Skocz do zawartości

Pokemon X/Y


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

dzięki za przypomnienie, niestety jestem w pracy ale może chociaż bez głosu sobie zobacze :P

 

oby pokazali nowe poki, a najlepiej ewolucje starterów :>

 

w końcu do premiery już niedługo

 

(ale ja już widze że u mnie premiera poków będzie kolidować z cioraniem w GTA5 - i już teraz wiem że prawie nie ma szans żebym kupił poki na premiere bo 2 tak masywne i kradnące czas gry kompletnie nie mają racji bytu żeby próbować w nie grać jednocześnie... a dzięki temu też skorzystam bo mam nadzieje że w ciągu kilku tygodni od premiery stronki w stlu mariland i serebii będą już miały nieźle rozpisane wszystkie poki i ich statsy, wiec zacyznając gre nieco później będę mógł zaplanować sobie dream-team ;) jak to zwykle robie)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

-Poke Bank - aplikacja, dzięki której będziemy mogli przesłać nasze pokemony w "chmurę", gdzie będą bezpieczne. Z chmury będziemy mogli przesyłać je do XY, a także do przyszłych odsłon. Aha, płatna - 5$ rocznie.

 

-Poke Transporter - aplikacja do przesyłania do XY pokemonów z B/W/B2/W2. Tutaj bez opłat.

 

-Wszystkie pokemony mają swoje modele 3d

 

-na początku gry, oprócz jednego z nowych starterów, można wybrać też dodatkowego startera z 1 generacji :D. Squirtle, chodź do mnie

 

-pokazano mega ewolucje Venusaura, Charizarda, Blastoise'a

 

-w USA i Europie 27 września będzie można kupić te oto 3DS'y:

 

iCyjCTGUiNWcD.png

 

http://www.pokemonxy.com/en-gb/pokemon/mega_pokemon/

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Lol, niezła lipa. I tak nic nie będę przenosił, no ale niesmak pozostaje.

 

A nie, jednak jest darmowy trial, także można sobie przesłać pokemony z DS'a.

 

Mega ewolucje mają być powiązane z tym itemkiem na ręku trenera:

 

yVW8SOZ.png

 

iB4hsOGYQwH4W.gif

 

To, czy pokemon będzie mógł ewoluować zależy od poziomu happiness danego pokemona.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

kurde przegapiłem całość...

 

pokazali jeszcze jakieś nowe poki albo ewolucje czy tylko startery?

 

venusaur i charlizard średnio wyglądają, niewiele sie różnią...

mega blastois całkiem ok, ale chyba jednak lepiej by było jak by dali 2 ogromne armaty w miejsce tych małych, a nie jedną dużą na środku i 2 małe na rękach (albo mogli go postawić na 4 nogach a na plecach zrobić wielkie skupisko armat)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

a i jeszcze co do opcji że można sobie wziąć startera z pierwszej generacji dodatkowo - przyznam że sie tego nie spodziewałem i troche to dziwne, osobiście żaden mnie jakoś specjalnie nie kusi, z drugiej strony miało by sie odrazu 2 ciekawe poki na starcie (a jak wiadomo te które spotykamy w trawie na samym początku gry są zwykle bardzo słabe)

i jeszcze do tego dochodzi thorcik z "dlc" który ma mega evo... mozna mieć wszystkie 3 startery na poczatku (ogien, woda, trawa)

 

do czego to doszło :P

Odnośnik do komentarza

widywałem na allegro edycje kolekcjonerskie (bundle) które miały cene ok 800zł, czyli odliczając cene gry ok 150-170 to cena konsoli wychodziła z standardowo a nawet nieźle

 

ale ostatnio tez widzialem edycje z mario za 1500zł , to chyba ktoś już na głowe upadł

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

widywałem na allegro edycje kolekcjonerskie (bundle) które miały cene ok 800zł, czyli odliczając cene gry ok 150-170 to cena konsoli wychodziła z standardowo a nawet nieźle

 

ale ostatnio tez widzialem edycje z mario za 1500zł , to chyba ktoś już na głowe upadł

 

W tych bundlach nie ma gry. Konsole bedą do kupienia 2 tygodnie przed premierą gier. 

Odnośnik do komentarza

 

widywałem na allegro edycje kolekcjonerskie (bundle) które miały cene ok 800zł, czyli odliczając cene gry ok 150-170 to cena konsoli wychodziła z standardowo a nawet nieźle

 

ale ostatnio tez widzialem edycje z mario za 1500zł , to chyba ktoś już na głowe upadł

 

W tych bundlach nie ma gry. Konsole bedą do kupienia 2 tygodnie przed premierą gier. 

 

A to nie będzie tak, że dadzą kod do gry z eShopu, którą będzie można ściągnąć w dzień premiery? Tak przynajmniej wyczytałem na innej stronce.

Odnośnik do komentarza

Mega Venusaur

Mega_Venusaur-X-and-Y.jpg

 

Type: Grass/Poison

Ability: Thick Fat. Thick Fat gives the user heat and cold protection, therefore halving the power of Ice-type and Fire-type moves.

Height: 7′ 10″

Weight: 342.8 lbs.

 

 

Mega Charizard

Mega_Charizard-X-and-Y.jpg

 

Type: Fire/Flying

Ability: Drought. Drought summons sunlight in battle as soon as a Pokémon with Drought enters the battle. Its effects almost are the same as Sunny Day's; the only difference is that instead of lasting for five turns, it lasts for the whole battle until a different weather condition replaces it.

Height: 5′ 07″

Weight: 221.6 lbs.

 

Mega Blastoise

Mega_Blastoise-X-and-Y.jpg

Type: Water

Ability: Mega Launcher. nowa

Height: 5′ 03″

Weight: 222.9 lbs.

Venusaur i Charizard bardzo mocne umiejetnosci, teraz nie ma opcji zeby nie wzial charmandera jako starter. Ciekawe co dostanie Blastoise zeby nie odstawac.

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.