Skocz do zawartości

iOS vs. Android vs. Windows


MrNorbi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

A masz może jakoś sprawdzić, czy są tam jakieś apki do monitoringu, tj. podglądu kamerek? :)

Chodzi mi o podgląd z kamer wifi, a nie o żetoniary jakby co.

 

 

912AjlP.jpg

 

Coś takiego? 

 

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale chyba myślisz, że aplikacje na macOS'a są tylko na AppStore. Nie są, ja wszystko ściągam ze stron internetowych tak jak na Windzie. Więc jeżeli wpiszesz w google szukany program to coś sobie znajdziesz.

 

https://www.senstic.com/mac/ipcampro/ipcampro.aspx

 

pierwsze z brzegu

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Większość czasu miałem IOS. Myślałem, że reszta to syf. Ale przechodząc na Androida mile się zaskoczyłem. Co prawda i tak wolę IOS, ale Android wcale nie odstaję od niego. A co do Microsoft'a to kompletnie mi nie podchodzi, używałem jakiś czas. Niby prosty w obsłudze, ale komplikuję wszystko wydającymi się na pierwszy rzut oka prostymi rozwiązaniami. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.