Skocz do zawartości

Play Formuła 4.0


szejdj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam obecnie w Playu taryfę all inclusive max za 45zł ale non stop płacę rachunki po ~100zł :/

W związku z tym zainteresowałem się taryfą formuła 4.0 by po prostu płacić 99zł i dzwonić ile wlezie.

 

Pytanie tylko czy tak na prawdę jest? Używa ktoś tej formuły? I czy w ogóle mogę zmienić taryfę w trakcie trwania umowy?

:sleep:

Odnośnik do komentarza

Zmienic mozesz wysokosc abonamentu ale tylko w swojej taryfie (czyli allinclusive). Nie masz mozliwosci w trakcie trwania umowy przejsc z jednego abonamentu na drugi (czyli przejsc z allinclusive na formula 4.0). Troche pokrecilem ale ogolnie chyba zalapiesz sens.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza

Pozwolę sobie dodać swoje 3 grosze i nie zgodzę się z Wami. Miałem w playu taryfę all inclusive max, któryś z wyższych wariantów. Jakiś czas temu zadzwonił do mnie ktoś z play i sam zaproponował mi przejście do taryfy 4.0. Umowa kończy mi się dopiero w przyszłym roku. Teraz faktycznie płace tyle ile wynosi abonament i nic więcej. Ilość rozmów i smsow mnie nie interesuje. Minusem jest mała ilość internetu względem taryfy all inclusive max ale zawsze można sobie dokupić jakiś pakiet. Dlatego proponuje zadzwonić bądź przejść się osobiście do nich i wszystko będziesz wiedział.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No niestety, mam podobnie. Wziąłem jakiś goowniany abonament bo miałem wtedy firmowy telefon (tzw. "darmofon") ale po zmianie firmy oczywiście go nie mam i teraz nie mogę podnieść nawet abonamentu bo mogę jedynie w obrębie taryfy ale BEZ RABATÓW czyli to co każdy nowy abonent ma za 70 zł ja mogę mieć za 120 :/ Jakaś przesada. Ale i tak - sieć mi działa stabilnie i rachunki mam o niebo niższe niż kiedyś, przenosiłem się z T-Mobile gdzie bałem się dzwonić mimo że miałem abonament za 100zł. Po prostu muszę poczekać do końca umowy i tyle :/ Szkoda że jeszcze CHYBA z pół roku :/

Odnośnik do komentarza

I ja się podepnę. Mamy w robocie telefon służbowy w playu, powiedziałem gostkowi żeby wybrał w playu, bo tam po doładowaniu konto jest ważne dłużej, niż np. w plusie że za 5 zł po dwóch dniach konto jest nieaktywne. Tak też wybrał i w sumie jest problem bo wcale tak nie jest. No ale takie byly reklamy!:) Na stronie play - http://www.play.pl/pl/oferta/play-karta/porownanie/ widzę że doładowanie konta za 5 zł daje nam konto ważne przez 5 dni. To jak to w końcu jest? Obok w tabeli napisali "Rok Ważności Konta - 365 dni" to jak to?

PS. Po zaznaczeniu tekstu na ich stronie, podkreśla się na fioletowo-playowski kolor, nieźle :)

Odnośnik do komentarza

Wazność konta to zupełnie co innego więc mylisz pojęcia.

Co to za firma, w ktrej trzeba za 5 zeta doładowywać służbowy telefon ?

Tajemnica:) tu ludzie dzwonią do nas, rzadko dzwonimy do klienta, więc praktycznie konto nie musi być aktywne. Ale raczej wolałbym żeby były aktywne połączenia.

Odnośnik do komentarza

Jest tu ktos, kto zna sie na sieciach komorkowych? ;> Zrobilem ostatnie doladowanie bo mialem w playu mixa na 40 doladowac po 3 dychy. Niby waznosc konta mam do marca bo wtedy uplynie 40 miesiecy. I tu pytanie - musze jakos wypowiadac umowe czy z automatu jest ona kasowana? Tzn. umowa nie przechodzi na czas nieokreslony?

 

Pytanie drugie - jaka siec ma dobra oferte na karte na net (100 mb miesiecznie styka) i telefony na stacjonarne, ze nie wspomne o darmowych rozmowach z 1 numerem (aktywowane przez jakis pakiet)?

Odnośnik do komentarza

Wazność konta to zupełnie co innego więc mylisz pojęcia.

Co to za firma, w ktrej trzeba za 5 zeta doładowywać służbowy telefon ?

Tajemnica:) tu ludzie dzwonią do nas, rzadko dzwonimy do klienta, więc praktycznie konto nie musi być aktywne. Ale raczej wolałbym żeby były aktywne połączenia.

Jak pracowalem w Playu to mialem klienta, ktory kupowal zestawy startowe dla swoich pracownic, bo musialy byc pod telefonem i tylko odbieraly, w ogole nie dzwonily. :)

 

A ogolnie to zalezy od taryfy. W nowych taryfach rezygnuja z rocznej waznosci srodkow na koncie, ale jezeli kupisz starter Play Fresh, a nie Play na karte, ktory teraz jest promowany to bedziesz po doladowaniu srodki mial wazne rok. Juz jest grudzien, a nie ma mnie tam od wrzesnia, wiec moglo sie juz na tyle pozmieniac, ze nie bedzie starterow Play Fresh.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.