Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Breath of the Wild


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie Mass Effect, Ghost Recon albo Sniper. Byle czego nie dadzą na okładkę :whistling:

 

Gdy wychodził DS na okładce był Prince of Persia Two Thrones (w numerze była choćby recka metroid prime 2 ale co tam).

Gdy wyszedł 3DS na okładce był któryś Motorstorm bodajże (a na pewno jakieś wyścigi)

A gdy pojawiło się Wii U to na okładce był DmC

 

Oczywiście tak ważne akcesoria do PS3 jak PlayStation Move czy niedawno Gogle VR również doczekały się okładki ale na Switcha albo Zeldę nawet nei ma co liczyć.  

 

 

 

 

Zelda games always sound amazing - apart from the occasional, jarring ‘hey, listen!’ -  but Breath of the Wild is especially beautiful. As well as the usual sonic tapestry of grunts, shouts and puzzle-solution noises, there’s an achingly delicate soundtrack that recalls the best Joe Hisaishi Ghibli songs. It’s impossible hear this as you stare out over the artful cel-shaded world of Breath of the Wild and not feel moved. It’s really that good. 

 

:fsg:  :banderas:  :obama:

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Ja tam mam nawet wątpliwości czy poważnie podejdą do tematu samego Switch'a, i porządnie przetestują ten sprzęt, nie wspominając o konkretnej recenzji choćby takiej Zeldy bo to, że resztę premierowych gier potraktują po macoszemu to w to nie wątpię. Szczególnie po tej relacji z event'u Nintendo, o której wolę zapomnieć.

Ogólnie ostatnio odnoszę wrażenie, że priorytetem w piśmie stało się wepchanie jak największej ilości recenzji kosztem ich jakości. Nadal łudzę się, że za Roger'a będzie lepiej, ale co raz mniej w to wierzę...

Edytowane przez P-chan
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

A to ja podczas czytania recki z Edga.

giphy.gif

 

W trakcie czytania dla podbicia klimatu zapuściłem sobie płytę wydaną na 25 urodziny serii. Piękne combo.

 

 

 

Ależ to będzie GOTG. Jak dobrze być teraz graczem. :banderas:

 

Edit: Ktoś już wspominał o tym. Proszę Was teraz ja, wrzucajcie gify w spoilery. Nie każdy chce wiedzieć o WSZYSTKICH drobnych smaczkach jakie są w tej grze zanim zagra.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Relacja była poniżej wszelkiej krytyki, to prawda. 10x więcej się dowiedziałem od Was, także ciężko jest mi ogarnąć, że można było testować sprzęt i mieć tak mało do powiedzenia. Nie mówiąc o poziomie tego tekstu. Pierwszy raz od dawna przy tej okazji kupiłem PSX-a, i raczej już tego nigdy nie zrobię. Przykre, że czasopismo z takim stażem może stawać w szranki ewentualnie z Onetem i ludźmi, którzy grali ostatni raz na konsoli Nintendo na Pegazusie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czytając reckę z EDGE przez moment czułem się tak, jakby był koniec 1998 roku/początek 1999 a ja czytam teksty o Ocarina of Time w N64 Magazine w Empiku. O ile bronię się przed ocenianiem nim sam nie zagram, to wygląda na to, że Nintendo umiejętnie podkręciło to wszystko - najpierw lata ciszy, potem na E3 prezentacja najbardziej pustego obszaru w grze, teraz embargo na przecieki (Gamexplain nie mogło pokazać wszystkich itemów, jakie wypadają z amiibo)... Jeśli o mnie chodzi to to działa, odliczam dni i w przyszłym tygodniu zacznę już godziny chyba...

Odnośnik do komentarza

Dobra, miśki, nie sądziłem że takie poruszenie wywoła moja informacja o anulowaniu preordera. Mógłbym prosić o zaprzestanie tego tematu? Szkoda strzepic ryja, tylko anulowalem preorder na WII U. Cieszmy się zelda w która WSZYSCY zagramy już za 4-5 dni na wiiu i switchu ^_^ ta gra ostro zaora.

 

:rayos:

 

Masz chyba na myśli wszystkich oprócz Ciebie  :Coolface:

 

 

Jednak warto było wziąć Twilight Princess HD z amiibo  :sir:

Odnośnik do komentarza

Obiecuję zapomnieć o skasowanym preorderze Rayosa.

 

Dodam tylko że śmieszkowe z założenia hasło o kasowaniu preordera to bardzo, bardzo, bardzo poważna sprawa :) Zwłaszcza w przypadki TAKIEJ gry jak GOTY ZELDA. Taka deklaracja przyciąga uwagę bez względu na powód skasowania. Tak więc uważajcie co piszecie :)

Odnośnik do komentarza

Ale tu o fundusze się rozchodziło, jak to w życiu bywa, bo nikt normalny nie skasowałby preordera po tym co piszą ludzie, którzy już ogrywają grę, choć nie rozumiem skasowania preordera na długo przed premierą, kiedy można skasować na ostatnią chwilę, a nóż jakaś gotówka wpadnie. A z drugiej strony co za różnica, kiedy my będziemy już kończyć przygodę to będziemy zazdrościć tym, którzy zaczynają :).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Cos wiadomo na temat czasu gry? Gdzies czytalem ze kolo 20-30h

 

O tym pisało w EDGE - jeśli gonisz zrobić główne labirynty, to zejdzie ci jakieś 20h. Jeśli chcesz robić wszystkie questy i zwiedzić wszystko, to cokolwiek więcej. Podczas wywiadów Aonuma i Shigsy mówili, że do finałowego bossa możesz podejść zaraz na początku gry, ale raczej go nie pokonasz - ale jeśli nie chcesz poznawać fabuły gry, to 15 minut na przejście gry też starczy.

 

Co do Wolf Linka to trochę siara, ale nie wylevelowałem go w TP HD - zastanawiam się, czy nie spróbować dzisiaj :D

Odnośnik do komentarza

Dziwne, bo duże Zeldy to było zazwyczaj około 40 godzin, no chyba, że BOTW można przejść bez robienia również większych questów? W każdym razie ktoś doszedł do pierwszego dungeonu dopiero po 25 godzinach, więc jest co robić, co oznacza, że poboczne questy muszą być ciekawe (koroks puzzles na przykład).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...