Skocz do zawartości

Play Formuła 4.0


szejdj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam obecnie w Playu taryfę all inclusive max za 45zł ale non stop płacę rachunki po ~100zł :/

W związku z tym zainteresowałem się taryfą formuła 4.0 by po prostu płacić 99zł i dzwonić ile wlezie.

 

Pytanie tylko czy tak na prawdę jest? Używa ktoś tej formuły? I czy w ogóle mogę zmienić taryfę w trakcie trwania umowy?

:sleep:

Odnośnik do komentarza

Zmienic mozesz wysokosc abonamentu ale tylko w swojej taryfie (czyli allinclusive). Nie masz mozliwosci w trakcie trwania umowy przejsc z jednego abonamentu na drugi (czyli przejsc z allinclusive na formula 4.0). Troche pokrecilem ale ogolnie chyba zalapiesz sens.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza

Pozwolę sobie dodać swoje 3 grosze i nie zgodzę się z Wami. Miałem w playu taryfę all inclusive max, któryś z wyższych wariantów. Jakiś czas temu zadzwonił do mnie ktoś z play i sam zaproponował mi przejście do taryfy 4.0. Umowa kończy mi się dopiero w przyszłym roku. Teraz faktycznie płace tyle ile wynosi abonament i nic więcej. Ilość rozmów i smsow mnie nie interesuje. Minusem jest mała ilość internetu względem taryfy all inclusive max ale zawsze można sobie dokupić jakiś pakiet. Dlatego proponuje zadzwonić bądź przejść się osobiście do nich i wszystko będziesz wiedział.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No niestety, mam podobnie. Wziąłem jakiś goowniany abonament bo miałem wtedy firmowy telefon (tzw. "darmofon") ale po zmianie firmy oczywiście go nie mam i teraz nie mogę podnieść nawet abonamentu bo mogę jedynie w obrębie taryfy ale BEZ RABATÓW czyli to co każdy nowy abonent ma za 70 zł ja mogę mieć za 120 :/ Jakaś przesada. Ale i tak - sieć mi działa stabilnie i rachunki mam o niebo niższe niż kiedyś, przenosiłem się z T-Mobile gdzie bałem się dzwonić mimo że miałem abonament za 100zł. Po prostu muszę poczekać do końca umowy i tyle :/ Szkoda że jeszcze CHYBA z pół roku :/

Odnośnik do komentarza

I ja się podepnę. Mamy w robocie telefon służbowy w playu, powiedziałem gostkowi żeby wybrał w playu, bo tam po doładowaniu konto jest ważne dłużej, niż np. w plusie że za 5 zł po dwóch dniach konto jest nieaktywne. Tak też wybrał i w sumie jest problem bo wcale tak nie jest. No ale takie byly reklamy!:) Na stronie play - http://www.play.pl/pl/oferta/play-karta/porownanie/ widzę że doładowanie konta za 5 zł daje nam konto ważne przez 5 dni. To jak to w końcu jest? Obok w tabeli napisali "Rok Ważności Konta - 365 dni" to jak to?

PS. Po zaznaczeniu tekstu na ich stronie, podkreśla się na fioletowo-playowski kolor, nieźle :)

Odnośnik do komentarza

Jest tu ktos, kto zna sie na sieciach komorkowych? ;> Zrobilem ostatnie doladowanie bo mialem w playu mixa na 40 doladowac po 3 dychy. Niby waznosc konta mam do marca bo wtedy uplynie 40 miesiecy. I tu pytanie - musze jakos wypowiadac umowe czy z automatu jest ona kasowana? Tzn. umowa nie przechodzi na czas nieokreslony?

 

Pytanie drugie - jaka siec ma dobra oferte na karte na net (100 mb miesiecznie styka) i telefony na stacjonarne, ze nie wspomne o darmowych rozmowach z 1 numerem (aktywowane przez jakis pakiet)?

Odnośnik do komentarza

Wazność konta to zupełnie co innego więc mylisz pojęcia.

Co to za firma, w ktrej trzeba za 5 zeta doładowywać służbowy telefon ?

Tajemnica:) tu ludzie dzwonią do nas, rzadko dzwonimy do klienta, więc praktycznie konto nie musi być aktywne. Ale raczej wolałbym żeby były aktywne połączenia.

Jak pracowalem w Playu to mialem klienta, ktory kupowal zestawy startowe dla swoich pracownic, bo musialy byc pod telefonem i tylko odbieraly, w ogole nie dzwonily. :)

 

A ogolnie to zalezy od taryfy. W nowych taryfach rezygnuja z rocznej waznosci srodkow na koncie, ale jezeli kupisz starter Play Fresh, a nie Play na karte, ktory teraz jest promowany to bedziesz po doladowaniu srodki mial wazne rok. Juz jest grudzien, a nie ma mnie tam od wrzesnia, wiec moglo sie juz na tyle pozmieniac, ze nie bedzie starterow Play Fresh.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...