Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 695
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

18 godzin temu, Rozi napisał:

Kupiłem trzy tomy Batman Metal, to był najgorszy zakup komiksowy, jaki zrobiłem. Okropne kurwa gówno. Wymiękłem na drugim tomie (podobno najlepszym z trzech), puste, efekciarskie pierdolenie, sztampa, klisza, bułki, wędliny, itp. Myślałem, że to będzie skupione na samej postaci Batmana, a nie na bandzie chuja i nijakości, czytaj Justice League. No cóż, trzeba się tego pozbyć i wyleczyć, odtruć Knightfallem.

Internet Ci odłączyli? Metal to jednen z najgorszych kasztanów.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Shen napisał:

To jeszcze sztosik, ale nie dam rady z miejscem, 7 tomów po 500-600 stron

 

Przechwytywanie.thumb.JPG.72e9f1e0c13394da0ee729ad89dcba87.JPG

No.

Jakie to jest dobre, szczególnie jak się czyta po 5 tomach knightfalla + Epidemii i Dziedzictwie.

Wczoraj pół na raz wleciało, ciężko się oderwać.

 

 

46 minut temu, Farmer napisał:

True. Dlatego czekam aż wydadzą kiedyś w PL zbiorczą sage Death & Return of Superman (no chyba że już jest). Lata 90-te, czarna krew i Doomsday robiący z dup JLA jesień średniowiecza :banderas:Good times.

W tym roku będzie wydane. Potwierdzone info.

Edytowane przez Jeez_PS
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Farmer napisał:

True. Dlatego czekam aż wydadzą kiedyś w PL zbiorczą sage Death & Return of Superman (no chyba że już jest). Lata 90-te, czarna krew i Doomsday robiący z dup JLA jesień średniowiecza :banderas:Good times.

5db1XoD.jpg

W tym roku, byczku :lapka:

6 minut temu, Jeez_PS napisał:

No.

Jakie to jest dobre, szczególnie jak się czyta po 5 tomach knightfalla + Epidemii i Dziedzictwie.

Wczoraj pół na raz wleciało, ciężko się oderwać.

Oj tak, po skompletowaniu Knightfalla (zostały dwa tomy), wjeżdżam z Epidemią i Dziedzictwem, a potem Ziemia Niczyja. Szkoda, że w tym roku tylko 3 tomy mają wyjść :pechowiec:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Farmer napisał:

True. Dlatego czekam aż wydadzą kiedyś w PL zbiorczą sage Death & Return of Superman (no chyba że już jest). Lata 90-te, czarna krew i Doomsday robiący z dup JLA jesień średniowiecza :banderas:Good times.

Mam pierwszy tom kupilem, kilka lat temu za kilka groszy nówkę. Chyba poszukam jakiegoś omnibusa, bo to sztosik jest faktycznie. 

PXL_20240118_164429537.MP.jpg

 

Omnius tobą ponad 1300 stron. Juz mi przeszło :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

W ogóle pytałem na grupce, czy jest możliwość wydania runu Batmana od Moencha i Kelleya, ale zostałem sprowadzony na ziemię przez Tomka Sidorkiewicza - nie istnieją dobrej jakości materiały, żeby zrobić przedruk. Nawet to amerykańskie wydanie z 2014 się nie nadaje :pechowiec: A mogłoby być tak pięknie:

81E0b+EFhVL._AC_SL1500_.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Rozi napisał:

W ogóle pytałem na grupce, czy jest możliwość wydania runu Batmana od Moencha i Kelleya, ale zostałem sprowadzony na ziemię przez Tomka Sidorkiewicza - nie istnieją dobrej jakości materiały, żeby zrobić przedruk. Nawet to amerykańskie wydanie z 2014 się nie nadaje :pechowiec: A mogłoby być tak pięknie:

81E0b+EFhVL._AC_SL1500_.jpg

 

 

Zapytaj Muche czy nie chce wydać. Z The Spectacular Spider-Man nie mieli problemu i mamy unikatowe na skale światową wydanie zbiorcze. W zadnym innym kraju tego nie wznowiono, właśnie z uwagi na brak dobrej jakości materiałów do części zeszytów.

Odnośnik do komentarza
Gość MacLSkr
Godzinę temu, Hubert249 napisał:

No przecież Mucha wydała ten paździerz Sprawiedliwość i pewnie coś tam jeszcze. 

Ale to było lata temu. Od 2016 bodajże prawa do wydawania komiksów DC w Polsce ma tylko i wyłącznie Egmont. Nawet na komiksach jest logo "DC Polska". Jest jeszcze kolekcja, ale te żądzą się swoimi prawami.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MacLSkr napisał:

Ale to było lata temu. Od 2016 bodajże prawa do wydawania komiksów DC w Polsce ma tylko i wyłącznie Egmont. Nawet na komiksach jest logo "DC Polska". Jest jeszcze kolekcja, ale te żądzą się swoimi prawami.

Marvela też wydawali. Zapomnialem nawet, że mam ten komiks 

PXL_20240120_005236728.jpg

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, MacLSkr napisał:

Marvela nadal wydają. Ostatnio wydali Ghost Ridera i X-Menów Jima Lee, a w tym kwartale mają wreszcie wydać Marvels.

jakieś powiększone wydanie czy z jakimiś dodatkami? Mam wydanie z kolekcji WKKM, ale to jeden z moich ulubionych komiksow, to bym zainwestowal w wersje premium

Odnośnik do komentarza
Gość MacLSkr
4 minuty temu, Shen napisał:

jakieś powiększone wydanie czy z jakimiś dodatkami? Mam wydanie z kolekcji WKKM, ale to jeden z moich ulubionych komiksow, to bym zainwestowal w wersje premium

Marvels? Podobno ma to być wydanie z okazji 25-lecia. 

 

Amazon.com: Marvels: 25th Anniversary: 9781302919870: Busiek, Kurt, Ross, Alex: Books

Edytowane przez MacLSkr
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...