Skocz do zawartości

Animal Crossing


MichAelis

Rekomendowane odpowiedzi

Jest gigamnóstwo rzeczy do kupienia. Z ulubionych Nintendo serii też. Moja laska raz miała domek w motywie Mario, beka niezła. Możesz się też wymieniać z mieszkańcami itd. Ta gra to jest właśnie to, jest dużo takich drobiazgów, małych pierdół, które Cię zaskoczą za 20 godzin. Dialogi to też wysoka półka, jaka większość gier Ninny.

Odnośnik do komentarza

Bedziesz mogl zmieniac fryzury, jak fryzjer sie otworzy. Ja po 100h jeszcze nie mam ostatniego levelu supermarketu ;-)

U fryzjera kolor wlosow i oczu mozna zmieniac nawet. Mebli jest setki. Sa cale zestawy, ktore kompletujesz, a jak Ci powiem ze przy ustawianiu mebli i dobieraniu kolorow w domu fajnie jak kierujesz sie fengshui, bo ukladasz to tak zeby miec szzescie, kase czy tam przyjazn ;-)

Najbardziej mnie wciagnelo kolekcjonowanie dla muzeum. Rybki, dinozaury(mam w koncu komplet), owady i dziela sztuki(oczywiscie mozna trafic na podrobke xd). Wyobraz sobie ze rybek i owadow nie skomlpetujesz przez rok od dzis(realnego czasu!!!),bo niektore wystepuja tylko w czerwcu np.

Sa eventy, sylwester, hallowien, gwiazdka, jakies konkursy i na wszystko musisz czekac.

Duzo rzeczy do ogarniecia. Od premiery wlaczalem gre codziennie, ostatnio troche odpoczywam, bo za duzy nalog byl. Codziennie zmieniaja sie meble w sklepie, dwa razy dziennie ceny rzepy(do 12 i po 12). Codziennie nowe wykopaliska. Takze teoretycznie nie musisz wlaczac codziennie bo nic sie nie stanie, ale w (pipi) okazji i rzeczy moze Cie omiac.

 

No i jst multi xd, a jak nie ma kogos w miescie to mozesz odwiedzic jego miasto we snie xdddd

 

To co wypisalem to 20% gry, takze oglad masz

Odnośnik do komentarza

Jak założyć zaprojektowaną przez siebie koszulkę? Byłem w tym sklepie z ciuchami, zastąpiłem jedną z koszulek moją i jest na wystawie, no ale gdy podchodzę do niej i naciskam, że chcę ją założyć, to ani nie mam jej w ekwipunku, ani w szafie którą kupiłem :/.

Odnośnik do komentarza

Co jaki czas pojawiają się nowe fanty do kupienia w Re-Tail? Wstałem dzisiaj rano z myślą, że kupię sobie do domku jakieś biurko, czy coś, a tu lipa - tak jak wczoraj wykupiłem wszystko, tak dzisiaj nadal wiszą tylko tabliczki "out of stock" :(.

 

Oprócz tego sklepu, rzeczy do domu można kupić tylko w tym sklepie z wędką/łopatą itd.?

Odnośnik do komentarza

Re -Tail to pchli targ tam wieśniaki wystawiają swoje przedmioty co jaki czas chyba co kilka dni. Normalne przedmioty kupuje się u Tomyiego tych 2 małych szopów w sklepie właśnie z wędką etc.

PS. W re-tail można wystawiać własne przedmioty na sprzedaż i co jakiś czas siedząc w sklepie przychodzi 1 mieszkaniec  losowo wybrany i szuka aż kupi.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Te monety przeciągasz na portfel i masz "kesz". Z kamienia łopata wydobywaj tez są losowo w 1 każdego dnia.

Jeden kamien to nawet 7k.

 

Dziennie jest zawsze jeden kamien z ktorego wypada, troche kasy, albo nawet kilka kamieni szlachetnych (srebrna łopata potrzebna). Jest to skała, która jest juz w mieście. Dodatkowo zawsze losowo pojawia się kolejny dodatkowy kamien, z ktorego zawsze wypadnie jakis inny szlachetny.

Mozna je sprzedac, albo trzymac najlepiej tylko te zlote i zmieniac w zlote meble ;)

Odnośnik do komentarza

 

Te monety przeciągasz na portfel i masz "kesz". Z kamienia łopata wydobywaj tez są losowo w 1 każdego dnia.

Jeden kamien to nawet 7k.

 

Dziennie jest zawsze jeden kamien z ktorego wypada, troche kasy, albo nawet kilka kamieni szlachetnych (srebrna łopata potrzebna). Jest to skała, która jest juz w mieście. Dodatkowo zawsze losowo pojawia się kolejny dodatkowy kamien, z ktorego zawsze wypadnie jakis inny szlachetny.

Mozna je sprzedac, albo trzymac najlepiej tylko te zlote i zmieniac w zlote meble ;)

 

Jeżeli zrobisz sobie dwie dziury, albo zablokujesz się odpowiednio, jak na tym schemacie

_X____

XO____

__R___,  (O to postać, R to kamień, X to doły) to możesz i 16k z kamienia wyciągnąć (głowy nie dam czy nie 32k, bo zdarzyło mi się kilka razy, ale możliwe, że to były pozostałości po poprzednich uderzeniach). Dziury (drzewa, krzaczki, krawędzie) zapobiegają odsuwaniu się postaci po każdym uderzeniu łopatą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...