Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Koń to tylko kolejna opcja, jeśli ktoś lubi, szkoda że nie ma choć jakichś wyzwań z wierzchowcem, zadań pobocznych, wyścigu, walki itp., to by się bardziej przydał, to samo ze snowboardem, jest bodajże jeden zjazd na czas, gdzieś w górach, z koniem też jedno wyzwanie, strzelanie do tarcz, ale nagroda za jedno i drugie wyzwanie nijaka. Motorem z DLC lepiej się jeździ, jednak i on przegrywa z lotnią.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Donatello1991 napisał:

Dobra, poczułem to. Gra w końcu mi zatrybila. Szykuje się arcydzieło i już wiem, że wskakujemy od razu 12 maja do kolejnej. 20h nabite tak szybko mi się jeszcze w żadnej grze nie zdarzyło.

Ta gra powinna miec jakies ostrzeżenie, ze jak zatrybi to inne rozrywki ida w odstawke.
 

Odkad zaczalem grac:

 

- Cyber na Series X zawieszony w polowie

- mlody pyta codziennie kiedy zaczne grac w FUT zeby mogl porownywac sklady

- karcianka Marvel Champions niezagrana w trybie solo ani razu

- zero seriali

- zero filmow

 

Chociaz ogarnalem insert i instrukcje do Robinsona Crusoe. 
 

A jebac taka rozrywkę… ;)

Edytowane przez falcon87pl
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
31 minutes ago, Donatello1991 said:

Zrobiłem ten drugi lab z misja Robbie reasearch i tam ten robót sprzedaje zbroje i bronie. Ancienty jakieś. Warto farmic pod to czy olać?

Te zbroje są super, bo mają taką obronę jak zbroja płytowa, a dodatkowo ochronę przed guardianami. Zdecydowanie warto, do walki najlepsza zbroja. Chociaż kurewsko droga do upgrade. Kup strzały i poluj na guardiany, ale to zabawa dla prosów :) W sensie musisz mieć sporo serduszek i wróżek. Dobrze też nauczyć się odbijać promienie tarczą. Trudne, ale da się to wymaksować

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To, co u mnie zatrybiło od razu, to ciekawość w odkrywaniu świata. Żadnych znaczników, widoki, masa sekretów na każdym kroku czy brak wiedzy, gdzie jest granica świata. I tak nabiłem 140h przeszukując każdy metr kwadratowy. Była to dla mnie jedna z gier 10/10, gdzie wspomnienia z gry zostają na zawsze i zostają tylko kac i smutek po ukończeniu.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Homelander napisał:

Te zbroje są super, bo mają taką obronę jak zbroja płytowa, a dodatkowo ochronę przed guardianami. Zdecydowanie warto, do walki najlepsza zbroja. Chociaż kurewsko droga do upgrade. Kup strzały i poluj na guardiany, ale to zabawa dla prosów :) W sensie musisz mieć sporo serduszek i wróżek. Dobrze też nauczyć się odbijać promienie tarczą. Trudne, ale da się to wymaksować

Imo nie warto, ja to olałem. Jedyne co warto to kupować strzały.

 

Guardianów niszczy się łatwo po pewnym czasie, jak się ma Master Sworda i Stasis+. To podbiegasz do gagatka, zatrzymujesz dziada Stasis i ucinasz nóżki mieczem, po pewnym czasie wywali się na głupi ryj i naparzasz do oporu. Żadnych wsiowych zbrój nie potrzeba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...