Skocz do zawartości

Pokemon X/Y


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

mega ewoluicje fajny pomysł, ciekawe ile ich będzie, czy czy za każdym razem będą tylko dodawać pokowi jakieś frędzle :P

 

ale oprocz tego jeszcze jeden skan

corocoro8131.jpg

 

co to jest?

dziecko kozy zrozumiałe. ale ten królik wygląda jak ze starej ruskiej bajki :P

a to po prawej? dziecko raichu? czyżby pikachu i raichu stały sie odrębnymi liniami?

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy znowu wymyślą jakieś pierdoły typu Dream World. Okrutnie mi się to nie podoba w coraz nowszych częściach, że zdobycie nawet większości poksów to robota nie lada na kilku platformach. Ja nawet trochę klikałem w te internetowe gierki, wiecie ;/? O ile absolutnie nie narzekam na nowe generacje i zmiany w systemie, tak coraz większe uspołecznianie i przenoszenie gry do Internetu mi się nie podoba.

 

A te mega ewolucje... O_o. Jaram się!

Odnośnik do komentarza

ja też klikałem, ale większość poków które chciałem mieć to przez GTS szła wymiana

 

co do newsa o pokach:

 

W najnowszym CoroCoro zostało ujawnione, coś czego chyba nikt z nas się nie spodziewał - niektóre Pokemony dostaną swoją megaewolucje - między innymi takie jakie; MegaBlaziken, MegaAbsol, MegaMawile, MegaMewtwo, MegaLucario i MegaAmpharos.

MegaMawile będzie miał typ stalowo-baśniowy (steel-fairy). MegaMawile posiada zdolnność Huge Power, MegaBlaziken Speed Boost, MegaLucario Adaptability, a MegaAbsol Magic Bounce. Dodatkowo, MegaAmpharos jest o typie elektro-smok ze zdolnością Mold Breaker, a Mewtwo z Insomnia.

 

MegaMawile + Huge Power + Sword Dance + Sucker Punch = Rozpyerdol

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

Trochę bałem się o wygląd tych nowych poków ale ruski zając jest spoczko fajny. No i te mega ewolucje. Zmiany w X/Y są na razie cały czas na plus i oby tak do premiery. Podjarka jest cały czas.

Ciekawe kiedy pojawią się pełne skany tego pisma.

 

Ciekawi mnie co to za minigierka na shocie obok zająca? Jakiś futbol? Każda i tak będzie lepsza niż ubieranie stworków z poprzednich cześci ;)

 

E: Additionally, CoroCoro also reveals a few new Pokémon, and reports that the first distribution event for Pokémon X and Pokémon Y will be a Torchic, one of the starters from Pokémon Ruby/Sapphire. The Torchic will be capable of eventually evolving into MegaBlaziken.

Edytowane przez _mike
Odnośnik do komentarza

Torchic na Day 1 to wypas wiadomość, zwłaszcza, że ze starterów zamierzam wybrać Chespina więc fire pokemon będzie jak znalazł.

 

W ogóle widzę, że dużo hejtu na te mega ewolucje (nawet jak na pokemony). Mnie tam się one podobają :D.Może wyjść z tego naprawdę ciekawe urozmaicenie. W następnym numerze coro coro pokażą więcej mega poków.

Edytowane przez Tamashi
Odnośnik do komentarza

czyli te mega ewolucje to taki super sayan z DB

 

cieakwe jak te zmiany będą realnie wpływac na walke, bo jeśli będą zbyt silne to tylko poki z mega ewolucjami będą miały sens, a jeśli będą zbyt małe to nie będzie sensu ich używać chyba ze z powodów czysto kosmetycznych

 

w  ogole to te ewolucjie skojarzyły mi sie z tym

1366016300868.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...