Skocz do zawartości

Tearaway


Square

Rekomendowane odpowiedzi

mi chodzilo o konstrukcje swiata, tearaway nie jest topowym platformerem ale jest niezlym, fajnie sie w niego gra, nie ma tej bezwladnosci z lbp przy skoku, jest porzadny a klimat i otoczke ma urzekajaca, uwazam ze przesadzasz piszac ze gra nie stala obok dobrych platformowek 3d - wiadomo, ze to nie nintendo ale wg mnie nie jest zle, ba jest fajnie, jakby bylo dluzej i wiecej i bardziej wymagajco to juz byloby swietnie - to mi sie marzy w ewentualnym tearaway2

Odnośnik do komentarza

Prawdziwe rasowe platformery, to były na pierwszym PlayStation. Teraz z każdą kolejną konsolą, Sony odchodzi coraz bardziej od tego gatunku i zamiast platformówek z krwi i kości, mamy hybrydy pokroju Ratchet and Clank, Jak and Daxter 2,3,  LBP czy Tearaway właśnie. Ostatnią fajową platformówką na miarę Banjo-Kazooi był Daxter na PSP.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niestety takie czasy. Od 7 generacji wiadomo, że jak ktoś potrzebuje rasowych AAA platformerow to tylko Ninny.

Po cichu jednak wierzę, że Sony rozochocone tym że na PS4 prawie każda gra dobrze im się sprzedaje to wydadzą wiekszą i bardziej "platformową" kontynuacje Tearaway z tym że już na stacjonarkę.

Dlatego biorę w day one wersję na PS4 (oczywiście z miłą chęcią platynę zrobię) aby mieli sygnał że warto.

Odnośnik do komentarza

Niestety takie czasy. Od 7 generacji wiadomo, że jak ktoś potrzebuje rasowych AAA platformerow to tylko Ninny.

Po cichu jednak wierzę, że Sony rozochocone tym że na PS4 prawie każda gra dobrze im się sprzedaje to wydadzą wiekszą i bardziej "platformową" kontynuacje Tearaway z tym że już na stacjonarkę.

Dlatego biorę w day one wersję na PS4 (oczywiście z miłą chęcią platynę zrobię) aby mieli sygnał że warto.

 

Myślę że Tearaway Unfolded to taka druga szansa dla tej serii. Jeśli się sprzeda, to kto wie.

 

Ale się nie sprzeda.

 

Tak narzekacie na to Sony, że nie tworzy już takie gry, ale to nie ich wina. To samo z Puppeteer. Ktoś spytał Yoshidę czemu ta gra się nie sprzedała, a on "Bo na obecnym rynku już nie ma miejsca na takie tytuły" i ma niestety rację. To my kształtujemy rynek. Kupujemy więcej CoDów, mniej Tearawayów.

Odnośnik do komentarza

Gdy już nabędę PS4, to także biorę podpicowane Tearaway. Gra jest magiczna, choć gatunkowo, to taki potwór frankenstaina ^.- poskładany z wielu części.

 

@Ficuś, Yoshida pieprzy głupoty. Nintendo jakoś nie ma problemu, aby opchnąć swoje platformówki w milionach egzemplarzy. Jednak ich platformówki są dopieszczone do granic możliwości i zapewniają długie godziny w singlu o kanapowym multi itp, nie wspomnę. Sony natomiast  robi platformówkową kaszankę. Więc nie dziwota, że gry z tego gatunku im nie schodzą, tak jak powinny.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Akurat ja kupuję każdą praktycznie "platformówkę AAA"  na każdy sprzęt. Ba nawet potrafię kupować konsolę dla tego gatunku (Wii, WiiU). Nawet dla Ori miałem brać Łono na święta ale perfidnie przesunęli.

Jeżeli nie zrobią jakiegoś marketingu to im się nie sprzeda ale jeżeli po promują trochę Unfoled to bańka może pęknąć (w takej ilości teraz prawie każda gra na PS4 się sprzedaje, nie licząc najgorszych kaszaków). Koszty tej wersji też pewno nie będą duże, projekt na siebie zarobi więc szansa będzie na nową, pełnoprawną część.

 

ps Puppeteer b.dobra gra !

Odnośnik do komentarza

bledem Puppettera bylo wydanie go na ps3 zamiast na vite

 

ja tearaway na ps4 nie kupuje, ta gra i jej koncepcja w ogole mi nie pasuje do stacjonarki, port na sile, ona byla tworzona od podstaw pod handhelda i wlasnie dtalego ze ten swiat mamy w dloniach byla taka magiczna pomimo zerowego poziomu trudnosci

Odnośnik do komentarza

Ja wezmę choćby dlatego, że sprzedałem Vitę, a chcę mieć Tearaway w kolekcji.

 

Z drugiej strony z tego co pokazują nie przesadzałbym że nie pasuje do stacjonarki, bo fajnie wykorzystują funkcje DS4. Zobaczymy po premierze. Co do poziomu trudności jest to (będzie) idealna gra na platynę, bo wtedy trzeba trochę mocniej (nie dużo:) ) przysiąść.

Odnośnik do komentarza

Taaa Voytec bierz Puppeteera aż miło. Fabułą ok 11 h ale jak będziesz chciał zebrać wszystkie głowy i pomaksować levele to będzie dobrych kilka h więcej. Gra może też nie jest trudna do normalnego przejścia ale żeby porobić na 100 % niektóre levele to trzeba trochę pokombinować.

Co niszczy w tej grze to klimat i grafa, a dokładniej design. No i zapomniałbym o genialnym polskim VA którego ogólnie nie znoszę a tu wypadł rewelacyjnie (szczególnie kot/lektor). Właśnie za taką różnorodność gatunkową nadal szanuję Sony mimo tylu wpadek.

Nexus krótki ale fajny bo true Ratchetowy (no i mimo skakania też sobie poskaczesz). Fajne combo na święta Puppeteer + R&C Nexus/

 

Sorra z OT.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Podczas wbijania pucharków natknąłem sie na ciekawostkę, która bardzo ułatwiła mi elementy zręcznościowe. 

A mianowicie wejście w widok z aparatu pod  :Triangle18x18:. W tym trybie (FP) gra sie znacznie łatwiej. Ktos próbował?

Całkiem inna gra sie wydaje  :banderas:  

edit.

widzieliście tego easter: yellow head z lbp, jeden zawsze musi byc :)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.