Skocz do zawartości

Robert Kubica - wiadomości, plotki i pogaduszki.


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie robiliby wywiadu i nie dawaliby tytułu takiego... chodzą słuchy, że między du Var a teraz nastąpił jakiś przełom w rehabilitacji... nie mówię, że F1 w tym roku, ale jestem pewien, że to temat otwarty bardziej niż wcześniej. Swoją drogą DTM jest świetne, dużo sie dzieje. I większość wyścigów w Niemczech, bilety tanie. A za rok Formuła 1 od nowa :) A no i tytuł z gazety bym interpretował jako, że Powrót jest włączony, czyli sam proces powrotu do F1 się zaczął...

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Ja bym jednak nie traktowal tego cytatu doslownie.

Zwykle naglowki na okladkach roznia sie od pelnych wypowiedzi w wywiadach.

Mysle ze za duzo na temat F1 sie nie dowiemy. Raczej chodzi o fakt ze Robert jeszcze nie przekresla mozliwosci powrotu w przyszlosci (co by tlumaczylo proby z DTM).

No nic, zobaczymy 24go. Jestem dobrej mysli ale nie napalam sie zbytnio na wywiad bo pismaki lubia robic sensacje z niczego :D

 

Fotki z wyzej omawianego artykulu.

 

http://www.facebook....52141945&type=1

 

W sumie nic nowego bo wywiad przeprowadzony dosc dawno (Du Var).

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Spoko. Tylko, że Kubica wsiadł do samochodu w specyfikacji DTM po raz pierwszy, a na pewno pierwszy raz od wypadku i już jest tak samo szybki jak Paffet na suchym i szybszy na mokrym. A Paffet ile już tam śmiga ? Od 2001 ? Polak jest jednym z najlepszych kierowców w historii i koniec. Błyskawiczna adaptacja w każdych warunkach, wozie, torze.

Odnośnik do komentarza

Choć chciałbym kiedyś zobaczyć Roberta na pełnym etacie w WRC czy ERC to mam cichą nadzieję, że na ten sezon wybierze serię DTM (przyszły F1:) Myślę, że w jego aktualnej zdrowotnej dyspozycji DTM było by bardziej rozsądnym wyborem. Rajdy są o wiele bardziej dynamiczne, nieprzewidywalne i co za tym idzie bardziej niebezpieczne od ścigania się po torach, a przecież nie chcieli byśmy go znowu "stracić" przez jakiś błąd pilota czy inne losowe zdarzenie. Najpierw WDC w bolidzie F1 potem rajdy :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość Zaqair

 

Toto Wolff powiedział Bildowi, że Robert Kubica nie będzie jeździł

Mercedesem w Deutsche Tourenwagen Masters. - On był bardzo szybki w

Walencji, ale niestety, widzi swoją drogę gdzie indziej - oświadczył

sportowy szef Mercedesa.

 

Wolff poinformował również, że umowa z

Ralfem Schumacherem została przedłużona na jeden rok. Młodszy brat

Michaela Schumachera zaliczy szósty sezon w DTM.

 

http://wyscigi.autoklub.pl/news/kubica-odmowil,47501

Odnośnik do komentarza

Haha wyczaiłem coś co zapewne Was rozbawi, przynajmniej mnie rozbawiło. Siedziałem sobie, szukałem czegoś nowego nt. Citroena i Roberta i trafiłem na blog wspaniałego winiarza z Włoch :D Jest tam jakaś akcja, że wysyła naklejki o Rk dla kibiców itp. no jest "fotka" Citroena z naklejką... od początku owa fotka mi śmierdziała, ale spoko. Zacząłem sobie czytać komentarze, że niejaki Mike to kolega Kubicy blablabla. Ludzie się spuszczają.. ale ta fotka to nic innego, jak cyknięte zdjęcie DS3 z Forzy 4 :D haha. macie linkaczka do owego bloga.

 

http://mikemojaformula1pl.blogspot.com/

 

nie mam nic do gościa, nie jego wina, że ludzie są tak naiwni :D a on nimi zgrabnie manipuluje. Mam tylko wątpliwości czy to 3 czy 4 Forza, ale chyba 4 bo w 3 nie było DS 3 :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.