Pomoc - Szukaj - Userzy - Kalendarz
Pełna wersja: Czy da się podłączyć ps3 do laptopa
Forum PSX Extreme > Inne > Pomoc
louzan
Witam!!!
Jak w temacie stoję przed kupnem PS3 w związku z premierą GTA IV:) i mam takie pytanie czy istnieje możliwość podłączenia PS3 do laptopa żeby mozna było grac/??? Posiadam Toshibe M40X. Jesli tak to w jaki sposób??

ps. Aby uniknąć pytań po co tak kombinuję to zaznaczę że jestem poza granicami kraju i za jakieś 4 miechy wracam więc niechce kupować Tv-ka. pzdr. i zgóry dzięki za odp.
koniol21
To twojej toshiby nie da rady podpiąć, chyba ze kupisz zewnętrzny tuner, co jest w sumie trochę nieopłacalne - lepiej wróć do kraju, kup TV i wtedy rozkoszuj sie GTA wink.gif
louzan
Aaaaaaaaaaa ja nie moge czekać dzis juz premiera GTA cwaniak_.gif to chyba sobie kupie jakis monitorek 17" przynajmniej bezproblemu wejdzie i do samochodu jak bede wracał;d ps. jakas propozycja co do monitorka??? slinotok.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2008 Invision Power Services, Inc.