Skocz do zawartości

NIER


Dahaka

Rekomendowane odpowiedzi

Przebieglem podejscie B od polowy(jakies 3-5 h) i cutscenki fajnie nakreslaja  bossow,ale powinni to normalnie zostawic w pierwszym przejsciu.

Scenki z wilkami chyba najlepsze z calej gry choć zakonczenie B poza pewnym follow  up'em niewiele wnosi.

Endingi A/B  srednio przypadly mnie do gustu,ale C i D sa calkiem git i dobrze wpasowują się w całość.

Jakie macie przemyslania odnosnie zakonczen?

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza

Przebieglem podejscie B od polowy(jakies 3-5 h) i cutscenki fajnie nakreslaja  bossow,ale powinni to normalnie zostawic w pierwszym przejsciu.

Scenki z wilkami chyba najlepsze z calej gry choć zakonczenie B poza pewnym follow  up'em niewiele wnosi.

Endingi A/B  srednio przypadly mnie do gustu,ale C i D sa calkiem git i dobrze wpasowują się w całość.

Jakie macie przemyslania odnosnie zakonczen?

Obadaj to:

http://lparchive.org/NIER/

 

z naciskiem na to:

http://lparchive.org/NIER/Update%20123/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Gierka trafia do mojej top 5 gierek wszechczasów, bedzie zacnie dzielic tron z Chrono Crossem, Ace Attorney itp bo na to zasluguje, piekna przygoda.

 

Niestety metacritic to zbiorowisko glonów bo zeby gierke zrozumiec trzeba wlozyc troche sily intelektualnej, 68 sprawia ze zaczalem watpic w ludzkosc, nie ma pew pew i laserów to nie ma 90/10 :frog:

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Niestety metacritic to zbiorowisko glonów bo zeby gierke zrozumiec trzeba wlozyc troche sily intelektualnej, 68 sprawia ze zaczalem watpic w ludzkosc, nie ma pew pew i laserów to nie ma 90/10 :frog:

No ja juz kiedys pisalem o tym ze te oceny sa (pipi) warte

 

Pomyslec ze kiedys kierowalem sie reckami z psx extreme i przez to skresliłem Nier.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja tez własnie sie o malo co nie zasugerowalem ocenami na metacritic i recenzjami, ale zobaczylem ze jest nówka za 47zł do wyrwania + niedlugo Nier: Automata to jakos sie "przemecze" bo podobno słabe, a warto ograc przed sequelem.

 

A tu taki S Z T O S :banderas:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Gameplay jest na 6/7, nic specjalnego, ale też bez frustracji i z kilkoma fajnymi patentami tu i ówdzie. Postacie, fabuła, muza spokojnie dwa oczka w górę. Dałbym 8.5, jakbym miał recenzować w miarę obiektywnie.

Subiektywnie to 10/10 i wyje.bongo :banderas: Jedno z lepszych doświadczeń ubiegłej generacji.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Ludzie przesadzaja z tym gameplayem, jest ok, nie jest poprostu wybitny, ale jest ok, jak odblokowalem wszystkie skille to nawet przyjemnie sie zabijalo bossów. Za to klimat, fabuła, design i muzyka sprawiaja ze gra wlasnie zasluguje na wyzsza ocene, no ale recenzenci nie maja tyle czasu co kiedys, wychodzi milion gierek, trzeba pograc 5 godzin i wystawic ocene, komu by sie chcialo zaglebiac w tytuł, przechodzic gre cztery razy i jeszcze czytac cos na necie?

 

Dlatego recenzje wspolczesnych gier mozna wsadzic do kibla i spuscic, sa robione na szybko i na przemiał, najlepiej samemu kupowac, przejsc i oceniac i to bez czytania opini na necie czy mini recek.

 

Ja tak ostatnio robie z kazda gra, komiksem, manga, ksiazka czy filmem, na NIC nie patrze i bawie sie z niektorymi pozycjami naprawde swietnie, nie nastawiajac sie na to co napisal jakis koleś w necie.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dlatego mi tak bardzo podobaja sie jednostronicowe recki w Pixelu. Wymienione wszystkie cechy gry (nie mylic z wadami i zaletami) i do tego brak oceny. Nie ma wiec potem kontrowersji, ze gdzies ocena dana po 5h to 6/10 bo recenzent nie mial czasu ograc drugi raz kampanii, ktorej ponowne ukonczenie diametralnie podonsilo jakosc tytulu.

Odnośnik do komentarza

Nier jest ok ale nie wiem jak można grę z tak skaszanionym gameplay'em umieścić w top 5 wszechczasów. W grę się przede wszystkim gra.

 

Bo dla mnie w grze najwazniejsza sa fabula, oprawa dzwiekowa i gameplay, ale na trzecim miejscu dopiero, jak gierka jest wybitna to przymkne oko na gameplay, ale jak ma super gameplay a reszta kuleje to czesto nie potrafie takiej gry skonczyc. Dlatego np do takiej Bayonetty podchodzilem mnostwo razy ale nie potrafie sie przekonac, bo tam gameplay gra pierwsze skrzypce i nic mnie nie ciagnie dalej. No i to jest moja topka wszechczasów wiec co komu do tego? :cool:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dla mnie to pozycja na 8, ale nie zmienia to faktu, że trzeba w nią zagrać, ba, najlepiej ukończyć, nie tylko zagrać (a jeszcze lepiej - zobaczyć wszystkie zakończenia). W innym wypadku nie ma szans żeby docenić Niera.

 

Gameplay to 6/10, cała reszta 10/10, więc daję pośrednią notę.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...