Skocz do zawartości

Kruhol

Rekomendowane odpowiedzi

 

30 lvl , zaraz bede pierwszy raz zabijał dominusa, podobno epic walka hehe

How the F? Ja tam szedłem na lvl 40 prawie O.o

 

Jak można tak niedokładnie grać :P

 

ja teraz mam 40 , zabiłem Brutusa na Cruel

Dodawajcie TehAdi, można się jakimiś itemami powymieniać albo gemami. Aktualnie potrzebuje Reduced Mana, Cast on Damage Taken, Hatred... zresztą dużo potrzebuje :D

 

Jak ktoś myśli nad buildem i nie może wymyślić to polecam tą stronkę - http://pathofpoe.com/

Odnośnik do komentarza

 

mój pierwszy RIP na lidze nemesis, stało się :D 48 lvl - doki na cruel

zagrałem przed tym ripem 2 i pół minuty.

http://www.twitch.tv/uberadi/b/473764143

Miłego oglądania.

 

 

 

:wallbash:

 

jak giniesz to dymasz od nowa czy jak?

 

tak, postać przechodzi z nemesis do standardowej ligi

tzn można grać w standardowej lidze jeśli komuś nie przeszkadza przepełniona ekonomia i brak wyzwania

 

@flaczki

jest pvp ale nie wiem właściwie nic o tym trybie, nie mam pojęcia jak jest z balansem.

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

To pod armor shadowa robic?

Tak, z racji tego że może ci brakować siły aby nosić high levelowe pancerze z armor only trzeba wziąć pasywa Iron Reflexes (dół drzewka) który zamieni ci całe evasion w armor.

Oczywiście to tylko rada, z evasion też się da coś wykombinować, np niejaki Devmoon długo na HC biegał evasion Shadowem tyle, że gość miał naprawdę dobry sprzęt. Jeśli chcesz coś tańszego zdecydowanie polecam zrezygnować z evasion na rzecz pancerza.

Odnośnik do komentarza

Dobra, zacząłem teraz na Cruel. Na razie jest nieźle, bo udało mi się znaleźć zaje.bistego staffa który ma prawie 200dmg+80lightning. Jak na 38lvl chyba nie jest tak źle.

 

Szkoda ze legendy tak słabo dropia :<

No to nie Diablo 3, tutaj unikaty rzadziej lecą ale z nimi jest tak, że często są to itemy kluczowe dla danego buildu. Unikaty nie polegają na zwyczajnym podbiciu statsów jak w D3 (choć i kilka takich się znajdzie) ale z reguły dają jakieś unikalne pasywy.

Np Shavronnes Wrappings pozwala na robienie buildów na low life:

2mc6p9w.jpg

 

 

Poza tym dla tych którzy zaczynają - najcenniejszy i najrzadszy item to Mirror of Kalandra, jak komuś wypadnie to go nie zmarnujcie :D

Odnośnik do komentarza

To nie jest diablo 3?Przecież wydropienie jakiegoś unikatu w diablo 3 to cud.Zacząłem trochę grać w PoE ale jeżeli z dropem tak słabo to odpadam.Liczyłem na emocje z dropami jak podczas Diablo 2.

I tak bazą dla każdej postaci są w PoE żółte itemy, nie ma tutaj potrzeby ubierać się w same unikaty (chociaż właściwie zależy od buildu). Drop rate i cała itemizacja (w tym crafting) są na prawde w PoE niesamowicie przemyślane więc jednak polecam dać tej grze szansę ;)

 

Tak, chodziło mi głównie o konsolowe D3. W PoE można było dużo unikatów wydropić przed patchem 1.0 ze względu właśnie na połączenie quantity+rarity gemów. W tej chwili został tylko gem rarity z tego co wiem właśnie po to żeby znerfić dropy. Przyczyną byli ludzie którzy robili builda pod Spark Totem którym czyścili Doki na Mercilles właśnie z ww gemami co dawało im znaczącą przewagę przy farmieniu waluty i unikatów.

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...