Skocz do zawartości

Robert Kubica - wiadomości, plotki i pogaduszki.


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

No rozumiem jako tako, że jego styl mógł nie każdemu pasować, ale serio dajecie radę wysłuchiwać tych dwóch pajaców z eleven?

Przecież ich komentarz jest tak drętwy, drewniany, często spóźniony o kilka dobrych minut, ewentualnie zupełnie nieadekwatny do sytuacji.

 

Wykupiłem na początku tego sezonu znowu eleven, ale jak Sokół zaczął wyjeżdżać, to pomimo aktywnego abonamentu przerzuciłem się na SkySports. Relacje prosto z gridu przed wyścigiem, rozmowy z szefami zespołów w trakcie wyścigu, mnóstwo ciekawostek o których Kapica i Gąsiorowski to mogą co najwyżej pomarzyć. No i Martin Brundle z tym drugim kolesiem czysto komentatorsko też robią świetną robotę. :)

Odnośnik do komentarza

Miałem już wczoraj wkleić ale z emocji wyleciało mi z głowy.

Jakby ktoś zapomniał jakim pyerdolonym geniuszem jest RK. 

Swoją drogą dla Buttona też czapki z głów, że się w ogóle zmieścił w tym ostatnim zakręcie :D

 

Oczywiscie ze sie zmiescil, J. Button jest Mistrzem Świata. I wlasnie w taki sposob sie o to walczy. :)

Odnośnik do komentarza

Z tą ręką to on może mieć orzeczenie o niepełnosprawności. Team, który go weźmie może dotacje z UE na takiego pracownika brać.

 

Hehehe dobre dobre. Ja tez zaliczam sie do grupy hejterow wyczynow Roberta. Za kazdym razem gdy rozbijal maszyne WRC to smialem sie szeroko twierdzac ze sie skonczyl i juz dla niego pora na taksówkę wsiadac.

 

 

Dzis czytam te wiadomosci o jego powrocie za kolko bolidu F1 i czuje sie w srodku strasznym podczlowiekiem. Wstdze sie swojego zachowania i jest mi bardzo żal za dziesiatki wpisów i komentarzy na forach internetowych szydzacych z bezustannej walki Roberta tzn. Pana Roberta o powrot do sprawnosci i na siedzenie maszynki F1.

Odnośnik do komentarza

Ktoś z takim doświadczeniem i rygorem w stosunku do zawodników jak Permane mówiący, że Kubica spisał się wspaniale.

Robert, zawsze stroniący od hurra optymizmu i wymagający od siebie więcej niż ktokolwiek, mówi, że jest dumny i daje radę.

 

 

A TE KU.RWISZONY W INTERNETACH JESZCZE ŚMIĄ NARZEKAĆ :daddy:

 

 

RK wróci do F1.

Jeśli wczoraj byłem pewien na 100%, to dzisiaj po tym wywiadzie dobiłem do 101%. :banderas:

Odnośnik do komentarza

Też mnie cieszą te wszystkie wieści. Móc oglądać rodaka w ulubionym sporcie to frajda. Nie chodzi o pesymizm co do całej sytuacji, tylko każdy mówi o tym jakim to Robert był kierowcą. Problem w tym, że tu nie chodzi o to jakim kierowcą Robert był 6 lat temu. Tylko jakim jest teraz. Jeden trening daje nadzieje, ale nic więcej. Schumacher po długiej przerwie wrócił do F1 i to już nie był ten sam Schumacher. Myślę, że spece z Renault dobrze biorą pod uwagę wszelkie za i przeciw. Robert musi udowodnić nadzwyczajność, bo ciężko w tym wieku liczyć na rozwój.

 

W studzeniu zapału chodzi jedynie o to, by nie nadinterpretowywać tych wydarzeń. Kibicuję mu, żeby wrócił. Sam powrót byłby niesamowitym wydarzeniem w tym sporcie. Gdyby jeszcze osiągał wyniki, to byłby legendą obok Laudy, Senny i Schumachera.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...