Skocz do zawartości

Asseto Corsa


Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...

Ktos wie jak gra obecnie stoi z zawartoscia?

Podstawa jest dość skromna, są 3 DLC w których razem mamy chyba dodatkowe 28 aut i 3 tory (z różnymi wariantami). Ja kupiłem tylko jedno z Nurburgringiem i Nissanem GTR bo musiałem to mieć i nie żałuje, nie wiem jak z resztą.

A nie miało być modów na konsolach? Czy to mi się z jakąś inną grą myli?

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Super! Ale gra typowo symulator (moze uproszczony) ale widok zza auta tez dali i znowu pewnie na takim widoku bedzie sie krecic lepsze czasy niz z kokpitu.

Troszke to moim zdaniem mija sie z zalozeniem gier symulacyjnych.

Odnośnik do komentarza

Niby dlaczego w widoku zza auta w symulatorze będą lepsze czasy? Ja nigdy tak nie miałem w GT czy Forzie. Na "poważne" ściganie tylko kamera ze zderzaka, ewentualnie z maski. Kamerę zza auta zawsze dadzą, bo nie wszyscy jeżdżą na poważnie, a poza tym ja np. też lubię sobie pooglądać ładne auta w czasie luźnej jazdy.

Odnośnik do komentarza

Mam wyjeżdżone ponad 350 godzin w Assetto Corsa na PC. Sporo simów na komputry mi się przewinęło przez kierownice, ale AC wspominam średnio. Za każdym razem gdy odpalam Assetto Corsa, mam wrażenie że to wciąż wersja beta czy coś. Na konsole oczywiście, tytuł świetny ale podejrzewam że nowe GT makaroniarzy położy szybko na łopatki

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja najbardziej ciekaw jestem tras. Jeżeli chodzi o różnorodność aut i związanych z tym wyścigów, to zdaję sobie sprawę, że nie będzie miało startu do Forza 6, ale może trafią z lokacjami, których akurat nie ma w ostatniej produkcji Turn 10.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość kufir

Miodnie się  ta gra zapowiada. A jak wygląda sprawa jazdy z kokpitu ? Da się grać wszystko fajnie zrobione czy tak jak w Drive club gdzie trzeba wytężać mega wzrok by zobaczyć ile obrotów juz kręcimy ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Miodnie się  ta gra zapowiada. A jak wygląda sprawa jazdy z kokpitu ? Da się grać wszystko fajnie zrobione czy tak jak w Drive club gdzie trzeba wytężać mega wzrok by zobaczyć ile obrotów juz kręcimy ?

Sorry za dubla, ale może to kogoś zainteresuję. Po ostatnim patchu (v1.5) kamery wyglądają tak (kilka przykładów na szybko)

 

Abarth 500 EsseEsse

20160401203435_1.jpg20160401203452_1.jpg

 

Lotus 98T

20160401203548_1.jpg20160401203543_1.jpg

 

RUF CTR Yellowbird

20160401203650_1.jpg20160401203647_1.jpg

 

Mercedes SLS AMG GT3

20160401203807_1.jpg20160401203813_1.jpg

 

Lotus Evora S

20160401203932_1.jpg20160401203937_1.jpg

 

Toyota GT86

20160401204033_1.jpg20160401204031_1.jpg

 

Nissan GT-R NISMO

20160401204220_1.jpg20160401204217_1.jpg

 

BMW M3 E30

20160401204313_1.jpg20160401204317_1.jpg

 

 

PS. Kamery z maski, ze zderzaka pomijam, wszak to nie są kamery z wnętrza :)

PS2. Wszystkie tory (za wyjątkiem tego na którym pokazana jest Toyota GT86) na których zdjęcia robiłem, oraz samochody są autorstwa Kunos 

PS3. Tekstury nieba nie są oryginalne, nie pochodzą od autorów gry

Edytowane przez snejkiPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale mam do nadrobienia w wyścigach. Ledwo się wysypiam a tu, na horyzoncie, następna symulacja. Szkoda, że to wiosna a nie jesień heh. Ciekawe co robią w Polyphony Digital. 3 X Forza na tę generację a GT ni ma....!

Super te obrazki... miodzio.

 

Taaak, jak oglądam sobie fotki z kokpitu to nawet chce mi się pojeździć. Szkoda że multiplayer do światowej ligi nie należy, hotlapowanie na dłuższą chwile nudzi a wyścigi z AI które jest niedorobione są gorszę niż przypalanie gorącym pogrzebaczem. Poly pewnie zapoda kaszane ale i tak wszyscy kupimy po kopii gry co? :)

Odnośnik do komentarza

Może to dziwne, ale im bardziej ludzie psioczą na gry, tym bardziej jestem ich ciekaw (gier). Mam sporo tytułów, jeszcze na poprzednie generacje, które się nie sprzedały, ale mają patenty, dzięki którym są inne i dlatego tak ciekawe. Dobrym przykładem jest Race Pro na X360 , Test Drive Ferrari lub Supercar Challenge. Tym bardziej, że są to jednorazowe wydania.

Asseto Corsa pewnie hitem nie zostanie, ale może będzie rodzynkiem w mojej kolekcji.

 
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.