Skocz do zawartości

Dragon Quest VII 3DS


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

O kurde!!! Info tygodnia!!! Na PSXie spędziłem z tym tytułem około 250 godzin. To był mój debiut w świecie DQ i muszę przyznać, że dzięki tej grze zrozumiałem fenomen serii. Na screenach widać, że oprawa może zostać odświeżona, jestem strasznie ciekawy jak to ostatecznie wyjdzie w praniu. Gdybym miał 3DSa, jarałbym się jeszcze bardziej...

Odnośnik do komentarza

To zależy czego oczekujesz. DQIX skupia się bardziej na podróżowaniu po świecie i gameplayu (jest naprawdę sporo do roboty), fabułę zepchnięto na dalszy plan. Jak dla mnie zachowuje ducha serii, ale są ludzie, którzy wolą jednak stare podejście.

 

DQVII to natomiast gigantyczna gra z fabułą na ok. 100 godzin. Bardziej w tym stylu jest wg mnie trylogia Zenithia (DQIV-VI), ale zanim siódemka" wyjdzie w EU, a przypuszczam, że w końcu wyjdzie, możesz spróbować czegoś innego. Przestrzegam tylko, że fabuły w DQ to takie uniwersalne historie i generalnie bardziej chodzi tu o radochę z podróżowania niż główkowanie nad kolejnymi zwrotami akcji. : )

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Na DQIX czekaliśmy kilka miechów dłużej w porównaniu do Japońskiej edycji, tak więc jeżeli Nintendo ponownie będzie oficjalnym wydawcą na zachodzie, to jestem pewny iż jak zapowiedzą tytuł na E3 to dostaniemy go najpóźniej do świąt 2013..

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

http://www.siliconera.com/2013/02/07/dragon-quest-vii-records-your-progress-and-reminds-you-where-to-go/

 

 

Tutaj są właśnie opisane te "uproszczenia" i z tego co wyczytałem już wcześniej to poziom trudności gry względem pierwowzoru nie będzie zmieniony, jedynie chodzi o możliwość sprawdzenia co wydarzyło się w głównej linii fabularnej i gdzie ew. mamy podążać następnie. Kolejną zmianą ma być możliwość ponownego odczytania ostatnio zdobytej wskazówki dot. "Stone Shard'ów". Dla pewności polecam przeczytać dokładnie co i jak w owym linku.

 

Osobiście jako iż nigdy nie dane było mi grać w DQVII takie poprawki są jak najbardziej na miejscu, nie raz zdarzyły mi się sytuacje iż z przyczyn osobistych nie miałem możliwości pogrania w tytuł nawet przez miesiąc, tak więc takie swoiste dzienniki opisujące co już się zdarzyło i gdzie ew. mamy iść są fajną opcją. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...