Skocz do zawartości

Tablety


tomek1906

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zamówiłem tab s9 za 3500 na oledzie z 4 głośnikami i rysikiem, na stronie samsunga z odkupem starego tel którego i tak nie sprzedam:devil: ale był rabat 500 to trzeba było wykorzystać. Wczoraj można było go wyrwać za 3150 ale promka się skończyła. Poniżej  3000 to tylko zwykły ipad na IPS i z 2 głośnikami i 64gb pamięci. Za 3200 masz aira z lepszym procesorem i ładowaniem z usb-c. 

Edytowane przez benito82pl
Odnośnik do komentarza

Napisałbym, że iPad, bo to jednak król tabletów ale przez te proporcje 4:3 to realna powierzchnia wyświetlania filmów jest śmieszna. Sprawdza mi się świetnie do wszystkiego innego poza oglądaniem video. Z drugiej strony wszystko poniżej 3000zł jest szajsem, dopiero Tab S9 to porządny ekran i procesor, więc dla mnie wybór to albo NAJTANSZY iPad 9gen. za 1500zł, albo Tab S9 za 4000zł... Ewentualnie jest jeszcze polecany Lenovo Tab P11 2gen za nieco ponad 1000zł i nowy P12 w okolicach 2000zł.

Edytowane przez WisnieR
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 hours ago, Shen said:

Tablet głównie do oglądania filmu pod kołderką? Górna granica 3 koła, ale jak da rade taniej, to nie ma problemu.

OLED, proporcje jak najbliżej 16:9 i głośniki po obu stronach w pozycji horyzontalnej. Reszta nie ma dużego znaczenia. Sam oglądam na S5e i wszystko o podobnych lub lepszych bebechach styknie do odpalania aplikacji streamingowych. 
 

 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Mustang napisał:

OLED, proporcje jak najbliżej 16:9 i głośniki po obu stronach w pozycji horyzontalnej. Reszta nie ma dużego znaczenia. Sam oglądam na S5e i wszystko o podobnych lub lepszych bebechach styknie do odpalania aplikacji streamingowych. 
 

 

Takie coś oglądałem, ostatnio był w promce za 1700

https://www.x-kom.pl/p/1120244-tablety-11-lenovo-tab-p11-pro-8gb-256gb-android-12-wifi-gen-2.html

to dla dziewczyny do netflixa, więc ta jej górna granica 3000 to dla mnie bez sensu

 

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się bardzo spoko na papierze, szczególnie jeśli nie brać wersji z 4GB RAM. Jeśli jakieś testy są pozytywne, to czemu nie. 
 

IMO właśnie bardzo dobre specyfikacje pod oglądanie filmów. Tani iPad jest super jeśli ktoś używa bardziej aplikacji, czyta, coś tam tworzy, dzwoni, itp, itd, ale do samego oglądania wideo są lepsze alternatywy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Kolejny post z cyklu "szukam sprzętu i potrzebuję porady" :D Tym razem tablet. Potrzebuję go głównie do podróży, żeby można było obejrzeć film czy przeczytać książkę albo gazetę. Do tego wiadomo, jakieś przeglądanie internetu. Na czym mi zależy? Głównie na cenie. Nie chcę wydawać za dużo, bo nie oczekuję nie wiadomo jakiego sprzętu. Czy taki egzemplarz się sprawdzi? https://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/lenovo-tab-m9-tb310fu-9-4-64gb-wi-fi-arctic-grey.bhtml

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, czeskimaster napisał:

Ten tablet ma bardzo wolną i stara pamięć tzn eMMC plus processor z tamtej epoki. Nie zdziwię się, jak filmiki na youtube w full HD i 60 klatkach, będa klatkować.

Jak tak i już na takich podstawach ma dołować to rzeczywiście szkoda kasy :D Dzięki. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Jakiś czas temu myślałem żeby kupić laptop dla żony, ale ona powiedziała, że bardziej jej pasuję tablet. Myślałem o Tablet SAMSUNG Galaxy Tab S9 FE 10.9. Dodatkowo ja w pracy korzystam z wielkiego i nieporęcznego Legiona Lenovo. Zastanawiam czy właśnie też nie przerzucić się na coś takiego. Pewnie da się podpiąć klawiaturę i myszkę? Głównie chodzi o pisanie umów w Wordzie, przeglądanie PDFow oraz WWW. 

 

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.