Skocz do zawartości

Okami HD


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Kiepski port. Nie dość żę wygląda jak gra z ps2 w 4k to jeszcze do tego 2-3 razy mi chrupneło poniżej 30 fps na koksie :D  Gra fajna i pewnie skończę kiedyś ale nie polecam. Port mocno na od(pipi). Jeden plus to możliwość przewijania dialogów szybkiego (i filmików). Coś co w ps2 wkurzało. Pamiętam jak po nieudanej walce czy malowanku trzeba było ponownie ten sam filmik obejrzeć. Tutaj tego kłopotu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Czyli co - port na PS3e jest lepszy od tego PS4owego. A może oba są tak samo spartolone.

Nie, po prostu wystarczy raz zapłacić dziadom. Nie wiem który lepszy gorszy, ale gra się tak samo, czyli jak to w Okami, wybornie. sir.png 

Inna sprawa że jeżeli miałbym teraz brać to edycję na Switcha. Może się takowej doczekamy? Wtedy miałoby to sens bo mógł wyprowadzić Amaterasu na spacer. banderas.pngkaz.png

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No tak Okami to gra świetna i na switcha brałbym od razu. 

Ostatni raz grę ogrywałem na premierę za czasów PS2i i trochę się stęskniłem za białą wilczycą oraz tym wypierdkiem isunem ;) , także zamówiłem wersje na PS4e.  

Wady wadami, a w HD - na moje,  prezentuje się to i tak wybornie.

ps: mam nadzieje, że Capcom zlituje się wreszcie nad posiadaczami Switcha i wyda Resa Zero +  Rimejk jedynki oraz oczywiście Okami - rysowanie pędzlem za pomocą dotyku będzie w pytę :) 

 

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Wczoraj klęknął 4 blockhead (cały czas sadziłem ze to trzeci taki trudny).

Oczywiscie nei na legalu, bo nie wydaje sie to mozliwe. Najpierw pomyslalem o  półlegalu i nagraniu videła switchem, ale podczas proby odtwarzania trzeba puscic "malowanie na płotnie" i blockhead wygrywa.

Najłtawiej i najprzyjemniej było przyłożyć kartkę do bolckheada, przerysowac jego kształt i charakterystyczne miejsca, oczy gebe i pekniecia, i pauzowac ze skupieniem po kazdym punkcie. 8 punkcików z numerkami i poległ.

Ta gra to moje top 5 na pewno.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

haha audio nie wiem moze sproboje przez playasia albo jakiś inny import. taki lekki off mam konto na switcha na de ale od jakiegoś czasu jestem w pl a nie chce mi sie bawic w zmiany zwłaszcza że mam kilka gier na tym koncie kupionych. bedzie smigal polski master Card z eshopem niemieckim?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...