Skocz do zawartości

Tablety


tomek1906

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam nVidię Shield k1 (to druyga wersja tego sprzętu), pisałem już o tym - to tablet dla gracza:) 850 zł goły, bez ładowarki w zestawie (ale pewnie masz ją w domu). Kupujesz pada za 250 zeta i masz tableto-konsolo-handhelda. Teraz gram w San Andreas, bo nie ukończyłem na kompie i gra się przyjemnie.

W sumie nie napisałeś do czego tablet będziesz wykorzystywał, ani ile cali.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Mam tego K1 i w sumie... nie gram na nim:/

Sprzęt jest mocny, emu PSP chodzi dobrze. Mam dedykowanego pada i można grać komfortowo. A i jeszcze jest bajer, że możesz streamować z kompa (pod warunkiem posiadania karty od nVidii).

Jak masz okazje wymienić to wymień, bo pod względem cena/moc nie znajdziesz nic lepszego.

Odnośnik do komentarza

Tak jakoś z tymi tabletami jest. Ja miałem 3 w sumie, ciągle myslałem, że będę używał bla bla bla i kończyło się na tym, że jarałem się tydzień i potem lądował w szufladzie. Nawięcej używałem iPada ale tylko dlatego, że miałem na nim testować strony klienta. Kończy się na używaniu telefonu a do poważniejszych rzeczy i tak muszę kompa wyjąć (pisanie na dotykowcu czegoś dłuższego po prostu męczy).

Odnośnik do komentarza

Ja używam regularnie, choć niezbyt dużo. Czasem obejrzę jakiś film, czasem poczytam czasopismo (do tego tablet jest najlepszy póki nie ma kolorowego e-papieru). Prawie wcale na nim nie gram, za to zabieram na wyjazdy turystyczne zamiast laptopa.

 

Im mniejszy masz telefon, tym częściej też będziesz korzystał z tabletu w podróży.

Odnośnik do komentarza

Niby tak ale dla mnie uciążliwe było noszenie 2 rzeczy. Tak po prostu.

 

Z kolei w domu mam pod TV PC podpięty na stałe więc na nim oglądam sieć najczęściej odkąd zmieniłem wysłużoną plazmę na LCD z ledowym podświetleniem. Plazma jako monitor sprawdzała się średnio, teraz jest ok, oczy tak się nie męczą a 55 robi swoje.

 

Ja to bym chciał coś wielkości Vity albo 3DS, na podzespołach PC żeby odpalać gry ze Steama. Na razie w takich rozmiarach to tylko jakieś ATOMy i Intel HD Graphics. Jakichś dobrych gierek na dłuższe posiedzenie na Androidzie ani iOS nie znalazłem - tylko emulatory. 

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Nie, ty takie gry AAA streamujesz sobie z kompa. Musisz mieć w dodatku na kompie kartę nVidii. Jest parę tytułów AAA na tablecie, ale kosztują sporo, Portal chyba 80 złotych :/

Ale istnieje abonament 9.99 ojro za miech, by mieć dostęp do sporej ilości tytułów AAA, a całość streamujesz z superkomputerów nVidii.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Do gier takich jak myślisz potrzebujesz coś czego... nie ma :-( Stream w domu (bo po necie to chyba jednak za wysokie progi, patrząc że me stream w CHACIE nieraz klatkuje na kompa w drugim pokoju z XOne) to jest fajna sprawa, ale nie po to chyba szukasz sprzętu mobilnego. Shield ma parę konwersji i tyle, to jest architektura ARM a nie x86 więc muszą grę przepisać. Do grania w gry PCowe nie znalazłem przenośnego urządzenia, sam szukałem. Po prostu chyba jeszcze nic wystarczająco mocnego nie ma. Oczywiście są laptopy ale to jest za wielkie - szukałem czegoś wiekości jakiegoś handhelda.

Odnośnik do komentarza

https://play.google.com/store/apps/dev?id=7748882896084752769&hl=pl

Tutaj coś znajdziesz. To są exy, ale jak widzisz, mi np. ten MGR nie zadziała, a mam K1. Wiesz, dokupisz pada i masz maszynkę do emulacji: PSP, NDS, PSX, Arcade, GBA... trochę tego jest.

https://shield.nvidia.pl/game-streaming-with-geforce-nowten link też powinien Cię zainteresować.

https://shield.nvidia.pl/games/android a tu mocne gry plus i exy

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Borderlandsy 2 jeszcze nie wyszły. A GeForce now dzieli się na gry które masz w ramach subsrybcji, jak i te, które kupujesz za siano. Nie wymagany komp, tylko jednak płacisz euro co miecha. Nie wiem, jak takie granie z chmury będzie CI chodziło. Lepiej na swoim pc streamować.

Chociaż w sumie trzy miechy testowania masz za free.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...