Skocz do zawartości

Pokemon X/Y


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Są pierwsze wycieki. Grę można kupić w niektórych miejsach w Kanadzie i Hiszpanii.

 

2xqAFtj.png

 

(zdjęcie z instagrama jakiegoś kanadyjczyka)

 

Swoją drogą, na tyle nagrałem się już w GTA V, że pora na coś nowego. Tym czymś będą nowe Poki, na które ostrzę już sobie BARDZO zęby.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

W Europie tez juz podobno w kilku krajach rozsylali pokemony, moze ultima tez ogarnie i wysle szybciej ;/ goty kurtyzano

 

Charizard has two different mega evolutions depending on version.

X is black/blue.
Y is the MegaEvolution we have seen before

 

Charizard X Dragon/Ice 

 

 

Kozak, juz potwierdzony, dobrze ze wzialem X

 

JkTtHbk.jpg

smc2rt3.jpg

 

 

DScdbs6.jpg

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

właśnie tu wszedłem zeby o tym napisac i okazalo sie że był edit..

 

jak dla mnie ten nowy całkiem kozacki, tylko zastanawiam sie jak jego ataki które w większości są ogniowe podczas podstawowej wersji będą wyglądać przy transformacji?

w końcu wypadało by żeby doszły mu jakies lodowe ataki? bo co to za pociecha z dragon/ice jeśli gość bedzie mial tylko ogniste ataki?

EDIT: czyli jednak fire dragon a nie ice dragon?

 

no ale wygląda fajnie, ciekawe czy będzie więcej takich różnic

 

słaniam się do X mimo że wcześniej chciałem brać Y (z powodu ptaka legendy)

ale teraz wole tego czarlizarda, i podoba mi sie krewetka którą rozważam do drużyny

 

swoją drogą krewetką i legendą można sie wymienić, ale ciekawe czy będzie sie dało wymienić tego czalizarda - czy złapany w X po przeniesieniu do Y nadal będzie miał tą czarną forme, czy nie ma znaczenia gdzie został złapany i wszystko zależy w jakiej grze sie zmienia w MEGA, to by oznaczało że w X można uzyskać tylko czarną forme a w Y tylko czerwoną i żadne wymiany nie pomogą

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
nowych pokow jest podobno 70

 

też to już słyszałem ale jako plotki, mam nadzieje że nieprawdziwe

 

bo 70 to dosyć mało, zwłaszcza że już znamy ponad połowe. w dodatku część z nich ma 2 lub 3 stadia ewolucji a to powoduje że gdy 3 stadia liczy sie jako 1 pokemona to już w ogole wychodzi ze 40 poków nowych...

 

nawet jeśli mega ewolucji będzie około 70 (było by fajnie) to i tak suma 70 nowych i 70 mega jest mniej fajna niż prawidzwe 150 nowych poków

Odnośnik do komentarza

ja też.. teoretycznie, gorzej będzie jak będzie 40 potworków :P (40 już znamy i część z nich jest kiepska)

 

zwykle w każdej generacji jest z 5-10 tragicznych poków jesli chodzi o wygląd, jeśli tutaj zachowają tą statystyke to jednak lepiej 10 tragicznych na 150 niż na 70 ;p

 

 

EDITY

dodam że nawet jesli mega ewo bedzie około 50-70 czyli dużo to i tak szału nie robi bo po pierwsze wszystkie znich będą na starych pokach (a w nowej grze jednak fajnie jest wypróbować nowe) a co ważniejsze - można miec tylko jedno mega evo na raz

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

nonono w sumie jest całkiem fajnie, mimo że nie lubie poków które mają wyraźne cechy płciowe, a to ewidentnie jest babka w sukience ale i tak mi sie podoba, powiem nawet że bardzo mi sie podoba w porównaniu z wieloma fake-ewolucjami jakie ludzie wymyślali

 

ciekawe czy męska wersja będzie mniej damksa, może coś bardziej jak szaty czarodzieja a nie jak suknia

 

to już było wiadomo od dawna ale fajnie że jest fire psychic a nie fighting, chociaż na psychica i tak nastawiam sie na kałamarnice

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...