Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Przed zakupem koledzy hejterzy pisali, ze Oled wypli sie od grafiki, a przecież animacje i cała oprawa artystyczna to absolutne mistrzostwo swiata, nawet jak tekstury miejscami sa w niskiej rozdzielczosci!

Pierwszy raz przechodziłem BoTW na Full HD i muszę przyznać, że na Oledzie wbrew hejterskim opiniom gra wygląda wspaniałe. Pobawilem się trochę ustawieniami i gra dostała drugie życie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jako że stałem sie posiadaczem Switcha to na ruszt poszla oczywiscie Zelda. Matko, jaki ten swiat ogromny. :obama: Chce zajrzec w kazdy kat i znalezc kady sekret. Dawno zadna gra mnie tak nie wessała. :banderas: Ponad 100h minimum i juz wiem, ze to bedzie prawdziwa przygoda.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Zeldzie sie naleza wielkie brawa za za(pipi)isty swiat, ktory chce sie eksplorowac ze wzgledu na brak ikonek na mapie i sprytnie poukrywane Koroki, ale chyba zapominacie o wadach.

 

Fabula taka se, system walki taki se, koniecznosc zmiany zbroi zeby szybciej plywac/lepiej walczyc/miec wiecej sily na wspinanie, muzyki mogloby byc wiecej... ta gra nie jest idealna. 

 

No i po tych kilkudziesieciu godzinach meczy moim zdaniem. Jak wczesniej gralem po 12h na dobe w weekendy, tak teraz bardziej z doskoku wlasnie dla tego uczucia eskploracji. Moze lepiej by bylo w Master mode, ale nie dam tyle za slabiutkie DLC (chyba ze drugi dodatek pozamiata).

 

To jest bardzo dobra gra. Moim zdaniem wyznaczajaca trendy innym sandboxom pod wzgledem odkrywania swiata (zupelnie jak Wiedzmin pod katem questow), ale niektorzy robia z niej mesjasza. Niepotrzebnie :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, estel napisał:

 

To jest bardzo dobra gra. 

Tak, to jest bardzo dobra gra.

 Lepiej jednak, żeby kolejna duża Zelda miała już normalne lochy i świątynie, plus dołażą ten cudowny żyjący otwarty świat z BOTW lekko go modyfikując - w zależności od wybranego przez producentów art stajlu, i będzie git majonez.  

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...