Skocz do zawartości

Seria Sonic


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Generations trzyma poziom. Ale ostatni Boss to porażka w porównaniu do tych z poprzednich części. Ogólnie muzyka super (jak w każdym Sonicu) ale to nie majstersztyk jakim były w tej materii Sonic Adventure 2 i Sonic 06 które miały najlepsze OST w serii.

 

Nie wiem czy mogę po prostu wybrać jedną najlepszą grę. Ale to właśnie dzięki Sonicowi zacząłem grać. Na najstarszym zdjęciu na którym gram w. Sonica mam 3 lata :P

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Nigdy nie lubiłem Sonika. Odsłony 2D są gorsze od konkurencji w postaci Super Mario, te nowsze tym bardziej. Natomiast Soniki w 3D to już całkowite dno. Poczynając od wersji z DC aż do tych najnowszych. Marne platformery, tragiczny bohater i totalnie beznadziejny design. Piec

Odnośnik do komentarza
Nigdy nie lubiłem Sonika. Odsłony 2D są gorsze od konkurencji w postaci Super Mario, te nowsze tym bardziej. Natomiast Soniki w 3D to już całkowite dno. Poczynając od wersji z DC aż do tych najnowszych. Marne platformery, tragiczny bohater i totalnie beznadziejny design. Piec

 

Ah opinie. Ja nie znoszę Mario dokładnie z tych samych powodów dla których ty Sonica. Marny design. Zbyt wolny gameplay. Postacie wogóle nie wyraziste. Ale każdy ma swoją opinie.

Edytowane przez HUNTER297
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Jakos nie pojmuje fenomenu (?) gier z serii Sonic. Do mnie to bieganie (speedrun?) po levelach i zbieranie ringow wcale nie trafia, wole raczej platformery, w ktorych normalnie sie chodzi i zbera rozne rzeczy od czasu do czasu rozwalajac jakiegos przeciwnika.

Wiem, ze w Sonicu nie trzeba biec i mozna cos pozbierac, ale generalnie nie o powolne chodzenie tam chodzi. ;)

Mam trylogie pierwszych gier Sonic i moze kiedys, jak mialy premiere inaczej bym na to patrzyl, ale teraz to nie dla mnie i wole np. Mario. Jedyna czescia, w ktora gralem dluzej i ja ukonczylem byl Sonic Adventures na Dreamcasta - fajny platformer 3D, tutaj mozna bylo spokojnie pochodzic i cos pozbierac, chociaz byly tez elementy biegane, ale nie caly czas.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 10 lat później...
14 godzin temu, easye napisał:

Co polecilibyscie dla kogos kto kompletnie w zyciu ominą serie? Sonic Mania na switcha? czy może  Generations bądź Sonic Colors na PC?

 

 

Sonic Mania to najlepszy wybór zawsze i wszędzie AMEN, ale gra jest hołdem dla klasycznych soników z mega drive. Na bank lepiej będą się bawić przy niej ludzie którzy mają jakiś tam sentyment ALE gra jest naprawdę dobra i może podejść każdemu.

Z soniców 3D na dzień dzisiejszy poleciłbym właśnie Generations bądź Colors ale niestety nie na PC patrząc po opiniach. Sonic Frontiers też jest niezły i jak każdy sonic nie każdemu podejdzie.

Sonic Adventurs były naprawdę kozackie, do dzisiaj w nie gram ale trzeba przyznać że zestarzały się mocno. Można spróbować są tanie.

Jak kogoś ominęły klasyczne soniki to skłądanka Sonic Origins PLUS jest świetnym wyborem mimo średniego przyjęcia na premierę połatali w niej wszystkie istotne bolączki. IMO nmajlpeszy sposób na wejście w klasycznego 2d sonica.

 

Sonic to nie mario i jak ktoś miał mało wspólnego z serią w czasach 16 bit i Dreamcasta może się przejechać.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.