Skocz do zawartości

Destiny


Oldboy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Teraz jeszcze wyczytałem, że seria ma być tetralogią a ostatnia odsłona ukaże się w 2019 roku - czyli wydawanie nowej odsłony co dwa lata. Cóż, patrząc na wydawcę, to powinniśmy się cieszyć, że daje chociaż te 24 miesiące developingu.

 

Wszystkie gry Activision mają co najmniej 2 letni cykl produkcyjny.

 

Zresztą nie wiem kto przy zdrowych zmysłach by się cieszył jakby grę wydawano co 3 lata. Trzeba być masochistą żeby się niby cieszyć z czekania tyle czasu na kolejną odsłonę ulubionej serii, a jeśli ktoś łupie w multi to już w ogóle oszukuje sam siebie.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Źle się wyraziłem, chodziło mi o odstępy pomiędzy kolejnymi odsłonami.

 

Wiesz, nikt Cię nie zmusza do kupowania co roku Call of Duty - tym bardziej, że seria idzie osobnymi torami gdzie gry robią praktycznie osobne teamy. Modern Warfare to nie kontynuacja Black Ops i na odwrót.

Odnośnik do komentarza

Sam przyznaj, że pod względem oprawy, Modern Warfare 3 to był krok w przód patrząc przez pryzmat takiego Black Opsa. Jest jedna rzecz, którą lubię w Acti, i tym samym nie trawię w przypadku EA. Acti nie zmienia zaraz nazwy jakiegoś przygarniętego studia, natomiast Elektronicy zaraz mianuj.a to na "EA-coś". Mam nadzieję, że firma potrafi dostrzec potencjał Bungie i Destiny i daje developerom całkowicie wolną rękę.

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza

 

Zresztą nie wiem kto przy zdrowych zmysłach by się cieszył jakby grę

wydawano co 3 lata. Trzeba być masochistą żeby się niby cieszyć z

czekania tyle czasu na kolejną odsłonę ulubionej serii, a jeśli ktoś

łupie w multi to już w ogóle oszukuje sam siebie.

 

 

Chłopie, ja się nie cieszę z czekania, ale z tego, że przez 3 lata zrobi się więcej niż przez 2. Większość sequeli teraz powstaje 24 miesiące, i w większości przypadków widać jak na dłoni, że to za mało czasu, żeby zrobić z serią coś większego, weź Mass Effecta 3, co tam jest nowego? Modyfikacja broni i Shepard może robić fikołajki, no super (pipi)o, ale to trochę mało, nie uważasz? A teraz CDRED robi Wiedźmina 3 właśnie trzy lata i co? No i są efekty w postaci otwartego świata.

Ja rozumiem, że ty należysz do osób, które nawet przy Halo 24 wydawanym co miesiąc, będziesz tupać nóżkami z radości, ale nie nazywaj mnie od razu masochistą, bo wolę trochę dłużej poczekać i dostać lepszą grę. Nie gram w 5 serii na krzyż, także wątpliwe, żeby przez ten rok dłużej się nudził i nie miał w co pykać na swej konsolce.

 

PS. Nie ogarniam tych cytatów.

Edytowane przez Kre3k
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jest jedna rzecz, którą lubię w Acti, i tym samym nie trawię w przypadku EA. Acti nie zmienia zaraz nazwy jakiegoś przygarniętego studia, natomiast Elektronicy zaraz mianuj.a to na "EA-coś".

 

EA w takiej sytuacji działa w swoim interesie, trudno im z tego powodu robić jakieś wyrzuty.

 

Acti nawet jakby chciało, to nie mogą tego z Bungie zrobić bo nie są ich właścicielem. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kre3k: Wierz mi, gdyby CDPR było stać zatrudnić więcej ludzi, to tego Wiedźmina 3 byś zobaczył po 2 latach, może nawet by tak było gdyby w międzyczasie nie bawili się w konwersję na X360  :)

 

Why so defensive? :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Teraz jeszcze wyczytałem, że seria ma być tetralogią a ostatnia odsłona ukaże się w 2019 roku - czyli wydawanie nowej odsłony co dwa lata. Cóż, patrząc na wydawcę, to powinniśmy się cieszyć, że daje chociaż te 24 miesiące developingu.

W dokumentach było - co 2 lata sequel, a w latach pomiędzy rozszerzenia, także co roku by coś z serii było.

Odnośnik do komentarza

 

W dokumentach było - co 2 lata sequel, a w latach pomiędzy rozszerzenia, także co roku by coś z serii było.
No ale chodziło o DLC-ki tak? Czyli zwykłe map packi, bez przesady więc z tym "co roku".
 

 

Czyli szykuje się po prostu trylogia?
Nie trylogia, tylko TETRAlogia, czyli 4 odsłony. Widocznie trylogie wyszły z mody i się przejadły. :)
 
2013 - Destiny
2015 - Destiny 2
2017 - Destiny 3
2019 - Destiny 4
 
A i tak po tym 2019 się okaże, że zyski zbyt duże by kończyć, i zrobią nową tetralogię (ale już nowe studio, bo Bungie znów zapragnie stworzyć coś nowego).;)

 

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

 

 

W dokumentach było - co 2 lata sequel, a w latach pomiędzy rozszerzenia, także co roku by coś z serii było.
No ale chodziło o DLC-ki tak? Czyli zwykłe map packi, bez przesady więc z tym "co roku".

Jakby chodziło o zwykłe map packi, to by nie było napisane w dokumentach "expansion pack".

 

"Bungie also agreed to put out four downloadable expansion packs code-named "Comet," every other year beginning in the fall of 2014."

http://www.latimes.com/entertainment/envelope/cotown/la-et-ct-bungie-activision-contract-20120521,0,3463781.story

Odnośnik do komentarza

 

 

W dokumentach było - co 2 lata sequel, a w latach pomiędzy rozszerzenia, także co roku by coś z serii było.
No ale chodziło o DLC-ki tak? Czyli zwykłe map packi, bez przesady więc z tym "co roku".
 

Czyli szykuje się po prostu trylogia?
Nie trylogia, tylko TETRAlogia, czyli 4 odsłony. Widocznie trylogie wyszły z mody i się przejadły. :)
 
2013 - Destiny
2015 - Destiny 2
2017 - Destiny 3
2019 - Destiny 4
 
A i tak po tym 2019 się okaże, że zyski zbyt duże by kończyć, i zrobią nową tetralogię (ale już nowe studio, bo Bungie znów zapragnie stworzyć coś nowego). ;)

 

 

 

Musi to być niezły pewniak skoro tyle przed nami :D

Odnośnik do komentarza

Teraz jeszcze wyczytałem, że seria ma być tetralogią a ostatnia odsłona ukaże się w 2019 roku - czyli wydawanie nowej odsłony co dwa lata. Cóż, patrząc na wydawcę, to powinniśmy się cieszyć, że daje chociaż te 24 miesiące developingu.

 

4x co 2 lata sequel  :scratch_one-s_head:  ... i pomyśleć że przy takiej Zeldzie developing trwa średnio co 5 lat

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jeżeli gra faktycznie zmierza na X360/PS3 to mam kurde nadzieję, że zobaczymy dzisiaj gameplay z tych konsol bo jak mi walną jakimś teaserem z cieniem jakiejś postaci, to się załamię :P

 

signal_received_full.jpg

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

 

 

112824.jpg

 

112822.jpg

 

112815.jpg

 

112814.jpg

 

112813.jpg

 

112809.jpg

 

112808.jpg

 

112807.jpg

 

112806.jpg

 

 

 

 

-At least 3 classes: Hunter (Sniper), Warlock (Magic - maybe pets as well), Titan (looks like an assault class)

-Always connected "mmoish" - no subscription fee

-City on Earth as a social hub

-Mars and Earth Moon as visitable Locations

-"Space Zombies"
 
slow-clap-gif.gif
Edytowane przez Kre3k
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ciekaw jestem jak w rzeczywistości będzie wyglądał ten sieciowy aspekt. Liczę jednak, że będzie w tym przewaga fabularnego podejścia do rozgrywki.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jeszcze filmik z IGN potwierdza, że gra również zmierza na next-geny.

 

Prawdziwą bombą będzie jak się okaże, że będą wspólne serwery: X360 + NextBox (w ramach Xbox Live) i PS3 + PS4 (w ramach PSN).

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...