consolinho
4 06 2008, 16:00
Zamierzam kupić TV HD do X360 i zastanawiam się czy zostawić telewizor kineskopowy do gamecuba.Moje pytanie wzięło się z tego że widziałem u znajomego PS2 na telewizorze LCD HD i wyglądało to kiepsko(rozmazany obraz).Czy ktoś podłaczał kostke do LCD HD ? Jeżeli obraz wygladąda podobnie jak na PS2 być może kabel RGB coś zdziała ? Wyrażcie swoje opinie.
Ja sie podłączam chinchami. Jest znośnie nawet.
NEMESIS U.S.
7 06 2008, 19:34
Wszakże jeszcze HDTV nie posiadam, ale widziałem jak chodzą gry z GCN u kumpla, obraz jest lekko rozmyty, ale ogólnie nie jest źle, w zupełności wystarczy, chociaż żaden problem zostawić sobie "kostkę" na zwykłym odbiorniku. Jak kto woli.
ja u kumpla widziałęm na hd ready lcd.. z tym że nie mam porównania do kineskopa, sprawdzaliśmy wszystkie residenty i było mocno ok. po tym co widziałem jak podpięte miał ps2 pod ten sam tv to gejmkjub wyglądał 100x lepiej imo.
btw. via chinche szło..
Ja mam tv hd ready i czasem sobie pykam na gacku. Najlepsza jakosc uzyskasz uzywajac kabla component ( zielony-czerwory- niebieski czincz). Przedtem galem przez scart i bylo duzo gorzej. Po komponencie jest znosnie. BTW ciezko wrocic do past genow jak sie ma X360 lub PS3.
przegraj_kowal
8 06 2008, 13:51
ja mam plazmowca Panasonic Viera i gry z past genow moim zdaniem wygladaja bardzo dobrze,o wiele lepiej niz na moim starym 21" CRT.chociaz musze przyznac,ze w niektorych grach wychodza niedorobki czy zabkowane krawedzie,ale co to dla zapalonego Gracza

aha,wszystkie moje past geny podlaczam przez Scart(euro)
skyblue
21 09 2008, 13:44
z tego co mi wiadomo, to duzo też zależy od samego telewizora, niektóre maja słaby upscaling, więc bez względu na to czym to podłączysz to zawsze obraz słaby wyjdzie. Wątpię, że component coś pomoże, jeśli gry pal nie obsługują progressive scan.
juz jutro powinien do mnie przyjsc kupiony w ten piatek monitor LCD Samsung T260HD, kupiłem bo głownie do kompa ale mam zamiar sprawdzic jak sie spisze tymczasowo z ps3 i NGC. jak widac na fotkach ma sporo wejsc (component, SCART, 2xHDMI, no i antene). Gacka podepne SCART'em bo moja konsola to nowszy model i nie ma wyjscia component i dodatkowo nie jest jeszcze przerobiona zadnym czipem wiec w NTSC nie zagram.
http://images33.fotosik.pl/307/a15a6ef9b7d83a05.jpgopisze jak na nim smiga kostka, bo to mniej wiecej to samo co tv.
MrSatan
10 10 2008, 20:04
Mam Samsunga LE32R82W HD ready 32 ". Podłączyłem Gacka do niego scartem i niestety, obraz był rozmazany, przepalony - nie chciało mi się ustawiać telewizora specjalnie pod kostkę... ale w sumie do popykania w Mario Party wystarczyło...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę
kliknij tutaj.