Skocz do zawartości

Zombi U


darkgamer

Rekomendowane odpowiedzi

Nie byłoby to głupie z tego względu iż Big N ostatnio tworzył Super Smasha z Namco Bandai i jak widać pracowało im się bardzo dobrze a ostatnio Nintendo jest bardzo skore do takiej współpracy z Japońskimi i nie tylko teamami i nie raz udowodniono że warto było. Chciałbym aby to była prawda bo szkoda aby tak dobre i nowe IP się zmarnowało przez pazerność i skretynienie Ubisoftu.

Odnośnik do komentarza

Nie byłoby to głupie z tego względu iż Big N ostatnio tworzył Super Smasha z Namco Bandai i jak widać pracowało im się bardzo dobrze a ostatnio Nintendo jest bardzo skore do takiej współpracy z Japońskimi i nie tylko teamami i nie raz udowodniono że warto było. Chciałbym aby to była prawda bo szkoda aby tak dobre i nowe IP się zmarnowało przez pazerność i skretynienie Ubisoftu.

 Dokładnie, to nic nowego, że Big N oddaje swoje flagowe marki zewnętrznym developerom, już F-Zero na GaCka robiła Sega a za Star Foxa odpowiadało Namco

Odnośnik do komentarza

Niektóre serie są od lat tworzone przez first/second third-party developerów. To nie jest złe zważywszy że wiele z tych firm zrobiło konkretne szlagiery (no dobra Namco nie popisało się ze Star Foxem bo Adventures wdeptuje go w ziemie). Głownie chodziło mi o jakość tych pozycji a niektóre są naprawde czymś świeżym w podejściu do danego uniwersum, Retro Studio mogłoby zrobić Zombi U, nie dość że graficznie byłaby to jedna z najładniejszych pozycji na Wii U to i gameplayowo myślę że poradziliby sobie znakomicie (na E3 mogliby pokazać nad czym tak intensywnie pracują - taki mały offtop).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ale gdzie tu niby wina Ubisoftu? Jak zajrzysz na leaderboardsy, to zobaczysz, że jest tam ledwie 4XX graczy z czego i tak znaczna część kupiła grę za równowartość 10-15 funtów.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja uważam że raczej ciężko jest podliczyć rzeczywistą ilośc sprzedanych kopii bo wiele osób dalej ma gdzieś podłączenie konsoli do netu to raz, dwa pożycza się gry znajomym no i chyba na Wii U podaje wynik tylko z danego regionu a nie całego świata. Osobiście wątpie aby gra sprzedała się tylko w 4k, zważywszy jaki hype zrobiła w okół siebie. Bardzo bym chciał aby stworzono konkretny sequel. Szkoda tylko że nadeszły takie czasy gdzie nawet oceny na gównianych stronach wydawanych przez niby graczy ma wpływ na to czy powstanie kolejna część a jeśli tak to jaka ona będzie? 

Odnośnik do komentarza

No to mój błąd i przepraszam. Jak na całkowicie nowe IP i raczej niezbyt długi czas produkcji, myślę że 400tyś. to nie jest źle ale dla Ubi to przecież epic fail i wolą inne gnioty wydawać zamiast wziąć się za robote (ciekawi mnie czy za kilka lat jedyną marką jaką Ubi będzie tworzyć to AC bo aż boje się o takie marki jak Splinter Cell, Ghost Recon i Rainbow Six).

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Wystarczy aby np. elementy gamepada przerzucić na ekran, zrobić go trochę przezroczystego lub ukazać daną perspektywę za pomocą osobnych "kamer". W jednym okienku będzie mieli widok z pierwszej osoby w drugim sceny widoczne za bohatera czy jak sięga do plecaka etc. Ale tak czy siak całość wtedy traci klimat bo nie masz pod ręką dużego dotykowego ekranu z głośniczkami i żyroskopem. Dalej myślę iż Ubi dało ciała bo na Wii U mogło pokazać klasę a typowo opierają się na samych wynikach podczas premiery gry. Jakoś Mk8 osiągnął blisko 4.5mln sprzedanych egz. Nie wierzę iż przy odpicowanej 2-jce z Co-opem po necie, tytuł nie osiągnął by chociażby tych 2 mln a produkcja na pewno nie kosztowałby znacznie więcej od jedynki....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.