Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Co za ku.rwa leszcze, zamiast naprawiać obecnego Bugfielda, wolą klepać nowego. Aż się nie mogę doczekać tego momentu, gdy serwisy i pisma będą pisały: "Zaskakująca niska sprzedaż na premierę BF4", "EA niezadowolone ze sprzedaży nowego BF-a", "Czyżby szykowały się zwolnienia w EA i Dice?".

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy ktokolwiek się nabierze na "exclusive beta access" tym razem, hehe.

Jeśli będzie to jedna z gier startowych nowej generacji, to może będzie dobry powód do zakupu (konsoli i BFa, nie MoHa). Jeśli obecna generacja, dwa razy się zastanowię. Szczególnie, że EA podnosi sugerowane ceny gier w naszym kraju.

Edytowane przez oTOMo
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Sądzę że EA chcę jeszcze wycisnąć kasę ze starej generacji, i BC3 to będzie tytuł startowy na nową generację. Czyli BF4 to tak naprawdę będzie BF3+

W takim wypadku ea zobaczy ode mnie gigantyczne fack u. Ja obsatawiam opcje 6 wersji gry(pc,wii u,ps3,x360,xbox 3 i ps4) inaczej chca wydac kolejne kiepskie dlc. Gratuluje EA staniu sie,nie udolnym activision.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Teoretycznie premiera nowych konsol pod koniec 2013 wydaje się prawdopodobna. Teoretycznie, bo co do końcówki 2012 też sporo osób było pewnych.

 

Myślę, że skoro EA dało radę "przekonać" Crytek do robienia Crysisa 3 jeszcze na tą generację to i dało radę tak zrobić z BF-em. Taką sytuację mogłoby uratować zmiana realiów, najlepiej na drugą wojną światową, no ale niestety, czwórka w tytule chyba mówi wszystko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli się dobrze zastanowić, to betę bf4 obiecują na razie tylko użytkownikom PCta, więc istnieje szansa, że chodzi o nową generację (w końcu po co obiecywać użytkownikom ps3 betę na ps4?).

Z biznesowego punktu widzenia lepiej jest niestety zrobić grę na konsole, których łącznie jest ponad 100 mln na świecie, niż na next geny, które na premierze rozejdą się w max 6-8 mln.

Najbardziej optymistyczna dla nas jest teoria Litwina i za nią trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Panowie a kto powiedział że ma być tytuł na wszystkie platformy :) , może tylko PC, wiem złudne myślenie ;)

I sprzedadza z 1mln kopi.. nie odpuszcza sobie wydymania ludzi na konsolach(jezeli wypuszcza na ta generacje).

Odnośnik do komentarza

Taaa, jeszcze moze za mozliwosc zagrania przez pare tyg. w zabugowana bete gry (ktora nawet nie wiadomo kiedy i na jaka platforme wyjdzie) bulic dwie stowki- niech sie wala.

 

Ja dziekuje- wystarczajaco duzo szmalu dostali ode mnie za BF3 + BtK i Premiuma (ponownie z BtK zreszta). MoH mnie kompletnie nie kreci majac BF3- jak wyjdzie w platynie to moze kupie uzywke za pol ceny, ale i tak pewnie bedzie mi szkoda na to czasu...

 

Powiedzialem!

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Taaa, jeszcze moze za mozliwosc zagrania przez pare tyg. w zabugowana bete gry

Ale wiesz,ze od tego jest wlasnie beta? zeby ludzie im za darmo bledy znalezli.Nie wiem dlaczego ale utarlo sie ze jak daja bete to musi byc bez bledow,jak sama nazwa wskazuje to jest BETA.Dzieki takiemu mysleniu z1cos tam cos tam,powiedzial podczas otwartej bety bf3,ze juz wiecej otwartych bet nie bedzie.Fakt,ze pozniej i tak dostalismy gre w wersji beta,a teraz gra moze jest w koncowej fazie beta.Ja i tak mialem w planie kupic moh wiec mi to jedno czy dostane bete czy nie

 

Caly casz licze,ze na e3 2013 zobaczymy pod napisem BF4 Pc,x360,ps3,wii u,Xbox 3 i Ps4. Nie kupie tego na te konsole po raz 2.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.