Skocz do zawartości

Wind Waker HD


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Jaram się strasznie! To jest gra dla której mogę kupić Wii U. Pięknie to wygląda. Kiedyś były plotki o Zeldach HD na WII U żeby było w co grać zanim powstaną nowe odsłony hitów i pomysł moim zdaniem jest trafiony. Taki remake jest świetny dla fanów i nowych graczy, na pewno będą jakieś ciekawe zmiany.

Odnośnik do komentarza

Ale po co to wszystko? Przeciez ta gra sie nie zestarzala graficznie. Mogliby po prostu podbic rozdzielczosc.

Nie podoba mi sie wyglad postaci na ostatnim screenie. Nie wiem, czy to kwestia oswietlenia, czy cieniowania - po prostu, jak dla mnie wyglada to gorzej niz w oryginale.

Odnośnik do komentarza

Różnica polega w formie cel-shadingu i tak jak piszesz oświetlenia. A po co to wszystko? A no po to iż Nintendo nie należy do tych którzy lubią sprzedawać z cenę nowej gry swój stary produkt i chwała im za to, nie odcinają kuponów tylko pokazują iż podchodzą do swojej spuścizny z godnością i zamiast nędznej reedycji HD która by tylko ukazała już wiekową grafę od gorszej strony, stworzą prawdziwy remake.

 

@ragus - mi się wydaje iż mowa tu bardziej o wpleceniu gamepada czy też jeżeli pamętasz to za pomocą podłączenia GBA i link cable odpalał się Tingle Tuner. Sądzę że na 100% zaimplementują to normalnie do gry, kto wie może jakiś dodatkowy content dorzucą? Jestem pełen podziwu dla Nintendo i mam nadzieje iż zdążę już do tego czasu odłożyć na Wii U :]

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Cieszę się bardzo. Kiedyś, w odległej przyszłości, na pewno kupię Wii U i na pewno zagram w tą Zeldę, bo jest to gra, jedna z niewielu, którą przeszedłem dobre kilka razy i jeszcze mi się nie znudziła.

 

Co do grafiki- Windfall Island świetnie wygląda w tym nowym cell shadingu. Czuć ten upał i jednocześnie morską wilgoć unoszące się w powietrzu. Nie mogę się doczekać Dragon Roost Island :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=SXGGvsHq6iA

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Różnica polega w formie cel-shadingu i tak jak piszesz oświetlenia. A po co to wszystko? A no po to iż Nintendo nie należy do tych którzy lubią sprzedawać z cenę nowej gry swój stary produkt i chwała im za to, nie odcinają kuponów tylko pokazują iż podchodzą do swojej spuścizny z godnością i zamiast nędznej reedycji HD która by tylko ukazała już wiekową grafę od gorszej strony, stworzą prawdziwy remake.

 

@ragus - mi się wydaje iż mowa tu bardziej o wpleceniu gamepada czy też jeżeli pamętasz to za pomocą podłączenia GBA i link cable odpalał się Tingle Tuner. Sądzę że na 100% zaimplementują to normalnie do gry, kto wie może jakiś dodatkowy content dorzucą? Jestem pełen podziwu dla Nintendo i mam nadzieje iż zdążę już do tego czasu odłożyć na Wii U :]

 

Pamiętam pamiętam. Sam podłączałem GBA do Wind Wakera :]

 

Mimo wszystko liczę jednak na przebudowanie Triforce Questa (np. pozbycie się męczącego płacenia Tinglowi za mapy) i na dodanie 2 dungeonów, które nie pojawiły się w Wind Wakerze, bo grę goniły terminy.

 

Pięknie by było.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Kolejny powód dla którego warto kupić ten sprzęt.

No własnie jak Nintendo po raz kolejny wymyśla koło to już jest super.

Generalnie mam prośbę kolego. Podaj mi pierwszy powód.

Poza tym Nintendo kpi w żywe oczy. Wydzadzą w tym roku moze ze trzy gry. Bo wątpię by wyszedł nowy Marian i Zelda. No ale fajnie że tworzą nowe marki :blum1:

Odnośnik do komentarza

mam nadziej że screeny są podrasowane bo za bardzo oczo(pipi)ne, tak że gałki oczne wypala, jakby ktoś w TV ustawił jasność i kontrast na zbyt wysokim poziomie ale i tak nie mogę się doczekać, moja gra numer 3 z Gacława.

 

Jeszcze gdyby RE1 remake doczekał się takiego remake'u (znowu) to odkładam kase na wiiu.

Odnośnik do komentarza

Widac Nintendo wysluchalo graczy bo przeciez chcielismy juz remake na Wii. Wind Waker w limitowanej wersji z Ocarina Of Time na GameCube mam w swojej kolekcji i nawet myslalem o tym zeby odpalic na Wii i przejsc ponownie, ale zaczekam i kiedys moze kupie na Wii U, chyba, ze roznice beda niewielkie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Gierka w naszym regionie pojawi się 4 października. Cieszy mnie ta data, będzie już po szaleństwie zwanym GTA V, a przed premierą PS4. Zelda na 3DS pojawi się w listopadzie. Na miejscu Nintendo przesunąłbym premierę na grudzień. Niestety nadal nic nie wiadomo o ewentualnych bundle packach. Podoba mi się plotka dotycząca specjalnej wersji Wii U, gdzie sama konsola miałaby być ozdobiona jakimś motywem. Oficjalnej okładki chyba też nie ujawinono, ale w niektórych sklepach i portalach pojawiła się japońska która jest imo przepiękna. Mam nadzieję że taka będzie ostatecznie.

 

013354-02.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.