Skocz do zawartości

Pokemon X/Y


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

pojawiają sie głosy że fake, mimo że 3 screeny dorej jakości wydają sie uprawdopodobniać sprawe, ale na screenie gdzie widać ataki jest jeden dziwny pixel (czarny kontur na spódnicy po prawej stronie mniejciwcej 1cm licząc od dołu jest zgrubienie pixela, nie wiem czy takie coś by sie wytworzyło przy zwykłym cell shadingowym modelu

 

jednak będe sie cieszył jeśli to będzie prawda

 

 

kijek rzeczywiście zniknął w niewyjasnionych okolicznościach, ale może to i lepiej, słaba z niego była różdżka

 

 

na forczanie jest wielki hejt na czarownice, nie wiem dlaczego, wg mnie całkiem fajnie to wyszło biorąc pod uwagę inne gorsze możliwości jakie mogli zrobić, w dodatku niektóre startery wyglądały o wieleee gorzej

 

 

edit

niestety pewnym argumentem za tym że to fake jest to że na screenie z walki walczy z tym wrestlingowym ptakiem który od kilku dni uchodzi za fake

 

Z drugiej strony ludzie grają juz od dobrej doby. Spokojnie ktos mógł dojść do 36lvlu

 

Sam nie wiem co myśleć. Chce zeby to byla prawda xD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Kurde ten filmik jeśli ma cos potwierdzać to raczej ze to fake. Kompletnie inny niz oficjalne materialy. Moze ktos serio zrobił model 3D, to nie takie trudne

 

Hmmm chyba ze na filmiku jest pokazana jakas scenka z gry. Na zasadzie konkursu piękności albo innych bajerow. W BW byl gym z wybiegiem dla modelek. Moze to cos w tym stylu tylko ze wybieg dla pokemonow. Jesli gra ma sie opierac na pięknie to taka atrakcja poboczna jest prawdopodobna

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Sory za double posta ale musze!

 

Pisze z komy i nie moge dac fotek ale idźcie na forczana

 

Pojawilo sie wiecej fotek żaby. Ninja z językiem-szalikiem praktycznie potwierdzony.. wg mnie sredni

 

Pojawilo sie tez prawdopodobnie prawdziwe evo chespina wyglada jak brodaty dziad z bialymi nogami, wielkimi łapami i kolczastym pancerzem na plecach niczym kopułą. Dziwny ale ujdzie

 

Pojawiło się też evo tego byrzydkiego zająca. Ma wielkie uszy wyglądające jak pięści i jest gruby albo futrzasty

 

Dodam ze zaba to niby water dark. A pancernik to grass fighting

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Z dupy te finalne ewolucje imo, niewiele wspolnego maja z poprzednimi formami. Juz ten ostatni fake lisa i zaby byl lepszy. Zaba traci ta piane na rzecz jezyka, lis traci kijek z ogona a kasztaniak to juz w ogole digimon.
Wole Mewtwo z Y, ale reszta na korzysc X. Itemy na mega ewolucje mozna wymieniac, przynajmniej tak cos mowili japonczycy.
 
 
8zEXj3i.png

nowe poki. Drzewo widzialem w hordzie z Sudowoodo, wiec to moze byc jego ewolucja.

1380770121950.png

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

żabe i lisa widzieliśmy na wiekszym obrazku wiec dorzuce jeszcze kolczatke

 

omGZ4bQ.jpg

 

 

mam mieszane uczucia

 

ogolnie najbardziej podoba mi sie lis

czepisn jakiś taki biały sie stał, gdyby miał troche inne nogi i dupe to by był całkiem spoko

a żaba mi sie nie podoba od początku, język dziwaczny.. ale mogło być gorzej

 

mimo że na forczanie jest ogormny shitstorm i hejt na nowe startery i ludzie wręcz mówią że kasują preordery, i że to najgorsze startery od 20 lat itp... ja uważam że są całkiem niezłe, bywały gorsze

Odnośnik do komentarza

Ja mam tak samo jak Guerenica. Podjarany jestem zmianami w samym trzonie gry. Nowe Poki ok ale X/Y przynosi dużo istotniejsze zmiany. Z resztą oprócz starterów macie 700+ (?) stworków, na prawdę jest dobrze. Jeżeli nie spaprali czegoś w samej mechanice gry to będą najlepsze Pokemony do Silver/Gold/Crystal.

 

Starter wodny +  charmander na pierwsze przejście. Z resztą pewnie w drużynie utrzyma się tylko Charizard :)

Odnośnik do komentarza

Z legendą również się zgadzam - ogólnie S/G/C to złoty okres Pokemonów, a legendy wymiatały każda jedna.

W tej chwili największą zagwozdkę mam z trawiastym pokiem, trudna decyzja. Kurde ja już chce w to zagrać. Coś czuję że długo się nie oderwę, w szczególności że dawno nie grałem w żadną grę z serii (trochę blacka przeszedłem i FR/LG).

 

W eshopie pojawiły się trailery z gry (15)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...