Skocz do zawartości

Robert Kubica - wiadomości, plotki i pogaduszki.


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

Media jak zwykle dużo gadają, a w ostatnim czasie nawet stawiają Kubicę w złym świetle. Kilka dni temu pojawił się artykuł według którego jego testy w Renault nie wypadły zbyt dobrze i zawiódł oczekiwania zespołu, dlatego ostatecznie z niego zrezygnowali. Mówiło się też, że Williams niespecjalnie jest zainteresowany jego usługami.

 

Całe szczęście ta wiadomość ucięła spekulacje. Tak samo jak najnowszy wywiad z Robertem, który przeprowadził Cezary Gutowski.

 

"Za dużo się mówi o rzeczach, o których nie ma dużo, czy nawet jakichkolwiek informacji. Do tego już jednak przywykłem. Każdy ma prawo do swoich opinii, ale bardzo mało osób wie, jak było naprawdę."

 

"Każdy ma do tego prawo i robi, co chce, ale w rzeczywistości wyniki tych testów były bardzo pozytywne i kolorowe. To jest najważniejsze."

 

"Dzięki testom z Renault byłem w stanie przetestować bolidy F1, dotarło do mnie, że jestem w stanie prowadzić bolid Formuły 1. Dlatego to jeden z lepszych okresów w moim życiu. Teraz pracujemy nad jakimś fajnym rozwiązaniem na przyszłość, które sprawi, że znów będę kierowcą profesjonalnym. A czy to będzie Formuła 1, czy inne mistrzostwa, tak naprawdę teraz tego nie wiem. Staram się jednak znaleźć rozwiązanie, które umożliwi mi kontynuowanie tego, co zaczęło się podczas pierwszego czerwcowego testu w bolidzie Formuły 1."

 

http://www.przegladsportowy.pl/motosporty/formula-1,robert-kubica-ucina-spekulacje-dotyczace-jego-przeszlosci,artykul,816655,1,474.html

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy Williams zaproponuje Robertowu miejsce w zespole. 

Ciekawe czy Robert zgodzi się jeździć w Williamsie. Sam mówił że nie chcę wracać do F1 żeby jeździć byle czym tylko chce się ścigać z najlepszymi. 

 

Atmosfera się zagęszcza. Może się okazać że jedyny zespół mający w planach starty w sezonie 2018 który chce go zatrudnić zostanie przez Roberta olany. I przepadnie jego jedyna szansa na powrót. Zdaje się że ani Ferrari Mercedes McLaren nie są nim zainteresowane. No ciekawe ciekawe jak to się potoczy? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...