Skocz do zawartości

Tablety


tomek1906

Rekomendowane odpowiedzi

O, ciekawy ten Nexus 7, jeszcze się nim nie interesowałem. Ma to to 3G?

 

Nie ma właśnie i to jest jego największy brak, przez który nawet nie rozważam go jako sensownego konkurenta iPada (w moim wypadku).

Odnośnik do komentarza

2Gb na system, zostaje 6 na pierdoły. Mowa oczywiście o Nexusie, który nie ma czegoś takiego jak wejście ma karty pamięci. Nie mówiąc o ekranie subHD. Ktoś naprawdę rozważa zakup tego ... złomu?

Nie masz pojęcia co piszesz - 1280x800, które samo w sobie jest HD, bo jest większe od 720p na ekranie 7", który ma PPI bliskie retinie, to subHD dla ciebie?

Plus procek 1,2Ghz, 4 rdzenie (a właściwie 5), a w iPadach 1Ghz i 2 rdzenie. RAMu tyle co iPad 3. To jest złom?

Edytowane przez Hela
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jest tani, ale nie ma 3g więc dla mnie odpada. Potrzebny mi jakiś dobry Tablet 7-calowy z 3G i mocnym hardwarem.

To nie lepiej kupić jakiegoś netbooka czy choćby zwykłego lapka 14/15" zamiast bawić się w te śmieszne tablety?

Lepsze,praktyczniejsze, no ale szpanować się tym nie da to fakt :(

Nikt oprócz ciebie tu o szpanie nie pisał.

I powodzenia w czytaniu książek na laptopie życzę.

Odnośnik do komentarza

http://www.saturnpol...-wifi,id-293965

 

Ja and tym się zastanawiałem

 

tez o nim myślałem, ale jest od nexusa 7 gorszy tyle że można sobie karte pamięci wpakować sam już nie wiem. Nexusy 7 na alledrogo mają obecnie strasznie zawyżone ceny to też mnie powstrzymuje, mało jest ich i chcą za nie kosmiczne ceny.

 

http://www.androidauthority.com/google-nexus-7-vs-galaxy-tab-2-7-0-98062/

Edytowane przez tomek1906
Odnośnik do komentarza
ja mialem 10", takiego samego chisnkiego krzacha, z taka sama specyfikacja za 500zl nowke w Tesco, wiec cena faktycznie smieszna. Placic wiecej za to samo tyle ze 7" :confused:
Pochwal się co to za sprzęt, bo jeszcze nie spotkałem się z 10" na dwurdzeniowcu i z IPS, który by nie oscylował w okolicach 1000pln.

Dobra, (pipi)nalem sie, bo mi wyskoczyl jakis opis bez wzmianki o fakcie ze to Dual-Core. Sorry.
Odnośnik do komentarza
Korzystam już sporo czasu z ipada 1 i nie narzekam. Czytam na nim książki...

 

Jest tani, ale nie ma 3g więc dla mnie odpada. Potrzebny mi jakiś dobry Tablet 7-calowy z 3G i mocnym hardwarem.

To nie lepiej kupić jakiegoś netbooka czy choćby zwykłego lapka 14/15" zamiast bawić się w te śmieszne tablety?

Lepsze,praktyczniejsze, no ale szpanować się tym nie da to fakt :(

Nikt oprócz ciebie tu o szpanie nie pisał.

I powodzenia w czytaniu książek na laptopie życzę.

 

Da radę czytać na tabletach książki?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...