Skocz do zawartości

Alan Wake 2.


zloto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Alan Wake i sandbox to była by porażka. American Nightmare ma otwartą strukturę poziomów i w niczym to nie zaprocentowało. Żeby to miało sens, to by musieli gigantyczny wysiłek wsadzić w pisanie dodatkowych scenariuszy i historii, a później wsadzić to do gry. Totalnie im się to nie opłaca.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zadnych (pipi)a gier juz na te zabytki, to nie ma najmniejszego sensu. Ciekawi mnie wlasnie swoja droga czy z perspektywy premiery co najmniej jednego next-gena na jesien zobaczymy te najwieksze blockbustery pokroju Battlefielda 4 czy Dragon Age 3 juz niedlugo, czy raczej bedziemy zmuszeni wytrzymac do E3 jak juz kasolki stana sie niepodwazalnym faktem.

 

Dokładnie, to już 8lat, nowy GoW, State od Decay i kilka perełek na XBLA wystarczy, na jesień dawać nowego Xa z AW2 i innymi grami AAA.

Co do samej oby nie poszli śladami AW:AN ''łatwy shooter arcade''.

Odnośnik do komentarza

ja caly czas zaluje ze w czesci pierwszej nie bylo akcji za dnia przeciez koszmary, strach itd nie musi byc wywolane tylko i wylacznie noca.

 

za*ebisty patent bylby gdyby zrobili cos ala sny na jawie, cos na styl ide sobie w dzien zwiedzam miasteczko, ide do sklepu gadam z baba ta sie schyla za lade i nagle jakies zamroczenie i hardcore wink.gif

 

mam nadzieje ze w drugiej czesci nad tym popracuja smile.gif i akcja mogla by dziac sie w bright falls bo miasteczko mialo mega klimat

Odnośnik do komentarza

Tak, to miasteczko ma świetny klimat. Skłoniło mnie nawet do tego by zastanawiać się nad emigracją na Alaskę ;) Z tego co wiem to nie płaci się tam podatków i każdy dostaje 100$ na dzień dobry :)

 

Takie sceny o jakich mówisz to ma silent hill i chyba te dwa (imo gorsze) dodatki miały coś koło tego. Ogólnie mi to rozwiązanie, że w dzień jest spoko podobało się. Wiedziałem, że jest luzik, a jak zaczynało się ściemniać to było czuć element zaszczucia.

Oby wiecej takich gier.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Gość DonSterydo

Niespotykana szczerość i pragmatyzm. Propsy dla Sama :)

 

W wolnym przekładzie - po mało zadowalającym starcie nie mieli chętnego wydawcy, który by zainwestował w sequel odpowiedniej ilości pieniędzy żeby zapewnić zadowalający efekt i poszli w nowy projekt, który nie jest obarczony porażką poprzednika i na który w związku z tym łatwiej było uzyskać fundusze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zasmuciło mnie to. Po prostu mi smutno, że nie zagram na razie przynajmniej w nowego Alana, bo naprawdę była to jedna z moich ulubionych gier na 360, może nawet ulubiona pod względem trybu dla jednego gracza. Gra wciągająca, nie za krótka, oferująca wspaniałą grafikę i po prostu niezapomniana. Tapeta z niej niezmiennie od lat zdobi ekran startowy mojej konsoli.

A równocześnie jestem zniesmaczony gustem dzisiejszego masowego odbiorcy, dzieciakami kolekcjonującymi znajomych na fejsie i biegającymi z wywieszonym jęzorem po kolejne CoD w dniu premiery i przechodzącymi obojętnie obok perełek. No ale w końcu po co komu gra, gdzie tyle jest mowy o książkach i pisaniu, kiedy książek się już przecież nie czyta.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...