Skocz do zawartości

Prenumerata i cena PSX Extreme


Gość MasterShake

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

Jak ktos nie lubi reklam to niech sie juz powoli "odzwyczaja" od PE poniewaz wkrotce bedzie mial znacznie wieksze problemy niz LocoRoco :P

 

No, Fenix aleś pojechał. Rozumiem, że Czytelnicy są Ci niepotrzebni i że wystarczą Ci tylko reklamodawcy? A może tak zero tekstów i tylko same reklamy. Zysk niesamowity: nie płacisz autorom tekstów, bo nie ma tekstów, max kasy z reklam i wten sposów mamy gazetkę promocyjną reala czy innego tesco. Ciekawe jak długo na tym pojedziesz? Bez Czytelników, czyli potencjalnych odbiorców reklam, żaden reklamodawca nie da Ci zarobić złamanego grosza.

 

Szacunek... Bardzo długo robię w handlu i chylę głowę przed sprzedawcą, który zniechęca klientów do swego towaru. Masz klasę chłopie, bez dwóch zadań... No chuyba, że PSX ma Ci służyć do prania pieniędzy ;) Wtedy każda strata to zysk :).

 

Swoją opinię o zamieszczanych reklamach wyraziłem już przy ocenie numeru 133.

 

Swoja droga numer lezy juz prawie tydzien w kioskach i ... opinii jak na lekarstwo.

 

Numer #133 dopiero dzisiaj udało mi sie dostać w Mysłowicach.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pozazdroscic refleksu. Moze za dlugo "robisz w handlu" ;) Jesli chcesz kontynuowac prywatna rozmowe, to zapraszam na PW (Prywatna Wiadomosc). Tam postaram sie wyjasnic roznice miedzy forma reklamy LocoRoco o ktorej byla mowa w moim wpisie a ewentualna kwestia duzej ilosci reklam do ktorej sie nie odnosilem.

Odnośnik do komentarza
Pozazdroscic refleksu. Moze za dlugo "robisz w handlu" ;) Jesli chcesz kontynuowac prywatna rozmowe, to zapraszam na PW (Prywatna Wiadomosc). Tam postaram sie wyjasnic roznice miedzy forma reklamy LocoRoco o ktorej byla mowa w moim wpisie a ewentualna kwestia duzej ilosci reklam do ktorej sie nie odnosilem.

 

Co do refleksu, to dołączyłem do watku po jego przeczytaniu i tyle.

 

W handlu robię wystarczająco długo by wiedzieć, że klient jest ważny, bo to on, kupując nasze towary, płaci nasze rachunki - oto stara zasada handlu.

 

Nie odnosiłem się do konkretnej reklamy ale do Twojego stwierdzenia odnośnie "odzwyczajania" od PSXEtreme.

 

Wydaje mi się, że moja wypowiedź brzmiała jasno niemniej jestem gotowy rozmowy. Oczywiście jeśli masz ochotę wysłuchać swego klienta.

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Chcialbym dodać 3 slowa odnośnie magazynu i tematu związanego z prenumeratą.

 

W Gdańsku numer zobaczyłem w Empiku (porownalem go innego pisma o tematyce konsolowej, gdyż po raz pierwszy zdecydowałem się na zakup jakiegoś pisma odnośnie konsol) i postanowiłem kupić, ale u siebie w lokalnym kiosku.

 

Nieźle się nachodziłem (ok pół godziny szukania) w różnych kioskach (5) w 1 wszystko wyprzedane, w drugim miła pani zapisała sobie nazwę gazety aby na przyszlość ją mieć w ofercie, a w pozostałych nie słyszeli nawet takiej nazwy, więc pozostalo mi sie wybrać do salonu inMedio (czy jakoś tak) i dopiero tam dostałem.. uff (jak człowiek się uprze to musi mieć :)

 

Pismo w porownaniu z innymi konsolowymi naprawdę dobrze się czyta i widać, że jest tworzone przez nieco doroślejszy zespół dla dojrzałego gracza.

 

Co do reklam - to jestem za tym aby było ich jak najwięcej - jeśli to ma pomóc to świetnie, stronę z reklamą przekładam dalej i czytam...

 

Swoją drogą, niektóre reklamy w PSX, przywodzą mi na myśl, lata 90-te i reklamy w czasopismach poświęconych PC, gdzie firmy podawaly ceny gier i sprzętu - śmieszna sprawa, widać w dziale konsolowym jest to modne, zapewne na przyciągnięcie graczy "niższymi" cenami gier :) - taka mała dygresja.

 

Odnośnie zaś prenumeraty, to cena pisma nie jest jakoś super atrakcyjna aby decydować się na prenumeratę (pomijam koszty jakie wydawca musi ponieść w związku z samą przesyłką itp). Jednak wizja tego, że wracając z roboty do domu i widząc w kiosku już jest gazeta, a w skrzynce od tygodnia nie, jest nieco irytująca (choć wiadomo, że zależy to zapewne od Poczta Polskiej).

 

Gdyby przykładowo gazeta zamiast 7.99 kosztowała np 14.99 , a w prenumeracie 11.99 to ma to jakiś sens i można się skusić.

 

Pomijam też obawę przed tym, że gazeta zniknie z rynku (czego oczywiście nie życzę) i człowiek nie dostanie pisma, a tym bardziej zwrotu kasy. Sam miałem 2 takie przypadki z gazetami (Secret Service i Kawaii) znikają z rynku... to daje do myślenia na przyszlość.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ja sobie poprostu nie wyobrazam, zeby PSX Extreme mi zniknelo z rynku :). Nawet bym kupowal po 5 egzemplarzy miesiecznie, gdyby zaszla taka potrzeba :D, byle by tylko gazeta nie znikla z rynku :). Mowie powaznie - strasznie glupio sie czuje, gdy przychodzi 20/21 miesiaca, a ja nie mam jak kupic pisma :/. To juz chyba uzaleznienie... A cena jest wprost fenomenalna za jakosc.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Zamówiłem prenumeratę PE i niestety została ona wysłana na mój stary adres. Jest to tyle dziwne, że aktualizowałem adres (w sklepie PE) już jakiś czas temu, a co gorsza w samym zamówieniu jako "adres dostawy" także podany był poprawny, nowy adres. W jaki więc sposób prenumerata została wysłana na stary adres ? Nie mam pojęcia. W każdym razie zamiast mieć gazetę wcześniej to miałem ją z kilkudniowym poślizgiem, a w dodatku musiałem sobie po nią jechać 15km w jedną stronę. Złożyłem wczoraj z rana reklamację (mailem) ale nie dostałem żadnej odpowiedzi (niby minął dopiero jeden dzień, a sklep ma pewnie dużo pracy).

 

Tym niemniej mam nadzieję, że uda się to wyprostować, bo jak mam jeździć po odbiór prenumeraty 30 km to średnio mi się to widzi, bo wyjdzie mnie to drożej niż kupowanie gazety w kiosku. No i raczej ponownie na pewno już prenumeraty nie kupię :confused:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Chciałbym zamówić półroczną prenumeratę PE.Na stronie http://www.sklep.psxextreme.pl/product_info.php?cPath=29_53&products_id=1369 niżej piszę:

Poczta Polska:

- płatność przelewem lub kartą: 12,00 zł

- płatność przy odbiorze: 16,00 zł

Kurier:

- płatność przelewem lub kartą: 18,00 zł

- płatność przy odbiorze: 22,00 zł

Czy za przesyłkę rzeczywiście się płaci?Pytam ponieważ nigdy nie zamawiałem prenumeraty żadnych czasopism,ale słyszałem,że nie płaci się za koszt przesyłki.

Odnośnik do komentarza

To ograniczenie techniczne, ktore w trakcie zamowienia powinno byc zniwelowane. Nie placisz za przesylke. Zwroc uwage, ze wysylek bedzie wiecej niz jedna.

 

Koszt prenumeraty polrocznej to 40 zl i tylko tyle zaplacisz.

A to dziwne. Zamówiłem wczoraj prenumeratę roczna (79 zł), w trakcie zamówienia doszła mi złotówka (opłata za prenumerate, na samym dole chyba była w wyborze, jako ostatnia z kosztów przesyłki), razem było więc 80 zł. Jako że przeczytałem powyzsze, przelałem 79 zł, a nie 80. Gdy dziś zadzwoniłem, dowiedziałem się że zamówienie zostało przyjęte (poszli mi "na rękę"), ale powinienem przelać 80. Skąd ta dodatkowa złotówka?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

zamoiwlem prenumerate normalnie przez sklep i ostatniego miesiaca mi sie juz skończyła. Dostalem kartke z przedluzeniem prenumeraty i rabatem 5%. Wyslalem pieniadze do banku wszystko tak jak bylo podane, ale wychodzi na to ze prenumeraty jakos nie ma, bo jeszcze gazeta nie przyszla. Znaczy to, ze musze dalej kupowac przez sklep psx extreme?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...