Pomoc - Szukaj - Userzy - Kalendarz
Pełna wersja: Granie z jednego profilu
Forum PSX Extreme > Kąciki > Halo Arena
SiemankoOo
Witam! Dzisiaj kupiłem Halo 3 i chcialem pograc z kumplem, Weszlem do Matchmaking i na drugim padzie nacisnelem (A) Join i wybrałem Gość jak zatwierdziłem to wyskoczyl mi taki komunikat : "Nie można zalogować się do usługi Xbox Live.Użyj profilu, który zawiera prawidłowe dane konta." czy to dlatego ze gram na kodach 48h? czekam na odp.
kowal_dc
Na kodach 48h pograsz tylko mecze socjalne (social playlist) mecze rankingowe wymagaja golda.
Aha, tak samo z gosciem nie pograsz na rankingowej playliscie.
SiemankoOo
Jak ja nawet nie moge sociala zagrac z gościem.
kowal_dc
Sprobuj zalozyc/odzyskac jakies konto i zaloguj sie nim do gry zamiast konta "gosc".

Edit:
Wlasnie to sprawdzilem i wychodzi ze na tych zdrapkach nie pograsz z gosciem, "podstawowy" profil MUSI miec golda zeby gosc mogl dolaczyc.
Najlatwiej bedzie stworzyc nowe konto i zalogowac sie tymi dwoma kontami do live smile.gif
SiemankoOo
aha ok dzieki za pomoc
(Zly)Seba
i wtedy na dwoch kontach z jednym gold mozna grac na xblive z jednej konsoli na split screenie ? zgadza sie ?
Uzny
socjale, tak.
Krzys PL
lekko sprostuje. Na jednym koncie z Goldem a drugi gracz jako gość. Acha i gościowi nie działa headset.
44bronx
Jeżeli masz dwa profile z wykupionym Livem to możesz bez problemu grać na dwóch profilach na jednej konsoli (czyt. na splicie).Ja jak mi padła konsola, to poszedłem do brata odzyskałem swój profil na jego konsolce i graliśmy sobie mecze rankingowe na splicie, a jak nie masz drugiego konta z livem to musisz zalogować się jako gość i beziesz mogł grać tylko sociale na splicie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2008 Invision Power Services, Inc.