Skocz do zawartości

Pikmin 3


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dla mnie jeden z nielicznych powodów dla których tak bardzo chciałem Wii U. Poprzednie części wielbie po dziś dzień (aczkolwiek wolę 1-nkę od 2-jki). Posiedzialem przy demie i nie mogłem się oderwać, seria poszła dokładnie w tym kierunku w jakim chciałem, aczkolwiek szkoda że z singla zniknłęły purpurowy i biały Pikmin. Fajnie jakby w przyszłości dorzucili online co-op, myśle że grałoby się zacnie :-]

 

 

Od paru dni mam już Pikmina 3 i powiem tyle: Warto było czekać! Czysty geniusz, gameplay wciągnął mnie bez reszty. Śliczna grafika, masa rzeczy do roboty, nie mogę się oderwać. Zastanawiam się tylko dlaczego Nintendo odpuścilo sobie Fioletowego i Białego Pikmina do trybu Story, trochę szkoda ale kto wie może w 4-rce będzie już grupa 10 Pikminów ;-]

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Miałem dziś okazję pograć w trzeciego Pikmina i powiem wam, że super zabawa! Niemniej sterowanie jest trochę nieprecyzyjnie, a dokładnie mówiąc celowanie. Pewnie wiilotem łatwiej, ale dalej mam wrażenie, że mogli dopracować bardziej celowanie gałkami. Albo po prostu nie byłem przyzwyczajony.

 

A wy jak graliście w trójkę?

Odnośnik do komentarza

Ja mam w cyklu ale jak zwykle z mojego grania nie wiele wchodzi. Sterowanie jest ok niczym na gałkach nie różni się od GCN lekkie wychylenie to idziesz a mocniej to celujesz nic nowego. Gra jest świetna szkoda że nie ma szans na większy rozmach w jej przypadku będzie w niszy a tytuł ma potencjał. Ogólnie seria jest świetna.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli pamięć mnie nie myli to po prostu są 3 dlc z challenge'ami na czas (ubicie stworów, zebranie stuffu itp.) również się podpisuje iż fajnie byłoby dostać nowe lokacje i ew. nowe pomysły (powrót białego i fioletowego pikmina do singla bym przywitał z otwartymi łapkami). Z drugiej strony cieszy iż nie eksploatują serię po najmniejszej linii oporu. Tak czy siak tytuł sam przeszedłem bez challengy w 3 dni a miska cieszyła się jak cholera.

Odnośnik do komentarza

Pikmin 3 jest genialny, tylko kupcie folię na ekran bo dużo tu pacania ekranu :) Szczególnie przypadła mi do gustu możliwość zatrzymywania akcji i wysyłania każdego z bohaterów w różne części mapy. Nie prę na przód, tylko każdy z dostępnych terenów staram się najpierw w miarę dobrze przeczesać. Owoców do znalezienia jest tyle, że można sobie spokojnie na to pozwolić, a warto bo natrafiam na opcjonalnych bossów i inne ciekawostki. 

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Jutro powinna przyjść do mnie paczka z tym szpilem :) chociaż od dwójki się kiedyś odbiłem to jakiś czas temu dałem drugą szansę Pikminom i ograłem demo trójki.

Tym razem wreszcie poczułem ten feeling i jaram się bardzo mocno, zacząłem więc myśleć o tym, żeby od razu wciągnąć DLC. Grał ktoś w to ? Warto czy to tylko odcinanie kuponów od kampanii ?

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Zagrałem wczoraj w demko. Do wczoraj ta gra to była niewiadoma, a filmiki zapowiadały kupę, ale po zagraniu wiem, że muszę to kupić. Zaje.biste zaskoczenie.

Gry na te konsole są nieziemskie. Fakt, może i dla niektórych jest to mało, ale mam 20 gier na półce i to co przeszedłem prócz DT to petardy ocierqjace się o dyche, a reszta kiedy sprawdzałem powodowały płacz jak u dziecka, że muszą czekać i dopiero przede mną bo czasu na granie zbyt mało.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...