Skocz do zawartości

Dragon Quest VII 3DS


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dla DQ 7 rzuce wszystko co mam zaczete. Nie skonczylem tej gry na PSX z roznych przyczyn (bylo na filmiku, memorka padla po 80-100h, potem kupilem plyte ktora sie zacinala w jednym miejscu i nie dalo sie rady isc dalej xddd) wiec teraz ja ukoncze, nie ma bata. I to jeszcze w ladnej oprawie :banderas:

 

Jedna z najlepszych gier jrpg w jakie grałem i polecam z calego serca grac bez zadnych opisow i samemu odkrywac tajemnice tamtego swiata.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obydwie łykam bez popity. Niestety albo stety nie grałem w te części tzn ósemkę miałem kiedyś na ps2 ale hooj wie dlaczego jej wtedy nie skończyłem.

 

Ogólnie to mam masakryczne zaległości w jrpgach bo kiedyś ten gatunek nie leżał mi tak jak teraz. Na szczęście tego typu gry raczej się nie starzeją, ba, z wiekiem pokazują jak słaba jest kondycja dzisiejszych jrpgów. :gayos:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Jednym słowem chyba czekali aż kupie New 3DS'a że akurat teraz potwierdzili wydanie oby dwóch części. To będzie cudowne zwłaszcza iż niedługo potem (mam nadzieje) pojawi się DQXI, który to na 3DS"a taki gorszy od wersji na PS4 moim zdaniem nie będzie. Ahh żeby tylko teraz mieć czas na wszystko (dla chcącego nic trudnego). Brawo Square, ostatnio bardzo pozytywnie mnie zaskakujesz >: D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 3 miesiące później...
Gość ragus

 

Premiera w usa 16 września, czekamy na datę w eu.

 

 

 

During the Treehouse Live stream from E3 2016, Square-Enix revealed that they originally had no plans to localize Dragon Quest VII. This was due to the large amount of text in the game, which would take an insane amount of work. This decision was turned around when Square-Enix heard the fan outpouring for the game to be localized. In specific, fan letters and a petition were noted as the reasons why the decision was made to localize

 

http://gonintendo.com/stories/259536-dragon-quest-vii-almost-wasn-t-localized-but-fan-requests-change

 

Gdyby nie petycje to chu,ja byśmy pograli :obama:

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Na razie skupili się na VII.

 

Nintendo of Europe wstawiło na swoim kanale YouTube trailer z taką samą datą, wiec Europa również gra 16 września.

 

FF XV i DQ VII tego samego miesiąca :obama:

Odnośnik do komentarza

Też łykam Day 1 ale palmę pierwszeństwa ma FFXV (no chyba że w 2 tygodnie bym się wyrobił aby przejść DQVII co nie jest takie niemożliwe....haha). Piękny rok panowie po prostu piękny rok dla fanów jRPGów.

Nie nastawiałbym się na skończenie najdłuższej gry z serii w dwa tygodnie na twoim miejscu, chyba że nie będziesz robić zupełnie nic innego. Minimum 100 godzin gwarantowane, co mnie osobiście lekko przeraża, choć pre-order już złożony. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...