Skocz do zawartości

Splinter Cell 6: Blacklist


Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem temat, gdyż coraz głośniej o nowej odsłonie (http://www.ppe.pl/news-7467-Splinter_Cell_6_faktem.html) a tu nic nie ma.

Prawdopodobnie poznamy podtytuł nowego SC na tegorocznych targach E3 + pewno jakiś trailer.

 

No i chyba to na co wszyscy czekają. W którą stronę pójdzie seria? Będziemy mieć powtórkę z ostatniej części, czy powrót do korzeni?

 

Mi osobiście Splinter Cell: Conviction bardzo się podobało i w takim stylu chciałbym ujrzeć następną część.

Jedynie co bym dodał to interakcja z tłumem, tak jak to zapowiadali przed SCC i dłuższy singiel.

 

Sam, którego poznałem w ostatniej części, z miejsca stał się jednym z moich ulubionych bohaterów gier wideo.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
  • 3 miesiące później...

Dobrze by było, gdyby pokazali jakiś trailer na silniku podczas tegorocznego E3 ale obserwując to ile lat już tworzą chociażby Future Soldier to nie napalałbym się tak na nowego SC. Choć osobiście najbardziej liczę iż nowa część to będzie pierwotne Conviction (gdzie ewidentnie zapędzili się z fabułą), bo nie powiem owy engine który stworzyli specjalnie na potrzeby interakcji z otoczeniem itp. to naprawdę pokazywało klasę (bo na UE daleko nie zajdą moim zdaniem).

Odnośnik do komentarza

Chciałbym aby Splinter 6 był tak genialny jak Chaos Theory . Ostatnia część była spoko , ale równie dobrze mogłaby się nazywać inaczej i też byłoby git . Ja wiem że są takie trandy , ale ... mam je szczerze w du.pie . Jestem starej daty graczem i nie ulegam gimber trendom

Odnośnik do komentarza

Już przy Double Agent skręcili w innym kierunku i porzucili klimat trylogii.Dla mnie najlepszą częścią była jedynka, Pandora Tommorow miała dość dużo błędów,ale klimat dżungli był niezły,natomiast Chaos Theory wprowadziło dużo mechanizmów które uatrakcyjniły rozgrywkę i wyeliminowały błędy poprzednika,ale i tak jedynka pozostanie dla mnie number 1 :wub: .Cieszyłbym się gdyby w kolejnej części powrócono klimatem i podstawowymi założeniami misji ,chociaż do trójki,a przy okazji opracowało system dostosowany do dzisiejszych standardów

Odnośnik do komentarza

A mi się cały czas marzy SC: Conviction który Ubisoft obiecywał w 2006/2007 na X360. Ten w stylu Bourne, tak się nim chwalili - gameplaye pokazywali etc. A potem dupa całkowicie zmienili projekt, ściemniacze jeba.... zresztą teraz Ubi tak robi z każdą grą.

 

Anyłej o tego Splintera mi chodzi:

 

 

A tutaj nawet gameplay:

 

http://www.youtube.com/watch?v=QPeWpTW2qGM

 

No nie wiem mi się zaje.biście podobała/podoba wizja takiego SC...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Pamiętam zapowiedź w Extrimie,jakby to było wczoraj :) Jednak trochę średnio mi taka formuła pasuje do trylogii ,ale biorąc pod uwagę,że Double Agent mnie dość zawiódł ,a późniejsze Conviction ,także nie sprostało moim oczekiwaniom,myślę ,że taka wizja mogła by być ciekawa.Tak czy siak najchętniej zobaczyłbym i zagrał w powrót do korzeni.

 

A tu jeszcze jeden materiał:

 

http://www.youtube.com/watch?v=e-r8VzIE994

Odnośnik do komentarza

Ja również chciałbym Conviction w pierwotnej wersji, ale na to chyba nie ma co liczyć w tym momencie. Niektórzy już nie mogli się pogodzić ze zmianami wprowadzonymi w finalnym Conviction, że za łatwa, za dużo akcji itd, a to co widać wyżej, to w ogóle nie był Splinter Cell. ;]

Szkoda tylko, że mało kto w tym wypadku zauważa, że taką mechanikę wymuszała sama fabuła. Fisher był wkurwiony z jednym tylko celem, by pomścić córkę. Jego determinację najlepiej było widać choćby po tym, że na słowo o niej bije po mordzie swoją dawną znajomą. Ubisoft chciał przy okazji pokazać tutaj całe to doświadczenie zdobyte przez Fishera gdy pracował w Third Echeleon, tylko tym razem bez żadnych granic, stąd te tortury, ułatwiony system celowania, w bezpośrednim kontakcie szybkie obalenie itp i całą tą przewagę nad przeciwnikami było czuć na każdym kroku. Jakoś mi się w tym wypadku nie widzi cicha infiltracja i słuchanie rozkazów jak w starych częściach, chociaż można i tak grać.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
Gość ragus

Hahahahahahahahahaha

 

przykro mi, ale to jedyne co mozna powiedziec o grze na podstawie tych screenow.

 

ahahahahahahahahahaaha

 

Sam Fisher w... zbroi XD

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.