Skocz do zawartości

Na jakie tytuły czekasz? ( 2012,2013)


genjuro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chyba nie ma takiego tematu, a myślę, że coś w tym stylu potrafi niekiedy "naprowadzić" potencjalnego gracza na zakup danej gry. No i cos cicho w dziale 3DS'a . Zaczynam pierwszy ;)

 

Grudzien:

- Crimson Shroud - niebanalny tytul, ktory wg mnie wylamuje sie lekko ze standardow rpg ( w sensie prezentacji gameplay'u)

Czekam bardzo na ten tytul i mam nadzieje ze sie nie zawiode :) RPG to moj ulubiony gatunek gier.

 

2013

- Monster Hunter 3g ulitmate ( ktos na to nie czeka? :P ) mam bardzo male doswiadczenie z ta seeria, ale te chwile z nia spedzone ( demo na psp, potem troche nieudolne emulowanie na wii) spowodowaly, ze koncepcja symulacji polowan przemowila do mnie od samego poczatku. Na Monster Hunter 4 jak wyjdzie na EU to tez czekam ( jakby co :D )

 

- Fire Emblem Awekning - kolejny gatunek jaki uwielbiam to taktyczne gry z podzialem na tury. FE:A prezentuje sie kapitalnie na filmikach, jest rozbudowany i starczy zapewne na setki godzin zabawy.

 

-Castlevania - bym o niej zapomnial, a to kolejny must have ;)

 

To na razie tyle. Napewno jeszcze naplyna jakies tytuly w 2013, na moja liste, ale tutaj chcialem sie skupic wylacznie na "pewniakach", ktre lykne na premiere. Podaj dalej ;)

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

W tym roku chyba tylko Crimson Shroud bedzie dla mnie. Na 2013 zapowiada się całkiem sporo: Luigi Mansion 2, Animal Crossing, Castlevania, Fire Emblem i mam nadzieje, że DQ7 też sie pokaże.

 

EDIT: zapomniałbym o najważnieszym czyli następna część przygód mojego ulubionego adwokata :D

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Gier, w które chciałbym zagrać trochę by się nazbierało, ale gdybym musiał wybierać:

 

- Crimson Shroud

- Dragon Quest VII

- Fire Emblem: Awakening

- Bravely Default (najlepiej oceniany jRPG od czasów Xenoblade w00t)

- SMT IV (wygląda kozacko, brak Kaneko jakoś mi nie przeszkadza, bo nie jestem ortodoksem)

- nowa gra Monolith

- Luigi's Mansion 2 (ostatni film z gampelayem wyglądał świetnie)

- Animal Crossing (jeśli będę miał z kim grać...)

- poza tym czekam na grudzień, bo chcę zobaczyć jak wypadnie Inafune z Kaio

 

No, trochę tego jest.

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście czekam na:

 

- Fire Emblem: Awakening

- Rune Factory 4 (uwielbiam tą serie, kiedy to ma wyjść w Europie?)

- Bravely Default (coś czuje, że jeśli SE to wyda u nas to pod szyldem FF)

- SMT IV

- Luigi Mansion 2

- Dragon Quest VII

- Beyond the Labyrinth (jeszcze się łudze, że ktoś pójdzie po rozum do głowy i to wyda u nas).

 

Natomiast z pobożnych życzeń:

- gra Monoligth Soft

- Zelda

- nowy Eathbound/Mother lub choćby remake'i wszystkich odsłon.

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza

Bravely Default zapowiada sie oblednie ale nie wspominalem o nim bo raczej marne szanse na lokalizacje. Enkidou bedziesz ogrywal jap wersje?

 

Naah, musiałbym sobie najpierw sprawić japońską konsolę. : ) Nie wykluczam tego w przyszłości jeśli pewne gry nie będą tu wychodzić (i nikt nie obejdzie blokady regionalnej), ale w lokalizację Bravely Default akurat wierzę.

 

BTW: Tymczasem w Japonii 27 XI może być już zapowiedziany sequel. : P

 

@ P-chan

 

Oj tam, od razu pobożne życzenia. ; ) Tzn. Itoi pewnie następnej części Mother nie zrobi przez hece z "trójką" (chociaż "nigdy nie mów nigdy"), ale w kwestii tych dwóch pierwszych coś się może wydarzy w relatywnie niedługim czasie. Np. w zeszłym tygodniu ludzie z Monolith nagrywali w Kyoto (ci od 3DS-a dla tych co nie wiedzą) nowy odcinek tego ich odpowiednika Iwata Asks. Pierwszy od roku, dodajmy. Może to oznacza, że szykuje się jakaś zapowiedź w najbliższym czasie. Na zdjęciu zamieszczonym na oficjalnym blogu jest chyba Hiroshi Uchiyama, który będzie reżyserował nową grę. : )

 

Natomiast co do 3DS-owej Zeldy - to już chyba powstaje od jakiegoś czasu?

Odnośnik do komentarza

Natomiast co do 3DS-owej Zeldy - to już chyba powstaje od jakiegoś czasu?

 

Tak ;).

 

1c552091.jpg

 

Też tego cholercia nie widziałem, - a to dobreXD...

 

Bravely Default zapowiada sie oblednie ale nie wspominalem o nim bo raczej marne szanse na lokalizacje. Enkidou bedziesz ogrywal jap wersje?

 

Naah, musiałbym sobie najpierw sprawić japońską konsolę. : ) Nie wykluczam tego w przyszłości jeśli pewne gry nie będą tu wychodzić (i nikt nie obejdzie blokady regionalnej), ale w lokalizację Bravely Default akurat wierzę.

 

BTW: Tymczasem w Japonii 27 XI może być już zapowiedziany sequel. : P

 

@ P-chan

 

Oj tam, od razu pobożne życzenia. ; ) Tzn. Itoi pewnie następnej części Mother nie zrobi przez hece z "trójką" (chociaż "nigdy nie mów nigdy"), ale w kwestii tych dwóch pierwszych coś się może wydarzy w relatywnie niedługim czasie. Np. w zeszłym tygodniu ludzie z Monolith nagrywali w Kyoto (ci od 3DS-a dla tych co nie wiedzą) nowy odcinek tego ich odpowiednika Iwata Asks. Pierwszy od roku, dodajmy. Może to oznacza, że szykuje się jakaś zapowiedź w najbliższym czasie. Na zdjęciu zamieszczonym na oficjalnym blogu jest chyba Hiroshi Uchiyama, który będzie reżyserował nową grę. : )

 

Natomiast co do 3DS-owej Zeldy - to już chyba powstaje od jakiegoś czasu?

 

Z tym Mother, to ja po cichu własnie licze, że jednak w przyszlości coś się z tego urodzi, tylko nasówa się pytanie czy wyjdzie na Zachodzie...

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Phoenix Wright: Ace Attorney 5

 

Beyond the Labirynth (P-chan nie jesteś sam jeśli mowa o tą pozycję, do dziś trzymam w 3DS'ie fotki 3D z tego wspaniałego produktu ;]).

 

Bravely Default

 

Fire Emblem: Awakening

 

Castlevania Lords of Shadow: Mirror of Fate (ta seria jest dla mnie jak MGS - czyt. nigdy mi się nie znudzi)

 

Monster Hunter Ultimate (co z tego iż spędziłem dobre 350h przy Tri na Wii, ilość nowego contentu w tej samej grze mi w zupełności wystarcza - of course 4-rka to dla mnie absolutny Must have)

 

Animal Crossing: New Leaf (kiedyś mówiono mi iż Wild World to tytul na max. 30 minut do 1h, tymczasem ja potrafiłem spędzić nad nim po nawet 8h dziennie i tak przez 6 miechów - onlne w tej serii wymiata).

 

Rune Factory 4 & 5 (wiem że u nas nie zapowiedzieli jeszcze 4-rki ale 5-tka jest oficjalnie w produkcji tak więc nie odmówię i jej bo 3 to małe mistrzostwo - choć i tak dalej Harvest Moony są warte swego).

 

Kaio King of Pirates - jestem cholernie ciekaw co też wycuduje Inafune, zwłaszcza iż ma to być trylogia.

Phoenix Wright vs Prof. Layton - Phoenixa nigdy za mało ;]

 

 

Pobożne życzenia:

 

Project x Zone - ostatnio coś przebąkiwano iż Banpresto czy tam ktoś z Namco Bandai jest mile zaskoczonego dużym zainteresowaniem tej produkcji na zachodzie, więc kto wie.

 

Remake Metal Gear Solid 2 - Konami przy premierze 3-ki na 3DS'a już o tym wspominało, dla mnie nigdy tej serii za wiele, nie pogniewam się jak wydadzą 1-ke, 4-kę i Peace Walkera (wiem ktoś zaraz powie iż MGS4 to przesada, ale skoro Capcom odpalił bez najmniejszych problemów RE5 na 3DS'ie to ja w takim razie chce MGSa 4 xd).

 

Nowy Kid Icarus ale bardziej w formie hack & slasha lub rasowej przygodówko-platformówki (oj taaakk)

 

Ninja Gaiden - na E3 2010 gdy ukazywano po raz pierwszy 3DS'a Iwata wspominał o nowym NG, tak więc niech słowo faktem się stanie i będę happy bo Dragon Sword na DS'a totalnie wymiatał.

 

Śjakiś nowy Front Mission? lub upgradeowana wersja tej części co nie opuściła granic Japonii na DS'a.

 

Golden Sun 3 - Camelot raz stwierdziło iż Dark Dawn nie jest oficjalną trójką tak więc czekam na prawowitą kolejną część (swoją drogą Nintendo mogłoby ich wesprzeć finansowo lub całkowicie wykupić, to by im tylko wyszło na dobre).

 

Tales of Phantasia R - chyba nie muszę pisać dlaczego ;]

 

Nowiutka część Tenchu - niech każdy mówi co chce ale dla mnie ta seria do dziś to małe arcydzieło, gdzie sami ojcowie serii czyli Aqcuire nie są w stanie ze swoją Shinobieda pobić własnej starej marki (poproszę o jeszcze więcej klimatów i patentów z Senran + małe co nieco z Shadow Assassins z Wii i będę ultra happy).

 

Tak wiem iż większość tych pozycji to marzenia ściętej głowy ale co tam, nadzieja umiera ostatnia. Pominąłem już Zeldę i Metroida gdyż to oczywiste iż na nie czekam (choć w przypadku Metroida liczę iż system walki będzie taki jak w Other M, bo jestem nim oczarowany i uważam iż idealnie pasuje do konwencji 3DS'a).

 

P.S. P-chan, Enkidou, ostatnio twórca Earthbounda/Mother chwalił się na Twitterze iż ma dobre wieści odnośnie owej serii ale nie chodzi o nowy tytuł, tylko najpewniej o 3-jkę (lub coś w ten deseń wyczytałem na siliconerze).

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Ja bym chciał zobaczyć Yo-Kai Watch w Europie - w Japonii w czerwcu wychodzi "dwójka".

 

 

oprócz tego, jak kolega wyżej - Bravely Default 2 i DQ VII

Edytowane przez _mike
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.