Skocz do zawartości

Battlefield 4


Rekomendowane odpowiedzi

Zaq, zle mnie zrozumiales, wycinajac to, o co mi wlasnie chodzilo: "...bulic dwie stowki". Ja nie twierdze, ze beta ma byc bez bledow- to chyba dla kazdego oczywiste, ze bedzie je miala. Denerwuje mnie natomiast stosowanie tego typu sztuczek marketingowych (ograniczony dostep do towaru) majacych na celu podbic sprzedaz innej gry. Jak chca, zeby im ludzie testowali bete i bledy znajdowali (oddajac im de facto w ten sposob przysluge), to niech ja po prostu za darmo udostepnia wszystkim chetnym (albo przynajmniej weteranom poprzednich czesci), a nie oczekuja, ze w tym celu bede jakas inna gre kupowal...

 

Zreszta Epic tez ten sam chwyt stosowal przy okazji Bulletstorm i Gyrosow 3.

 

Jak ktos tak czy tak chce kupic MoH, to z bety BF4 sie ucieszy- wiadomo- ale sam dostep do niej na pewno nie skloni mnie do zakupu medala.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Zaq, zle mnie zrozumiales, wycinajac to, o co mi wlasnie chodzilo: "...bulic dwie stowki". Ja nie twierdze, ze beta ma byc bez bledow- to chyba dla kazdego oczywiste, ze bedzie je miala. Denerwuje mnie natomiast stosowanie tego typu sztuczek marketingowych (ograniczony dostep do towaru) majacych na celu podbic sprzedaz innej gry. Jak chca, zeby im ludzie testowali bete i bledy znajdowali (oddajac im de facto w ten sposob przysluge), to niech ja po prostu za darmo udostepnia wszystkim chetnym (albo przynajmniej weteranom poprzednich czesci), a nie oczekuja, ze w tym celu bede jakas inna gre kupowal...

 

Zreszta Epic tez ten sam chwyt stosowal przy okazji Bulletstorm i Gyrosow 3.

 

Jak ktos tak czy tak chce kupic MoH, to z bety BF4 sie ucieszy- wiadomo- ale sam dostep do niej na pewno nie skloni mnie do zakupu medala.

 

Spoko ale chyba nikt nie kupuje moh tylko dla bety bf4? ja w 2010 roku kupilem moh dla singla i troche dla multi ktore bylo nawet ok,ale znajomy nie grali wiec szybko odstawilem. A to ze mi dali bete to byl tylko jeszcze jeden powod do kupienia(fakt czulem sie troche wydymany tymi 48h,no ale coz). Wiekszosc kupuje moh warfighter bo mieli taki zamiar od kiedy zobaczyli ulotke w pudelku bf3 czy pierwszy trailer,wiadomo znajdzie sie jakis jelen co poleci na beta ale to bedzie 0.01% tych co kupili. Wiec nie rozumie troche pretensji tutaj,chca troche pomoc marce i tyle. Chciales kupic dostajesz prezent,a jak nie chciales kupic to placic za bete 200-220zl to debilizm. Pewnie i tak dadza bete po7dni-2tyg lub 48h.

Odnośnik do komentarza

http://metromsn.gaze...a_premiera.html

 

Żeby w Bf4 dali naszą broń :P Początkowo SCAR też był Polski,ale później wszedł do armi usa.

Jak Belgijski SCAR mógł być niby Polski?

 

Czytałem że mieli nasi prototyp ale coś wynikło że przejęły go inne kraje,tyle że to było usa a nei belgia.

No to, to musi być już jakiś spisek narodów. Amerykanie przejęli nasz prototyp, po cichu przekazali go Belgii... Zwykła legenda.

Odnośnik do komentarza

We’ve announced that players will be able to guarantee their access to the exclusive Battlefield 4 beta by pre-ordering the Limited Edition of Medal of Honor Warfighter. Here’s the other important information that we can provide at this time.

  • The Beta will be in Fall of 2013.
  • We are committed to providing an excellent Battlefield 3 experience well into the future , past the releases of Aftermath, End Game, and Battlefield 4. DICE is continuing its work on Battlefield 3 alongside Battlefield 4.
  • Most importantly, official details regarding Battlefield 4 will always be made available on Battlefield.com and here on the Battlefield Blog. We expect that the level of interest in Battlefield 4 will lead to a lot of speculation and rumor – don’t fall for it!

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair
  • We are committed to providing an excellent Battlefield 3 experience well into the future , past the releases of Aftermath, End Game, and Battlefield 4. DICE is continuing its work on Battlefield 3 alongside Battlefield 4.

To samo mowili przy okazji zapowiedzi bf3,ze beda wspierac bc2 i co z tego wyszlo?Wszyscy wiemy.No chyba ze wsparcie=zostawienie serwerow online. A dla tych co liczyli ze dostana bete bf4 bo maja premium,to 2 dni temu ea powiedzialo ze premium nie daje dostepu do bety bf4.

Edytowane przez zaq123456
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Dostep do bety na pc kupujac wersje na ps3,pomysl troche.

 

To ty pomyśl. Po prostu mogą dać jakiś cd-key dający dostęp do bety, który będzie działał na każdej platformie i Ty sam sobie wybierzesz na jakiej chcesz grać. Pamiętam, że właśnie w przypadku bety MoHa można było sobie wybrać.

 

I po ostatnim doniesieniu jakoby MW4 powstaje najprawdopodobniej zarówno na nową generację, jak i na starą, bardzo możliwe że podobnie będzie z BF4.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Jedyne co wchodzi w gre to wydanie bf4 na pc/ps3/xbox360 i next geny. A myslenie,ze preorder moh da ci dostep do bety na pc jest glupota.Preorder moh da ci dostep do bety na jakies konsoli.Nigdzie nie napisalem,ze nie bedzie mogl wybrac sobie platformy,tylko na bank kupujac wersje na konsole nie dadza ci opcji pc.

 

A w bf4 na bank zobaczymy:

1.Zwiechy

2.Wybuchajace c4 po smierci (bylo to w bc2 i mielismy to w bf3)tak swoja droga jak gry na 2 roznych silnikach moga miec ten sam glitch? :blink:

3.Trzeci duzy patch do gry zepsuje noz.

4.Bedzie wiecej ulatwien dla noobow.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Jedyne co wchodzi w gre to wydanie bf4 na pc/ps3/xbox360 i next geny. A myslenie,ze preorder moh da ci dostep do bety na pc jest glupota.Preorder moh da ci dostep do bety na jakies konsoli.Nigdzie nie napisalem,ze nie bedzie mogl wybrac sobie platformy,tylko na bank kupujac wersje na konsole nie dadza ci opcji pc.

 

A w bf4 na bank zobaczymy:

1.Zwiechy

2.Wybuchajace c4 po smierci (bylo to w bc2 i mielismy to w bf3)tak swoja droga jak gry na 2 roznych silnikach moga miec ten sam glitch? :blink:

3.Trzeci duzy patch do gry zepsuje noz.

4.Bedzie wiecej ulatwien dla noobow.

ja obstawiam perk z Moh'a z widzeniem przez sciany konturów wroga.

to jest przyszlosc na klanówki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.