Pomoc - Szukaj - Userzy - Kalendarz
Pełna wersja: DVD
Forum PSX Extreme > Inne > Pomoc
nWo
Mam film na dvd, obraz ISO film ma scieszke dźwiękową angielską (oryginalna) ale zanim włączę film i pojawia sie tam menu z wyborem języka a w tym samym wlączają sie automatycznie napisy, czy mozna te napisy jakos z obrazu wywalić ??

otworzyć obraz iso programem power iso albo innym i odnaleźć plik z napisami, (delete) zapisać obraz i wypalić, tylko jakiego pliku szukać ?? wie ktoś czy taka akcja jest możliwa ??
Coati
montujesz iso np daemonem - odpalasz je w clone dvd lub innym riperze filmow - wywalasz napisy - zapisujesz jako... co tam chcesz

chyba, ze napisy sa zespolone z filmem. wtedy wszystko zalezne jest od rodzaju pliku filmu... ale ty masz zwykly dvd wiec jedyny ratunek to [chyba] wyciecie obszaru z napisem smile.gif pozostawiajac szerszy czarny pasek u dolu ekranu smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2008 Invision Power Services, Inc.