Skocz do zawartości

iOS vs. Android vs. Windows


MrNorbi

Rekomendowane odpowiedzi

No to ciesz się przecież! Ja też się cieszę jak mogę kupić kabel za 80 zł który jest cienki jak nitka i wiem, że mi miły Pan wymieni. Jupi! Miałem sgs3 i 4 i ładowarki działały akurat bez problemu. No ale kurde, to ładowarka, tranzystory - jednym się psują innym nie. W robocie mam chłopaka z ip5 i reklamował ładowarkę akurat, zaczęła dawać tylko 0.5A i telefon się prawie nie ładował. Także kurde, co to w ogóle za argument? Za czym? To zwykła ładowarka usb 5V 1AMP.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość ragus

Przebieg moich napraw gwarancyjnych telefonów komórkowych:

 

2013 Nokia Chu,jnia 920

 

Zepsuta płyta główna -> 7 dni naprawy -> wymienili płytę, telefon ten sam, porysowany, obity

 

2015 iPhone Czysty Seks 6

 

Przednia kamera lekko przesunięta względem obudowy -> 3 dni naprawy -> nowy telefon

 

1:0 dla Apple. Androida nie wliczam, bo tam bym to naprawił nowym softem, kernelem czy innym crackiem.

Odnośnik do komentarza

iPhone 4 -> zepsuł mi się pstryczek od wibracji. Rok po gwarancji dzwonię, mówię że się zepsuł juz pół roku wcześniej, przysłali kuriera, za 3 dni dostałem nową sztukę.

 

iPad 3 -> 2 tygodnie po zakupie upadł mi. Miałem wgnieciony róg obudowy. Zadzwoniłem do Apple, gdzie mogę się zgłosić żeby naprawić to i ile kosztuje taka naprawa obudowy. Powiedzieli, że mam sprzęt u siebie dokładnie 14 dzień, a tyle działa u nich procedura ewentualnego zwrotu i nie interesuje ich powód oddania sprzętu z powrotem i mam wybrać, czy chce nowy, czy gotówkę. Powiedziałem, że nowy i tego samego dnia wysłali do mnie kuriera któremu miałem oddać starą sztukę a przywiózł mi nową. 

 

Taka obsługa i wzorowy customer service jest wliczony w cenę produktu i z przyjemnością go płace i właśnie dlatego między innymi jestem uzytkownikiem i zwolennikiem Apple.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem ciekaw kiedy inni swój CS zmienią, bo ceny podnosić umieją bez problemu. Słyszę pochwały ale znajomy stłukł 5s jakiś miesiąc po zakupie i za wymianę ekrany (tzn dostał telefon refurbished) policzyli chyba 1300 więc nie mało. Przypadki są różne. Większość innych producentów wymienia ekran za max 700 zł.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

UWAGA. DZIELISZ TABLET Z DZIEWCZYNĄ/ŻONĄ, UWAŻAJ (Lucek to do Ciebie głównie).

Chyba ostatni updejt na iPadzie wprowadził coś lipnego.

Wczoraj wypiłem z laską po szklaneczce alkoholowego trunku i nagle słyszę:

- Ty wiesz co? Pokaże Ci coś. [bierze tablet, wchodzi na jakąś stronę i logując się klika w nowy przycisk "hasła"]

Kur.wa oczom, nie wierzę: pojawił się spis wszystkich stron + wszystkie hasła. Do psxextreme.info, na poczte, fejsa i wszędzie gdzie się logowałem.

I to hasła odkryte, a nie żadne tam *********

Jeżeli jesteście z tych co nie mają wspólnego konta na fejsie, to polecam obczaić tablet i zmienić hasła.

Ciekawe kiedy zamierzała mi o tym powiedzieć ;/

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...