Skocz do zawartości

tomek1906

Tablety

Rekomendowane odpowiedzi

O, ciekawy ten Nexus 7, jeszcze się nim nie interesowałem. Ma to to 3G?

Nie ma właśnie i to jest jego największy brak, przez który nawet nie rozważam go jako sensownego konkurenta iPada (w moim wypadku).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2Gb na system, zostaje 6 na pierdoły. Mowa oczywiście o Nexusie, który nie ma czegoś takiego jak wejście ma karty pamięci. Nie mówiąc o ekranie subHD. Ktoś naprawdę rozważa zakup tego ... złomu?

Edytowane przez Texz
  • Minusik 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2Gb na system, zostaje 6 na pierdoły. Mowa oczywiście o Nexusie, który nie ma czegoś takiego jak wejście ma karty pamięci. Nie mówiąc o ekranie subHD. Ktoś naprawdę rozważa zakup tego ... złomu?

Nie masz pojęcia co piszesz - 1280x800, które samo w sobie jest HD, bo jest większe od 720p na ekranie 7", który ma PPI bliskie retinie, to subHD dla ciebie?

Plus procek 1,2Ghz, 4 rdzenie (a właściwie 5), a w iPadach 1Ghz i 2 rdzenie. RAMu tyle co iPad 3. To jest złom?

Edytowane przez Hela
  • Plusik 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

chwila zabawy i do miniUSB podpinasz przez kabelek pendriva albo karte pamieci z czytnikiem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest tani, ale nie ma 3g więc dla mnie odpada. Potrzebny mi jakiś dobry Tablet 7-calowy z 3G i mocnym hardwarem.

To nie lepiej kupić jakiegoś netbooka czy choćby zwykłego lapka 14/15" zamiast bawić się w te śmieszne tablety?

Lepsze,praktyczniejsze, no ale szpanować się tym nie da to fakt :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest tani, ale nie ma 3g więc dla mnie odpada. Potrzebny mi jakiś dobry Tablet 7-calowy z 3G i mocnym hardwarem.

To nie lepiej kupić jakiegoś netbooka czy choćby zwykłego lapka 14/15" zamiast bawić się w te śmieszne tablety?

Nikt oprócz ciebie tu o szpanie nie pisał.

I powodzenia w czytaniu książek na laptopie życzę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moja laska ma Sony Tablet S. Jako, że mam porównanie tylko do ipad 2 to jezeli miałbym wybierać między tymi twoma to jednak Soniacz wygrywa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sony Tablet S - używam od pól roku. Przeglądarka, fora (tapatalk - rewelacja), książki (polecam Aldiko), filmy w pociągu (MX player - najlepszy). Generalnie polecam, przydatny gadżet.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja powiem więcej - moim zdaniem to zaleta ;] Dużo lepiej trzyma się zarówno w poziomie (wtedy palce układają się na bocznych wgłębieniach) jak i w pionie jedną ręką dzięki zgrubieniu niż analogicznie inny płaski tablet (mam porównanie z transformerem 1 i ipadem2)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja akurat jestem zwolennikiem cienkiej obudowy, do tego Sony jeszcze jakiś skórzany pokrowiec i jest grubszy niż mój latop. Lubie Sony i podoba mi sięten tablet ale grubość mi nie odpowiada.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ja mialem 10", takiego samego chisnkiego krzacha, z taka sama specyfikacja za 500zl nowke w Tesco, wiec cena faktycznie smieszna. Placic wiecej za to samo tyle ze 7" :confused:
Pochwal się co to za sprzęt, bo jeszcze nie spotkałem się z 10" na dwurdzeniowcu i z IPS, który by nie oscylował w okolicach 1000pln.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Potrzebny mi jest jakiś 7-calowy tablet z mocnymi bebechami (najlepiej jakiś markowy) oraz 3G. Mam mocny laptop więc nie potrzebny mi jeszcze netbook tylko tablet, żeby go wrzuć w pokrowcu do plecaka jak jadę na studia i poczytać coś, poprzeglądać internet itp na szybko w czasie zajęć na wykładach na przykład.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie, 7 cali? Serio? Ktoś rozważa psucie wzroku na ekonomicznie uzasadnionym ekranie dla ludzi bez zdolności kredytowej?

• Plusik 3
  • Minusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

http://www.saturnpol...-wifi,id-293965

Ja and tym się zastanawiałem

tez o nim myślałem, ale jest od nexusa 7 gorszy tyle że można sobie karte pamięci wpakować sam już nie wiem. Nexusy 7 na alledrogo mają obecnie strasznie zawyżone ceny to też mnie powstrzymuje, mało jest ich i chcą za nie kosmiczne ceny.

http://www.androidauthority.com/google-nexus-7-vs-galaxy-tab-2-7-0-98062/

Edytowane przez tomek1906

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ja mialem 10", takiego samego chisnkiego krzacha, z taka sama specyfikacja za 500zl nowke w Tesco, wiec cena faktycznie smieszna. Placic wiecej za to samo tyle ze 7" :confused:
Pochwal się co to za sprzęt, bo jeszcze nie spotkałem się z 10" na dwurdzeniowcu i z IPS, który by nie oscylował w okolicach 1000pln.

Dobra, (pipi)nalem sie, bo mi wyskoczyl jakis opis bez wzmianki o fakcie ze to Dual-Core. Sorry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jeżeli nexus 7 będzie u nas po normalnej cenie to łykam <3

nie chcę 10" kobyły

Właśnie 10 cali to idealny rozmiar. Przecież na tych marnych 7 calach nawet tekstu dobrze nie przeczytasz bez zoomowania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Korzystam już sporo czasu z ipada 1 i nie narzekam. Czytam na nim książki...

Nikt oprócz ciebie tu o szpanie nie pisał.

I powodzenia w czytaniu książek na laptopie życzę.

Da radę czytać na tabletach książki?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czytanie na tablecie jest tak sam meczace jak na laptopie. Jednak lcd nie jest wygodne do czytania i jesli ktos naprawde duzo czyta to polecam zakup Kindle. Znacznie wygodniej i nie meczy wzroku jak matryca lcd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta