Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać? Czyli nie wiem co dobre, a mam ochotę zagrać...


Agent007

Rekomendowane odpowiedzi

Zalezy.

 
Gra ma arcade'owy format - pojedyncze przejscie kampanii zbyt duzo czasu nie zajmuje, ale za to mozesz odblokowywac rozne alternatywne plansze (jak w Ace Combat albo Afterburnerze) robiac 'achievementy', bic rekordy etc.

 

Niestety, nie ma trybu online, grac mozna jedynie lokalnie. Sa tez ofc lokalne meczyki z botami, i to niestety jedyna forma 'multi', jakiego w tej grze zasmakowalem.

Podejrzewam jednak, ze w kilka osob fajnie musi sie w to jednak grac, no ale wiadomo - ciezko trafic na kogos kto ma 3DSa (a do tego i ta gierke, nie wiem czy ma download play).

 

Jesli oczekujesz masy grania, to odpusc sobie - to bardziej tego typu gra, ktora sie przejdzie, troche pogra odlozy, a za jakis czas znowu podniesie. Jest to po prostu dobra gra do takiego popykania sobie raz na jakis czas, i przechodzenia na nowo (jak to z arcade'owymi grami).

 

Wszystkich planszy jeszcze nie widzialem, ale moze kiedys uda mi sie odblokowac.

 

Jesli faktycznie te N Selecty beda po 79zl, to mozesz sie skusic, moim zdaniem to jest max, ile mozna dac za ta gierke - jesli jednak beda drozsze, to nie wiem czy bedzie to warte swojej ceny.

Edytowane przez Yabollek007
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Moim zdaniem przejrzyj sobie listę tytułów od początku konsolki na rynku a będziesz miał naprawdę zacną listę świetnych tytułów do ogrania. Moimi pierwszymi zakupami obok Ocarina of Time był Resident Evil Revelations oraz MGS 3-jka ale kwestia czy masz New 3DS'a czy starszy model to wtedy i tak polecam zaopatrzyć się w Circle Pad Pro bo obecnie jest bardzo tani a szkoda go nie mieć bo radość z obcowania z kilkoma grami które go wykorzystują jest kilkukrotnie większa. a poza tym masz całą gamę gier na DS'a które aż proszą się o bliższe poznanie ;-)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dylemat:

Xenoblade Chronicles - nie przepadam za jrpgami, ale polecana jest przez w zasadzie wszystkich, więc żal nie spróbować.

Fire Emblem - i właśnie, jeżeli już to który. Nie grałem w nic z serii, demo średnie, ale takie Advance Wars uwielbiam i każdą część przeszedłem kilka razy

Monster Hunter 4 Ultimate - nigdy w życiu nie grałem, ale widziałem na forumku, że niektórzy mocno nahajpowani są

Layton vs Phoenix - Phoenixa kocham, Laytona nie bardzo

Odnośnik do komentarza

Xenoblade to genialna gra, chociaż no, jest jrpgiem. Ale ma bardzo satysfakjonującą walkę w czasie rzeczywistym i fabularnie zamiata cokolwiek na 3DS-ie (nie, żeby to było trudne). Nie ma też za wiele grindu, jak się postarasz, to pewnie nawet w ogóle.

 

Monster Hunter czwórka wyrwał mi z życia kilkaset godzin, ale do tej gry warto przysiąść. Czytać o broniach, zbrojach, korygować taktykę, jeśli ci nie idzie z danym potworem. Po demie wydawała mi się taka sobie, ale pełna wersja to jest tak ogromna gra... No i jest to głównie zabawa po sieci, bo samemu nie jest to tak ciekawe. Ale sporo Polaków gra, można się umówić na partyjki w wielu miejscach, a i z randomami gra się dobrze, nie ma żadnych trolli, nikt się nie opierdziela.

 

W Fire Emblema i Layona vs Phoenix nie grałem, ale jeśli wolisz Wrighta, to raczej nie, bo jest tam mniej ace atorrneyowania niż w którejkolwiek części głównej serii.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy później...
  • 5 miesięcy później...

Pytanie w interesie mojego syna, którego pokemona na 3ds byście polecili dla 10-latka? Ograł dema sun and moon, i chyba sapphire. Widziałem, że jest jeszcze X i Y.  

Raczej w używkę bym celował, bo boję się, że może (choć nie musi) jemu się w pewnym momencie się znudzić. 

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 4 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.