Skocz do zawartości

New Super Mario Bros. U Deluxe


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Ölschmitz napisał:

mam dylemat czy kupic tego mariana czy donkey konga.

 

na jutubie donkey wyglada lepiej i ciekawiej, ale wole mario niz konga.

 

jest jakas przepasc miedzy tymi grami? czy obie sa spoko?

 

Mimo wszystko wziąłbym TF, ale obie gry (moim zdaniem) to maks ósemka. Prawdopodobnie większą frajdę będziesz miał przy Celeste, jeśli jeszcze nie grałeś.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Na 100%? :D To teraz pora na Luigi U no i challenge :lapka: Ja powolutku sobie przechodzę, jestem już w ponad połowie, wsio na 100% ogarniam. Bardzo przyjemni się gra, niewiele już pamiętam z Wii U więc dla mnie spoko. Jedyne do czego bym się przyczepił to archaiczny powrót do mapy po zgonie, ale na szczęście te występują stosunkowo rzadko i nie przeszkadza aż tak 

Odnośnik do komentarza

Oki 

Może kiedyś się przełamiesz, raczej monetki nie były szczególnie wymagające pomijając niektóre. Najgorzej to i tak samemu znaleźć poziom z sekretnym wyjściem, najlepiej to zrobić po prostu z guidem (tzn sprawdzić w jakim lvl jest secret exit i go już samemu poszukać).

Odnośnik do komentarza
Teraz, Ukukuki napisał:

Co to za przyjemność grać z poradnikami. 

 

co to za przyjemność marnować godziny na szukanie tego jednego poziomu z sekretnym wyjściem? Dla mnie żadna, dlatego cyk do guide, który poziom ma secret exit i lecimy szukać. Kiepsko to rozwiązali w tej grze, w takim Super Mario World takie poziomy były specjalnie oznaczone na mapie i można było łatwo ogarnąć co i jak. Tutaj jest to po prostu niewygodne :) 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Rayos napisał:

 

co to za przyjemność marnować godziny na szukanie tego jednego poziomu z sekretnym wyjściem? Dla mnie żadna, dlatego cyk do guide, który poziom ma secret exit i lecimy szukać. Kiepsko to rozwiązali w tej grze, w takim Super Mario World takie poziomy były specjalnie oznaczone na mapie i można było łatwo ogarnąć co i jak. Tutaj jest to po prostu niewygodne :) 

  Co kto lubi dla mnie granie z poradnikami zabiera radość z grania. Zresztą co to za satysfakcja robić gierkę na 100% z poradnikiem. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Banan91PL napisał:

A mnie się gra średnio podoba jakoś się mecze grając w nią i nie wiem czy dojde do końca . Donkey Konga ukończyłem mimo ze był mega trudny a tutaj tez jest w sumie ciężko ale nie daje mi nic satysfakcji tu i się zmuszam 

 

Mam tak samo, ktoś wcześniej pisał, że gra jest frustrująca. To prawda, ta gra nie jest trudna, ta gra jest frustrująca. Jeden z gorszych Mario 2D, nudy, przekombinowany.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, NemoKOF napisał:

A w ile tych Marianów 2d grałeś? 

 

Niewiele :). Ale tego na DSa i 3DSa skończyłem oraz Land na Gameboyu. Hooiowy jest ten Mario. Jest whooi dużo lepszych platformerów 2D. Zdobywanie monet, dzięki jakiemuś power upowi jest frustrujące, wracanie na mapę po zgonie też. Ogólnie piękno leży w prostocie i designie leveli, a tu platformy, po których się skacze, są powtarzalne (kopiuj wklej) i całość przekombinowana. Na dodatek jeszcze zdzierają za grę jak za nowość.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Rayos napisał:

akurat design poziomów NSMBUD ma fenomenalny :). 

 

Zależy dla kogo. Dla mnie po Celeste i Returns już nic nigdy nie będzie takie same. Muszą się mocno postarać, żeby mnie przytrzymać przy konsoli. Taa... design jest fenomenalny, powtarzalny raczej, gra mnie frustrowała. Jeśli coś jest trudne to musi być za(pipi)iste, żeby człowiek chciał powtarzać level po zgonie, a tu na dodatek nie ułatwia tego powrót na mapę. Że nie wspomnę o grafice, serio mogliby już coś z tym zrobić, ile można. Ogólnie to najbiedniejszy port z wszystkich do tej pory.

Edytowane przez zdrowywariat
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.