Skocz do zawartości

Kruhol

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie możesz coś ugrać robiąc własny build, miej jednak na uwadzę to, że jak zrobiłem swój build w tej lidze (a gram od 2012r) to poddałem się na ~65lvlu. Po pokonaniu bossa 10 aktu miałem grubo ponad 100 śmierci i śmieszny DPS.

Jeśli chcesz grać komfortowo, robić endgame (mapki T10+, Atziri, Shaper) to jednak lepiej wziąć jakikolwiek sprawdzony build.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tylko i wyłącznie oficjalne forum PoE: https://www.pathofexile.com/forum -> Builds -> wybierasz odpowiednią postać i szukasz czegoś co ma w tytule aktualny numer patcha (3.0).

Ze swojej strony jeszcze taki mały tip dla początkujących jeśli chodzi o szukanie buildu - w większości buildów są opisane wymagane unikaty aby build działał, obczajcie to i sprawdźcie ich cenę na poe.trade.

Wiele nowych osób wybiera buildy które są bardzo mocne ale mają wymagane bardzo drogie unikaty, np. http://poe.trade/search/okotokuridakih czy http://poe.trade/search/kamohitamonesa więc unikajcie takich. 

Edytowane przez wojnar
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Wczoraj co za dzien mielismy w PoE. Najpierw rano braciakowi polecial Kaom's Heart i 3 exy w ciagu niecalej godziny, a wieczorem jak wrocilem z roboty polecial mi drugi Kaom xD prawie 1000c do przodu. Dying suny juz kupione i teraz tylko szukac helmow z +2 barrage ale jak patrzylem wczoraj to byl jeden za 30 exow :frog:

 

e: z tanich i dobrych buildow polecam ten

 

Sam nim gralem i bez problemu czyscilem mapki w okolicach t10 a nawet nie mialem uber laba zrobionego. Wymaga unikatowej broni ktora mozna dostac obecnie za 1 alch, chyba ze ktos chce z bardzo dobrymi rollami to mam jedna na zbyciu za 65c ( ͡° ͜ʖ ͡°). Polecam tylko zastapic charged dasha cyclonem bo clear speed jest szybszy. Levelujecie frost bladesami

Edytowane przez teddy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wszedłem na to forum... Tyle tych buildów jest, że w ogóle sie pogubiłem teraz w tym wszystkim... :) 
Gra ktoś z Was Rangerem? Szukam czegoś co jest dosyć łatwo zrobić, bo tak jak mówie, nie jestem zbyt doświadczony w PoE. szukam takiego buildu na którym pofarmie jakieś mapy i z czasem ogarnę sobie lepszy, czy ktoś jest w stanie coś takiego doradzić? 

Odnośnik do komentarza

Alienator, ten build xD Zobaczyłem Disfavour i Xoph's Blood i przestałem dalej czytać xD

 

I jakie znowu 3 razy to samo, odkąd jest 10 aktów nie ma żadnych innych poziomów trudności, nie przechodzi się tego samego ponownie.

 

A co do buildów dla Rangera, przykładowo https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1848749

Frostblade jest bardzo spoko i można nimi grać praktycznie od samego początku.

Odnośnik do komentarza

na dluzsza mete da sie samemu cos ugrac robiac wlasny build, czy jednak trzeba posilkowac sie internetem ? bo szczerze to nie lubie czytac o buildach i budowac postac wedlug niego.

Tematy buildów na forum zazwyczaj są dość przejrzyście napisane. Klikasz na drzewko wg którego levelujesz, sprawdzasz sobie jakich gemów masz używać, jakie unikaty są ci przydatne i grasz. No i jeszcze trzeba zajrzeć czy np opłaca nam się zabić wszystkich bandytów żeby dostać 2 skill pointy czy lepiej pomóc. Polecam dodać do zakładek stronke z buildem których robisz żeby później nie szukać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje . że nie mają jej w planach, a ta na Xboxa będzie nie wypałem , po tym jak z D3 zrobili casual friendly by dobrze się na konsolach sprzedało, mam obawy by to samo z POE nie zrobili... Ludzie na forum , płaczą , że Labirynt za trudny , że 6-link ciężko zdobyć na szczęście GGG narazie nie wzruszone, liczę , że wersje konsolowe nic z tego podejścia nie zmienią .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...