to ze wersje amerykanskie gry maja problemy na konsolach PAL po updacie...
oj czuje ze lair znowu wyladuje w czytniku

, update sciagam ,a potem dodatek ktory wlasnie wyladowal na pss , miodzio!
Jak mam sprawdzić jaką wersję gry posiadam? (Amerykańska lub Europejska) Pytam poważnie
Najłatwiej po ikonce dla jakich grup wiekowych jest gra.
Jeśli jest litera (E, T, M i chyba jeszcze jakieś inne są), to jest wersja USA.
Jak są cyfry (13+,15+ itd.) to wersja EU.
tak dla informacji demko Lair pojawiło sie na PSS HONG KONG hehe

właśnie ściągam 2GB
Deadeye
18 04 2008, 00:59
CYTAT(froniu @ 17 04 2008, 23:33)

tak dla informacji demko Lair pojawiło sie na PSS HONG KONG hehe

właśnie ściągam 2GB
jest moze na japonskim czy jakims? bo chetnie bym pogral, ale bez przesady zeby konto na hong kong zakladac... chociaz...
tylko na hong kongu

ja założyłem wszystko jest po angielsku nie w krzaczkach to żaden problem pól minutki
patryk13
18 04 2008, 19:46
hejka
Mam zamiar zakupić Lair, ale mam pytanie do posiadaczy bądź weteranów:
jak mielibyście porównywać jakość grafiki do Uncharted to jak wygląda wasza ocena.
jak z grywalnością?
długość gry około?
i jak z grafiką?[ahh pytałem:D] bo słyszałem na jej temat duużo, ale jka to się ma do rzeczywistości....
dzięki z góy i pozdrawiam wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!
Gra na 46 calowym full hd wygląda tak że namiot sie robi w spodniach

. Każda osoba której pokazałem Lair wywalała gały. Nawet tych jechowców Xboxowców można po nocy straszyć Lairem i zamknąć ich raz na zawsze

.
Grę Polecam
patryk13
18 04 2008, 20:24
No i tego mi było trzeba!
To teraz zostalo wyrwać ja na jakimś allegro za 100 zeta i chętnie pocioram:)
Dzięki za SZYBKĄ odpowiedź i pozdrawiam!!!
Ktoś mi może zdradzic co nowego wprowadza ten darmowy dodatek na europejskim PSStore ?
JackFrost
19 04 2008, 20:56
Dodatek z PSStore to chyba dodaje tylko te dwa nowe smoki. Wszystko inne, bonusowy cadillac, sterowanie analogiem, celownik itd. pojawiły sie u mnie już w patchu ściganym przez grę.
Odpalam konsolę, instaluje się update oprogramowanie (2.30), wkładam płytkę z Lair do napędu. Pojawia się aktualizacja (2.10) klikam OK, czekam, czekam i SZAJS!! wyskakuje Error, że jest jakiś je**ny błąd 404 coś z połączeniem. Krew mnie zalewa. Konsola PAL, gra EU, 1 Seria. Nie mogę pograć sobie, kurde! Czy ktoś z Was miał już taki problem, i jeśli tak to czy sobie jakoś z nim poradził?
Pozdrawiam
CYTAT(Soniak @ 22 04 2008, 20:03)

Odpalam konsolę, instaluje się update oprogramowanie (2.30), wkładam płytkę z Lair do napędu. Pojawia się aktualizacja (2.10) klikam OK, czekam, czekam i SZAJS!! wyskakuje Error, że jest jakiś je**ny błąd 404 coś z połączeniem. Krew mnie zalewa. Konsola PAL, gra EU, 1 Seria. Nie mogę pograć sobie, kurde! Czy ktoś z Was miał już taki problem, i jeśli tak to czy sobie jakoś z nim poradził?
Pozdrawiam
ja miałem dzisiaj dokładnie taką samą sytuację. Za 4,5 razem zadziałało.
JanzKijan
3 05 2008, 11:24
Czołem.
Pytanie bardziej ogólnej natury...Lair został oceniony bardzo niejednorodnie - od zachwytów po najostrzejszą krytykę. Akcentowano głównie wspaniałą oprawę (in plus) oraz fatalne sterowanie, zła pracę kamery, niewykorzystany potencjał i schematyzm.
Jakie jest wasze zdanie na temat Liar - chodzi o konkluzje z rozmaitych ocen - takie ogólne podsumowanie.
Z góry thx za ciekawe, merytoryczne komentarze.
Maximmus
3 05 2008, 12:01
Wyprobój demo to sam wyrobisz sobie zdanie... ja od siebie dodam że sterowanie jest BANALNE(sixaxisem) a teraz jak jest celowniczke to i trafić się udaje

Jednak po demie to dla mnie CRAP... chociaż z ciekawie zapowiadającą sie fabuła.
A ja tam przeszedłem calośc i podobał mi się ten tytuł. Zapierające dech w piersiach widoki plus świetne misje dają naprawdę znakomity tytuł. A już narzekanie na sterowanie za pomoca sixaxisa jest serio przegięciem.
ZakOnIck
3 05 2008, 13:13
Dla mnie gra jest po prostu rewelacyjna, fabuła bardzo przyjemna grafa super i sterowanie tez zajefajne, ludzie którzy narzekają według mojego są chyba niepełnosprytni. Czasami może i zdażyć się jakiś zgrzyt w sterowaniu ale kurcze to jest smok a nie samolot i nie musi idealnie spełniać naszych poleceń
CYTAT(Maximmus @ 3 05 2008, 13:01)

Wyprobój demo to sam wyrobisz sobie zdanie... ja od siebie dodam że sterowanie jest BANALNE(sixaxisem) a teraz jak jest celowniczke to i trafić się udaje

Jednak po demie to dla mnie CRAP... chociaż z ciekawie zapowiadającą sie fabuła.
Demo? Pojawiło się może na jakimś Store?
Maximmus
3 05 2008, 15:20
tak... w HONG KONGu.. rejestracja po angielsku... zajmuje 3minuty.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę
kliknij tutaj.