Skocz do zawartości

Final Fantasy XII


el-shabazz

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedys gdy ukazal sie ff12 krazyly mity o easter eggu super niewidzialnej broni w niewidzialnej skrzynce na pokladzie statku z szansa 1 do miliona czy cos takiego do zdobycia.

Teraz odkryto system na tego easter egga.

https://youtu.be/zXgh0h8ss6E

Probowalem to robic 3 godziny,az mi lapy opadaly w koncu od niechcenia przy kolejnym relodzie wogole nie przekrecilem kamery by ja ustawic jak bieglem i oto skrzynka mi sie pojawila.

Mysle ze jak sie nie kreci kamera to spawn skrzynki jest o wiele wiekszy tym sposobem zdobylem 3 sztuki tej broni.

Tu moj filmik jak sie w koncu udaje.

https://youtu.be/k6LMPjcOLI8

Sama bron to bagatela ponad 200 atk i evade na 70% co przy mozliwosci zdobycia jej na poczatku gry

zaraz po Leviathanie

jest op as fuck. Powodzenia!!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kiedys gdy ukazal sie ff12 krazyly mity o easter eggu super niewidzialnej broni w niewidzialnej skrzynce na pokladzie statku z szansa 1 do miliona czy cos takiego do zdobycia.

Teraz odkryto system na tego easter egga.

Probowalem to robic 3 godziny,az mi lapy opadaly w koncu od niechcenia przy kolejnym relodzie wogole nie przekrecilem kamery by ja ustawic jak bieglem i oto skrzynka mi sie pojawila.

Mysle ze jak sie nie kreci kamera to spawn skrzynki jest o wiele wiekszy tym sposobem zdobylem 3 sztuki tej broni.

Tu moj filmik jak sie w koncu udaje.

Sama bron to bagatela ponad 200 atk i evade na 70% co przy mozliwosci zdobycia jej na poczatku gry

zaraz po Leviathanie

jest op as fuck. Powodzenia!!

Też sobie zdobyłem 3 takie łuki,przydały się w trialach jak wbijałem platyne  ^_^

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
Gość Xehanort

Po sporej stracie czasu w końcu znalazłem sposób który działa. Obejrzyjcie calosc jeśli chcecie zdobyć  łatwym sposobem ten łuk. 

 

Edit

Potwierdzony sposób na Zodiac Spear w Henne Mines(zdobyłem ją w około 2 minut) 

 

Edit 2 

Great Trango

 

 

Również zdobyty dzięki tej metodzie. 

Jakieś 1-2 minuty ;-)

Edytowane przez Xehanort
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...
  • 5 miesięcy później...

Wersja na Switcha i Xboxa One (30 kwietnia) będzie zawierała kilka kolejnych (wcale-nie-)drobnych ulepszeń: będzie można zapisać trzy zestawy gambitów.

 

Pojawi się też możliwość zmiany zawodu postaci (przypomnijmy, że w wersji Zodiac wprowadzono cały system jobów), a także przeniesienia części przedmiotów, magii itp. do New Game +. Dodatkowo posiadacze Xboxa One X będą mogli jako pierwsi konsolarze zagrać w tę grę w 60 klatkach na sekundę (obecnie opcję tę ma podobno PC).

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Teraz, ogqozo napisał:

a także przeniesienia części przedmiotów, magii itp. do New Game +.

 

Pff, w polskiej lokalizacji ffgrievera na PS2, wszystko można było przenieść do game+. ;p Widać lenia mają srogiego skoro nawet posiadając kod źródłowy nie chcą poświęcić czasu na zerowanie eventów.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, ogqozo napisał:

Dodatkowo posiadacze Xboxa One X będą mogli jako pierwsi konsolarze zagrać w tę grę w 60 klatkach na sekundę (obecnie opcję tę ma podobno PC)

Potwierdzam. Optymalizacja jest całkiem spoko, także nawet do 4K/60 nie potrzeba jakiegoś uber mocnego pieca.

Odnośnik do komentarza

Zaczalem wczoraj i musze powiedziec, ze chyba lepiej zapamietalem te gre z czasow PS2.

 

Gram na japonskich glosach, ale VA jest straszny.

Twarze zapamietalem jako epicko szczegolowe, a w rzeczywistosci mamy do czynienia z po prostu lepsza tekstura na tej samej drewnianej klodzie.

Dodatowo brak zmiany mozliwosci jobow powodje u mnie paraliz decyzyjny.

 

No nie jestem pod wrazeniem.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, ogqozo napisał:

Wersja na Switcha i Xboxa One (30 kwietnia) będzie zawierała kilka kolejnych (wcale-nie-)drobnych ulepszeń: będzie można zapisać trzy zestawy gambitów.

 

Pojawi się też możliwość zmiany zawodu postaci (przypomnijmy, że w wersji Zodiac wprowadzono cały system jobów), a także przeniesienia części przedmiotów, magii itp. do New Game +. Dodatkowo posiadacze Xboxa One X będą mogli jako pierwsi konsolarze zagrać w tę grę w 60 klatkach na sekundę (obecnie opcję tę ma podobno PC).

 

Cholera, z tymi remasterami jRPG to powinienem był dawno temu dostrzec pewien schemat. Rzucam się na pierwsze wydania jak FFX HD na PS3 czy FFXII na PS4, by za rok-dwa wyszły dużo, dużo lepsze konwersje na inne platformy.

Odnośnik do komentarza

Jedną z największych zmian w wersji na PS4 jest to, że wybieramy joby na stałe - a w wersji na PS2 tego nie było - tak przeczytałem.

 

Jak to jest dokładnie zrobione?

Na PS2 zdobywało się więcej LP tak żeby każdą postacią zapełnić wszystkie 12 gridów?

To na PS4 jest trudniej bo każda postać może mieć maksymalnie 2 joby?

 

Można jakoś mocno zrąbać wybór jobów dla postaci? Idę na razie zgodnie z kanonem, patrzę co dana postać ma za ekwipunek jak dołącza do drużyny i takiego joba jej wybieram.

Czyli Baltjer - machinist, Fran - archer itd. Zmianę zrobiłem przy Vannie bo robię go na speary a chyba domyślnie powinien mieć daggery. Dużo to zmienia?

Są jakieś najlepsze joby na start, które warto dać? A nie czekać aż będą to nasze 2nd joby?

 

I nie wyobrażam sobie grania na normalnej szybkości - wszystko jak w smole, dobrze, że dali 2x i 4x. :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Czy da sie skopac, raczej nie bo i tak pod koniec sie idzie na autopilocie i wszystko zalatwia podstawowym atakiem plus czasem leczenie.

 

No chyba ze nikomu nie przydzielisz roli medyka, to troche utrudni. 

 

Dobre zestawienie jobow powoduje jeszcze jedna zalete - odblokowuja sie sciezki do umiejetnosci normalnie nieuchwytnych.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.