Skocz do zawartości

Pokemon X/Y


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Yano pomiedzy wojowaniem z bogiem i kolorem wlosow nauczylbys sie edytowac posty, co?

umiem ale teraz spacjalnie chciałem dać nowego żeby "odświeżyć" temat i żeby ludzie widzieli że cos sie pojawiło, przepraszam (a w dodatku czasami same sie scalają i zarazem odświeżają ale teraz nie wyszło)

 

+ Dodał MODERATOR
Kopiujesz pierwszy post -> kasujesz go -> piszesz nowy wklejajac na poczatku zawartosc starego -> voila

 

 

ok dzięki:)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość TopsyTurvy

Venusaur zdecydowanie OP. Z takim ability tylko typy psychic i flying będą stanowiły zagrożenie dla tego poka. Rozumiem, że ability działa tylko i wyłącznie, gdy pokemon jest w megaewolucji?

Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie tylko dlaczego te limitowane 3DSy są takie... niefajne. Kurde spodziewałem się czegoś lepszego i miałem nadzieję kupić razem z grą jakąś ładni wymalowaną konsolkę a tu zaoferowali takie paszkwile. No cóż przynajmniej zaoszczędzę ;)

 

Poza tym same fajne njusy. Chociaż ten abonament za bank jest śmieszny, płacić 15 zł za przetrzymywanie kilku kb danych w chmurze? Ninny aż tak skąpi na serwery no ale cóż i tak pewnie skorzystam... może będzie jakiś bonusowy rok przy zakupie gry :P

 

Trochę mnie jedynie martwi brak nowych Pokemonów... mogliby jeszcze kilka przed premierą ujawnić, bo został się już tylko miesiąc z małym hakiem. Gdyby nie GTA Pokemony byłby najgorętszą grą drugiej połowy roku. Kurde, hype over 9000

Odnośnik do komentarza
Trochę mnie jedynie martwi brak nowych Pokemonów... mogliby jeszcze kilka przed premierą ujawnić, bo został się już tylko miesiąc z małym hakiem. Gdyby nie GTA Pokemony byłby najgorętszą grą drugiej połowy roku. Kurde, hype over 9000

Ja zaś mam nadzieję, że do premiery ograniczą się z pokazywaniem nowych poków. Będzie więcej do odkrywania gdy już się dorwie grę :D

Odnośnik do komentarza
Gość Sycho141

Wszystko fajnie tylko dlaczego te limitowane 3DSy są takie... niefajne. Kurde spodziewałem się czegoś lepszego i miałem nadzieję kupić razem z grą jakąś ładni wymalowaną konsolkę a tu zaoferowali takie paszkwile. No cóż przynajmniej zaoszczędzę ;)

 

Poza tym same fajne njusy. Chociaż ten abonament za bank jest śmieszny, płacić 15 zł za przetrzymywanie kilku kb danych w chmurze? Ninny aż tak skąpi na serwery no ale cóż i tak pewnie skorzystam... może będzie jakiś bonusowy rok przy zakupie gry :P

 

Trochę mnie jedynie martwi brak nowych Pokemonów... mogliby jeszcze kilka przed premierą ujawnić, bo został się już tylko miesiąc z małym hakiem. Gdyby nie GTA Pokemony byłby najgorętszą grą drugiej połowy roku. Kurde, hype over 9000

W następnym tygodniu powinny pojawić się skany CCM, a w nich type chart Fairy, nowe pokemony i nowe mega ewolucje, plus patrząc na to, że to ostatni CCM przed premierą, to jestem pewien, że trochę tego będzie.

Co do opłaty, to bez przesady, może lepsza by była jednorazowa, ale nie spodziewajcie się, że Niny postawi nam za darmo serwery. Koszt utrzymania czegoś takiego przez długie lata, to gruba kasa, a 15-20 złotych, przy koszcie gry i konsoli jest po prostu śmieszne, niecałe dwie paczki papierosów :P

 

@ontop Jaram się nowymi mega ewolkami. Chyba wezmę Charka, by fajnie współdziałał z moim Froakie'm :) Już powoli zaczyna nakreślać mi się dream team, szkoda, że nie wiadomo, jakie poki z poprzednich gen będzie można złapać w kalos...

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

liczyłem na dragon/fire u mega charizarda i z levitate, ale wygląd kozacki

 

venosaur z thick fat szykuje się niezłym nowym tankiem

 

zaś blastoise z mega launcher, te ability wydaje mi się cienkie bo dark pulse nie ma możliwości żeby się nauczył, a water pulse jest przeciętnym atakiem, chyba że w x/y dołożą jakiś nowy mocny który będzie współpracował z tym ability

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

 

 

Wszystko fajnie tylko dlaczego te limitowane 3DSy są takie... niefajne. Kurde spodziewałem się czegoś lepszego i miałem nadzieję kupić razem z grą jakąś ładni wymalowaną konsolkę a tu zaoferowali takie paszkwile. No cóż przynajmniej zaoszczędzę ;)

 

Poza tym same fajne njusy. Chociaż ten abonament za bank jest śmieszny, płacić 15 zł za przetrzymywanie kilku kb danych w chmurze? Ninny aż tak skąpi na serwery no ale cóż i tak pewnie skorzystam... może będzie jakiś bonusowy rok przy zakupie gry :P

 

Trochę mnie jedynie martwi brak nowych Pokemonów... mogliby jeszcze kilka przed premierą ujawnić, bo został się już tylko miesiąc z małym hakiem. Gdyby nie GTA Pokemony byłby najgorętszą grą drugiej połowy roku. Kurde, hype over 9000

 

W następnym tygodniu powinny pojawić się skany CCM, a w nich type chart Fairy, nowe pokemony i nowe mega ewolucje, plus patrząc na to, że to ostatni CCM przed premierą, to jestem pewien, że trochę tego będzie.

Co do opłaty, to bez przesady, może lepsza by była jednorazowa, ale nie spodziewajcie się, że Niny postawi nam za darmo serwery. Koszt utrzymania czegoś takiego przez długie lata, to gruba kasa, a 15-20 złotych, przy koszcie gry i konsoli jest po prostu śmieszne, niecałe dwie paczki papierosów :P

Z tą opłatą to ogólnie chodziło mi o to że to tania zagrywka Nintendo, bo nawet przy 10-20 mln użytkowników ile może ich kosztować przechowywanie kilku kilobajtów danych? No ale każdy orze jak może, płacić będzie trzeba ;)

 

Co do nowych Poków, to oczywiście nie chce znać wszystkich ale teraz ile pokazali z 10-15? Ze 100? Nie liczę megaewolucji. Jeszcze z 20 niech pokażą i starczy na jaranko do premiery.

 

Ze starterów Squirtle albo Charmander. Z nowych nie wiem. Może wiewiórkę? Żaba dalej wygląda dziwnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Sycho141

Digimony są, problem, że nie ma w planach wersji europejskiej :(

@ontop W Smashu pokazali zapowiedź kolejnej mega ewolucji dla Mewtwo, robi się coraz ciekawiej, nie mogę się już doczekać coro coro!

Odnośnik do komentarza

a u mnie odwrotnie - druga forma ma głupie słoniowe nogi i jakieś bulwy na rękach ;p dziwnie to wygląda, jak upośledzony brat freezera

828932.jpg

 

 

ewolucje staretrów

corocoro9139.jpg

 

o kurfa jakie debilne!! oby 3 poziom nie był aż tak nędzny

nie wierze własnym oczom! są gorsze niż te z poprzedniej generacji, są gorsze niż ta (pipi)a wydra!

co za zwalona nienatrualna kolorystyka?? żaba i gruby kasztan? totalne upośledzenie!

a ognisty znowu idzie w kierunku fire/fighting??

NO NIE MOGE!

 

nowe poki

corocoro9137.jpg

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość Sycho141

Froakie jest kozacki i nie wierzę, że będą w stanie spieprzyć mu ostatnią formę. Chespin? Gdybym go wybrał, byłbym bardzo smutny, zrobili z niego piłkę i Fennek z patykiem... Ale mi to wisi, bo mój starter jest najlepszy :P

Do nowego Mewtwo powoli się przekonuję i jako, że biorę Y, może nawet wymienię się swoim za tego? Zobaczymy, bo oba mi się właściwie podobają.

Nowe poki słabe, ale to na razie podstawowe formy, więc może jakiś potencjał w sobie mają...

Odnośnik do komentarza

ja jeszcze drugi raz skomentuje bo troche ochłonąłem

 

- mega grachomp - on i tak już był bardzo silny więc teraz może być mocno OP, z wyglądu przekombinowany troche ale można sie było właśnie czegoś takiego spodziewać i źle nie wygląda

 

- czespin - no żal... robią z niego kasztana, w dodatku bardzo nienaturalne połączenie zielonego i ciemnobrązowego (niby kasztan właśnie takie kolory ma ale jednak te konkretne odcienie na obrazku wyglądają głupio) , nie wygląda to jak "zwierze" nawet jesli bajkowe, wygląda jak nieudana kolorowanka... w dodatku tego typu wygląd sugeruje że finałowa ewolucja będzie jakąś pancerną kolczastą kulą... co brzmi dziwnie, i mam obawy co do efektów

 

- fennek - znowu głupie kolory, czarne nogi kompletnie od czapy, stojąca postawa sugeruje że znowu dostaniemy fire/fighting, a ten patyk wbity w ogon to nie wiem co to ma być, ale sugeruje że finałowa ewolucja będzie miała do czynienia z większą ilością gałęzi i też brzmi to podejrzanie i może dziwnie wyjść

 

- frokie - nie podobał mi sie w pierwotnej formie ale przynajmniej miał neutralny jasno niebieski kolor, a teraz dostał ciemny granat i oczo(pipi)ny niebieski, kompletnie nienaturlany, jego kolorystyka idzie w tak samo zwalonym kierunku jak poprzednio poszedł osshowat (wydra), sam wygląd taki sobiek, słaby raczej, nic ciekawego

 

ogolnie to bieda z nędzą, ale jedyne pocieszenie jest takie że praktycznie wszystkie startery w swojej drugiej formie są dosyć brzydkie, albo bardzo brzydkie, zwykle o o wiele przydsze niż 1 i 2 forma, więc może jeszcze coś z tego wyjdzie, ale kolorystyka nie napawa optymizmem..

serio te ewolucje wyglądają o wiele gorzej niż 90% fake ewolucji jakie ludzie wymyślali ostatnimi czasy (czyli taka sama sytuacja jak w porpzedniej generacji)

w dodatku dotychczasowy rozwój starterów sugeruje że plotki o typie były jednak nieprawdziwe, bo drugi poziom raczej nie wygląda jak by prowadził do grass/dark, fire/psychic i water/fighting

 

 

nowe poki:

 

lama/pudel - może być, taki nijaki troche ale pokemonowy

 

króliko-koty - mogą być, też dosyć typowy wygląd jak na pokemona

 

tyranozaur - niby całkiem fajny ale troche zbyt oklepany , zbyt dinozaurowy i mało pokemonowy, chociaz mozna sie spodziewać że bedzie miał jakąś mocną ewolucje tak jak axew/haxorus albo trynitar

 

diplodok - pewnie bedzie miał typ fairy bo ma tęczowe "rogi" i ice (ma kryształek lodu na boku), ogolnie to nawet nie będe sie go czepiał, całkiem sympatyczny i w sumie po tym bulwersie jaki złapałem patrząc na startery to ten pok wydaje mi sie najprzyjemniejszy z dzisiaj pokazanych, nie to żeby zachwycał ale nie budzi złych emocji

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość TopsyTurvy

@yano: beka z opisu ewolucji. O ile z kasztanem się zgodzę, ciągle nie pojmuję co to znaczy "naturalny" w tym przypadku. Znajdź mi naturalne odpowiedniki stojącego lisa i tego płaza. Czy polacy muszą narzekać na wszystko?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.