Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Super, cieszę się bardzo, że nie poszli w mroczny styl. Mam nadzieję, że otwarty świat będzie ciekawie zrealizowany; nie znoszę kiedy udostępnia się graczowi duży teren, na którym nie ma co robić, albo pojawiają się tylko 3 różne iteracje tych samych zadań..

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

That trailer for the new Legend of Zelda for the Wii U sure looked great, didn’t it? But what was up with Link? He wasn’t wearing his iconic green tunic or hat. Why did Link look so weird?

 

“No one explicitly said that that was Link.”

 

That’s what Legend of Zelda series producer Eiji Aonuma told me when I asked him about Link’s, or whoever it is’, new appearance during an interview at Nintendo’s E3 booth. He said this with a smile and a laugh. Could the bow-wielding hero we just saw not be Link, the star of every game in the series history?

 

Earlier in the interview, Aonuma told me that he was always looking for ways to shake up the series conventions. We saw this in the recent A Link Between Worlds for the 3DS, which let you explore dungeons in any order you wanted while renting items from a store. But a Zelda game without Link as the main hero? That would be a huge blow to tradition.

 

So, who is that? The outfit actually looks like the same one Link wore in the beginning of The Wind Waker. Aonuma himself smiled when I brought up this connection. Could this new entry be tied to that universe? Of course, that doesn’t explain why this wouldn’t be Link. Maybe it’s a child of a Link we already played as, like the one from Wind Waker or Skyward Sword. Let the speculation begin.

 

http://venturebeat.com/2014/06/10/zelda-creator-teases-that-we-didnt-see-link-in-wii-u-trailer/

 

Anouma jaki zgrywus. Podczas oglądania teasera, kilka razy przeszło mi przez myśl, że to jest chyba dziewczyna.

Odnośnik do komentarza

Ta Link? no bez jaj :P

 

EDIT

 

I tak sobie myślę, może to faktycznie dziecko któregoś Linka? Np ... pierwszego Linka ever, z Skyward Sword? Dziecko Linka i Zeldy, to by wyjaśniało bardziej dziewczęce rysy, ot, po prostu więcej genów odziedziczyło po Zeldzie :) Ew jeśli to faktycznie dziewczyna, to też pasuje, bo przypomina Linka ;) 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Kilka wypowiedzi wskazuje, że będzie coś w stylu wielu sterowalnych postaci. Nie jestem pewien, czy to koniecznie znaczy, że w głównym wątku fabuły będzie wielu bohaterów. Ale byłoby ciekawie. Jednak myślę, że to będą tradycyjnie jednak głównie figury łatwe do identyfikacji, bez większej osobistej historii za nimi, bohater 1, bohater 2...

 

Ogólnie po wypowiedziach wyobrażam to sobie na kształt Xenoblade i nowej części, X (Boże, zmieńcie ten tytuł). W nowej części ma być co-op z tego co słyszałem, tutaj też. Jednakże Xenoblade jednak miał te 10 lokacji, co zajmowało 10 sekund loadingu raz na godzinę, a pozwalało na znaczną różnorodność (odwtorzenie różnicy warunków między sielskim Bionis' Leg i np. tą górą w jednej lokacji wymagałoby mnóstwo dodatkowych mechanizmów na dynamiczną pogodę, atmosferę, oświetlenie itp.).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.